Aktualności

Działki pod budowę domów w Tychach

01.09.21

27 działek pod budowę domów jednorodzinnych w najbliższym czasie wystawi na sprzedaż Urząd Miasta Tychy. Ogłoszenie przetargów planowane jest na wrzesień i październik. Działki mają powierzchnię od 320 m kw. do 2 446 m kw. Cena działek: od 78 tys. do 425 tys. złotych.

Spisz się w ten weekend!

01.09.21

W najbliższy weekend rachmistrzowie Narodowego Spisu Powszechnego będą dyżurować m.in. na Starych Tychach, w Klubie MCK Wilkowyje czy na miejskich dożynkach w Urbanowicach. Zachęcamy do skorzystania z pomocy i spisania!

Rozpoczęcie roku szkolnego

31.08.21

14 623 uczniów tyskich szkół publicznych rozpocznie 1 września rok szkolny 2021/2022. Za ich edukację będzie odpowiadało blisko 2180 nauczycieli i pedagogów.

Klucz do biznesu

31.08.21

Szukasz lokalu na siedzibę firmy za rozsądne pieniądze? Stawiasz pierwsze kroki w biznesie? Prowadzisz firmę nie dłużej niż 5 lat? Weź udział w kolejnej edycji programu „Klucz do biznesu”.

Wracają stacjonarne punkty porad prawnych w Tychach

31.08.21

Od 1 września zostają w Tychach ponownie otwarte dla mieszkańców stacjonarne punkty porad prawnych i poradnictwa obywatelskiego. W dalszym ciągu istnieje możliwość uzyskania porad za pomocą środków porozumiewania na odległość.

Spisowe wtorki

31.08.21

Od 3 sierpnia Urząd Miasta w Tychach uruchamia "spisowe wtorki". W te dni rachmistrz spisowy będzie czekał na chętnych w Urzędzie Miasta Tychy przy al. Niepodległości 49 od godziny 7:30 do 18:30. Przypominamy, że Narodowy Spis Powszechny trwa do 30 września 2021 r.

Czysta decyzja – ruszył kolejny nabór wniosków na wymianę „kopciuchów” - ETAP II

30.08.21

31 sierpnia ruszył w Tychach nabór wniosków do kolejnej edycji programu wymiany węglowych źródeł ciepła. Do mieszkańców mogących zostać beneficjentami tego projektu Urząd Miasta wyśle listy z informacją o rozpoczynającym się programie. 

Koduj z gigantami - ruszyła rejestracja na bezpłatne warsztaty programowania

27.08.21

Rozpoczęła się rejestracja na 9. edycję międzynarodowych, bezpłatnych warsztatów z programowania: „Koduj z Gigantami – Starcie Gigantów”, czyli programistyczny bój bohaterów najlepszych gier, organizowanych przez szkołę Giganci Programowania.

Port Pieśni Pracy 2021 – letnia edycja

26.08.21

Tychy jak co roku witają szantową brać z otwartymi ramionami, a miłośników szant i folku kuszą prawdziwym zatrzęsieniem ulubionych wykonawców. Port Pieśni Pracy – Tyski Festiwal Szantowy odbędzie się już 37. raz i tradycyjnie zwieńczy wakacyjny sezon muzyki marynistycznej.

Śląskie Lokalnie - zdobądź mikrogrant dla swojej organizacji!

24.08.21

Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej zaprasza na spotkanie przedstawicieli organizacji lub grup nieformalnych na spotkanie dotyczące składania wniosków w ramach programu FIO Śląskie Lokalnie.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×