27 lipca 2015 10:22

NaTYCHmiastowy sms to usługa, dzieki której mieszkańcy mogą otrzymywać sms'owe informacje o interesujących ich sprawach dziejących się w mieście.

Serwis naTYCHmiastowy jest bezpłatny. Rejestracja za pomocą formularza internetowego umożliwia dostęp do informacji urzędowych o:

  • zbliżających się terminach płatności za gospodarowanie odpadami komunalnymi
  • o zbliżających się terminach płatności za zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych
  • o zbliżających się terminach płatności oraz przeterminowania płatności w kategoriach: podatek od nieruchomości osób fizycznych i prawnych, podatek od środków transportowych, opłata za dzierżawę oraz opłata za użytkowanie wieczyste
  • zmianach w programach: „3+ Liczna Rodzina”, "Aktywni 60+".

Zapisując się do programu, możesz znaleźć się w gronie uprzywilejowanych osób, korzystających z darmowego powiadamiania drogą sms-ową o wydarzeniach kulturalnych i sportowych w naszym mieście. Jeżeli takie będzie Twoje życzenie, powiadomimy Cię również o ważnych wydarzeniach miejskich takich jak np. konsultacje społeczne. Wystarczy zaznaczyć w formularzu interesujący Cię rodzaj informacji.

 
W naTYCHmiastowym kierujemy się jasnymi zasadami: nie wysyłamy sms-ami treści reklamowych o produktach firm komercyjnych, dostarczamy nie więcej niż jedną wiadomość dziennie, starannie dobieramy treści w oparciu o zebraną ofertę kulturalną i sportową z instytucji miejskich, takich jak: Miejskie Centrum Kultury, Teatr Mały, Muzeum Miejskie, Miejska Biblioteka Publiczna, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. 
 
Zapraszamy serdecznie do korzystania z serwisu naTYCHmiastowego sms-a.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.