Aktualności

Słoneczniki 2021 dla tyskich instytucji kultury

12.09.21

Cztery tyskie instytucje kultury zdobyły nagrody i uzyskały wyróżnienia w konkursie „Słoneczniki 2021” na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci na Śląsku. Gala rozdania nagród odbyła się 10 września 2021 roku w Muzeum Śląskim w Katowicach.

#SzczepimySięzKGW – do 15 września można starać się o dofinansowanie z ARiMR

10.09.21

Tylko do 15 września biura powiatowe ARiMR przyjmują wnioski o udzielenie wsparcia dla tych kół gospodyń wiejskich, które włączą się w akcję promocji szczepień przeciw COVID-19. Na zrealizowanie wydarzenia KGW mają czas do końca miesiąca.

Spisz się i zaszczep

09.09.21

Urząd Miasta Tychy zaprasza na szczepienia przeciw COVID-19 i dyżur rachmistrzów Narodowego Spisu Powszechnego przy tyskich parafiach.

Skorzystaj z mieszkania chronionego

09.09.21

Opiekunowie osób starszych w wieku 60+, którzy potrzebują trochę czasu dla siebie w związku z pracą, nauka, leczeniem, remontem mieszkania czy po prostu odpoczynkiem mogą skorzystać z nowej i wciąż rzadko dostępnej formy wsparcia - komfortowego mieszkania pobytu czasowego dla swoich podopiecznych.

11. Noc Teatrów Metropolii w Tychach

08.09.21

11 września odbędzie się prawdziwe święto teatru. Po raz jedenasty w kilkunastu miastach na terenie Śląska odbędzie się Noc Teatrów Metropolii.

Spisz się w ten weekend!

08.09.21

W najbliższy weekend rachmistrzowie Narodowego Spisu Powszechnego będą dyżurować na tyskich Hala Targowych oraz w parafiach: pw. św. Jana Chrzciciela i parafii ewangelicko-augsburskiej Apostołów Piotra i Pawła.

Bezpłatne badania mammograficzne w Tychach

08.09.21

Zapraszamy Panie w wieku 50-69 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi w środę 15 września przy markecie Auchan.

VII Tyski Festiwal Teatrów Niezależnych ANDROMEDON

08.09.21

Od czwartku do niedzieli (9 -12 września) miasto Tychy stanie się sceną dla grup teatralnych prezentujących swoje spektakle w ramach VII Andromedonu. W repertuarze Tyskiego Festiwalu Teatrów Niezależnych znalazły się propozycje zarówno dla starszych jak i młodszych widzów.

Program „Młodzież na start!" – nabór przedłużony

08.09.21

Masz pomysł na własny biznes? Szukasz dotacji na założenie własnej działalności gospodarczej? Masz nie więcej niż 29 lat? Masz jeszcze szansę wziąć udział w projekcie Młodzież na START!

Nie kradnij kwiatów!

07.09.21

Bratki, wrzosy, surfinie – to tylko niektóre z roślin, jakie znikają z publicznych przestrzeni czy rabat na terenie miasta. W ostatnim czasie m.in. ukradziono kwiaty z donic przy deptaku N-O.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×