Mobilne Tychy to bezpłatny, mobilny przewodnik miejski - baza aktualnych informacji o ciekawych miejscach i wydarzeniach w mieście.

Jest to aplikacja składająca się z ośmiu modułów takich jak miejsca, wydarzenia, aktualności, projekty miejskie, transport publiczny, trasy, ulubione oraz zgłoś usterkę.

Aplikacja pozwala na wyszukiwanie obiektów znajdujących się najbliżej użytkownika, pozwala pobrać informacje o interesujących go obiektach - np. hotelach, restauracjach, pubach, obiektach sportowych i kulturalnych wraz z ich lokalizacją. Wybrane obiekty można dodać na listę ulubionych.

Mobilne Tychy to również baza aktualnych informacji o mieście. Lista wydarzeń jest na bieżąco aktualizowana, miejskie aktualności zaciągane są z oficjalnej strony Urzędu Miasta Tychy. Aplikacja informuje również o bieżącym stanie jakości powietrza w Tychach i przekierowuje do szczegółowej podstrony z wszystkim stacjami pomiarowymi w mieście.

Ważną częścią aplikacji jest moduł "zgłoś usterkę", który umożliwia mieszkańcom miasta Tychy zgłaszanie różnych problemów/usterek w przestrzeni miejskiej, takich jak uszkodzona nawierzchnia chodnika lub jezdni, usterka oświetlenia ulicznego itp.

Ponadto znaleźć tu można trasy rowerowe po najciekawszych tyskich zakątkach. Ważnym elementem aplikacji są też rozkłady jazdy z wyszukiwarką połączeń.

Wszystkie znajdujące się w bazie miejsca i trasy zapisać można w module ulubione, a wydarzenia dodać do kalendarza.

Największymi atutami aplikacji są: aktualizowana na bieżąco baza obiektów, wydarzeń i aktualności, działanie aplikacji w trybie off-line (połączenie z Internetem wykorzystywane jest jedynie do pobrania najnowszych danych oraz większego zakresu mapy), przejrzysty graficzny interfejs, za pomocą którego użytkownik może w prosty sposób dotrzeć do interesujących go informacji, dzięki temu w każdej chwili i miejscu będzie wiedział, gdzie pójść i co zobaczyć.  

Mobilne Tychy to:

  • aplikacja na urządzenia mobilne (Android, iOS
  • informacja o jakości powietrza w Tychach
  • baza obiektów i wydarzeń
  • moduł Zgłoś usterkę
  • interaktywna mapa połączona z systemem GPS
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.