Aktualności

Bezzwrotne dotacje na rozpoczęcie działalności i szkolenia zawodowe

18.03.21

Straciłeś pracę lub jesteś zagrożony zwolnieniem? Planujesz odejść z rolnictwa? Chcesz rozpocząć własną działalność gospodarczą i szukasz dotacji lub jesteś zainteresowany podniesieniem kwalifikacji? Weź udział w projekcie.

Działasz społecznie? Dołącz do FRES!

18.03.21

FRES Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej zaprasza miejskich społeczników do współpracy.

Koronawirus - powrót do restrykcji

17.03.21

Od 20 marca w całym kraju wprowadzone zostają restrykcje. Wraca nauka zdalna w klasach 1-3, w całym kraju zamknięte będą hotele, galerie, muzea, kina, teatry, baseny i obiekty sportowe. Działalność galerii handlowych zostaje ograniczona.

30 dni na zgłoszenie zbycia i nabycia pojazdu

17.03.21

W marcu ubiegłego roku, z powodu pandemii, ustawodawca wydłużył termin na zgłoszenie zbycia i nabycia oraz rejestracji pojazdu z zagranicy do 180 dni. W styczniu 2021 r. przywrócono 30-dniowy termin.

Remonty na tyskich drogach

17.03.21

Miejski Zarząd Ulic i Mostów stopniowo rozpoczyna wiosenne remonty nawierzchni ulic w Tychach. Lista dróg, na których za chwilę rozpoczną się prace jest długa.

XIII Tyski Festiwal Monodramu MOTYF Tychy 2021

17.03.21

Festiwal rusza 23 marca. Jak mówią jego twórcy: powstał z potrzeby rozbudzenia aktywności twórczej i wrażliwości u aktorów i młodzieży pasjonującej się teatrem i scenicznymi formami ekspresji.

Gastronomia w Tychach

16.03.21

W związku z pandemią koronawirusa gastronomia może świadczyć usługi jedynie na wynos. Przypominamy o bazie obiektów gastronomicznych w Tychach.

Mieszkasz w budynku zaprojektowanym przez Marię Czyżewską? Zgłoś się!

15.03.21

Muzeum Miejskie w Tychach poszukuje mieszkańców tyskich budynków zaprojektowanych przez Marię Czyżewską.

Nowoczesne trolejbusy trafią do Tychów

10.03.21

W ramach projektu pn. "Zakup elektrycznych pojazdów komunikacji miejskiej wraz z budową i modernizacją systemu zasilania" zostanie zakupionych 6 nowoczesnych trolejbusów hybrydowych oraz zmodernizowane zostaną podstacje trakcyjne.

Zgłoś kandydata do sportowego wyróżnienia Prezydenta Miasta

10.03.21

Jeśli jesteś pod wrażeniem dokonań sportowych mieszkańca naszego miasta lub doceniasz wysiłek wkładany w działalność sportową tyskiego trenera lub działacza, zgłoś jego kandydaturę i pomóż mu w zdobyciu sportowego wyróżnienia Prezydenta Miasta Tychy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×