Aktualności

Zakończenie prac związanych z modernizacją ewidencji gruntów i budynków na terenie Miasta Tychy

22.06.21

Zgodnie z prawem geodezyjnym i kartograficznym raz na 10 lat urzędy miast powinny wykonać prace związane z modernizacją ewidencji gruntów i budynków. Takie prace w Tychach geodeci wykonywali przez ostatni rok.

Konsultacje miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w Tychach

22.06.21

Od 29 czerwca do 10 sierpnia odbędą się konsultacje projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego pomiędzy ulicą Beskidzką, rzeką Gostynką oraz granicami administracyjnymi miasta Tychy – etap II wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Ostrzeżenie meteorologiczne - upał | burze z gradem

22.06.21

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed upałem oraz możliwością wystąpienia burz, miejscami gwałtownych z opadami deszczu do 50 mm. Lokalnie może wystąpić grad.

Tychy na lato - inauguracja

22.06.21

Warsztaty, imprezy plenerowe, spacery i rywalizacje sportowe - miejskie instytucje przygotowały bogaty program aktywności na lato. Inauguracja już w najbliższy weekend!

Przystań kajakowa w Tychach wyróżniona

18.06.21

Przystań kajakowa na Paprocanach projektu pracowni architektonicznej RS+ Robert Skitek w pierwszej piątce realizacji wyróżnionych w Nagrodzie Architektonicznej Polityki. Wyróżnienie odebrał w Warszawie - Maciej Gramatyka Zastępca Prezydenta Miasta Tychy.

Ostrzeżenie meteorologiczne - upał | 2 stopień zagrożenia

18.06.21

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed wysokimi temperaturami jakie mogą pojawić się w województwie śląskim w najbliższych dniach.

Kręcimy dla Tychów – ruszyła Rowerowa Stolica Polski!

18.06.21

1 czerwca ruszyła ogólnopolska rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Akcja kręcenia kilometrów potrwa miesiąc do 30 czerwca. Zachęcamy tyszan do przyłączenia do tegorocznych zmagań i podjęcia rywalizacji w ramach grup rowerowych i kręcenia kilometrów na rzecz Tychów.

Senioriada 2021

18.06.21

Wielkie święto tyskich seniorów już niebawem: 25 czerwca, w godzinach od 15.00 -21.00 w pełnym zieleni ogrodzie Miejskiego Centrum Kultury w Tychach odbędzie się SENIORIADA.

Dziennikarze z Chorwacji z wizytą w Tychach

18.06.21

Ksenija Bilan, Mirna Vulin i Erna Rahimic z chorwackiego Szybenika 16 czerwca odwiedziły Tychy. Delegacja chorwackich dziennikarzy odwiedziła m.in. RCGW, Master Odpady i Energia, PKM Tychy, Wodny Park Tychy, miała także okazję zobaczyć inwestycje drogowe realizowane w mieście Tychy.

"Szkieletor" do częściowej rozbiórki

17.06.21

Rozpoczęły się pierwsze prace nad rozbiórką części tyskiego "szkieletora". Dotyczą one fragmentu, który wychodzi na chodnik przy al. Jana Pawła II. Wprowadzona została tam tymczasowa zmiana organizacji ruchu na czas prowadzenia prac.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×