Aktualności

Tychy z drona - ul. Burschego i Hlonda
Inwestycje rowerowe w Tychach
19 września 2023 10:58
W Tychach od kilku tygodni trwa budowa nowych ścieżek rowerowych i ciągów pieszo-rowerowych. Prace prowadzone są w dwóch lokalizacjach: wzdłuż ulicy Harcerskiej (od ul. Begonii do ul. Żwakowskiej z wyłączeniem wiaduktu, gdzie pozostanie dotychczasowa nawierzchnia) oraz wzdłuż ulicy Burschego (od ul. Hlonda do ul. Dołowej).
Nowy radiowóz tyskich policjantów
Nowy radiowóz tyskich policjantów
18 września 2023 14:42
Andrzej Dziuba – prezydent Tychów przekazał dziś Komendantowi Miejskiej Policji w Tychach insp. Romanowi Fitrzykowi kluczyki do nowego radiowozu marki Suzuki. Srebrno-niebieskie barwy z fluorescencyjnym oznakowaniem, to nowość na tyskich drogach. Pojazd został zakupiony ze środków finansowych Urzędu Miejskiego w Tychach oraz budżetu Policji.
Urząd Miasta Tychy panorama z powietrza
Konsultacje w Tychach
14 września 2023 17:23
Do 28 września trwają konsultacje w sprawie przyjęcia Programu Współpracy Miasta Tychy z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2024.
Zdjęcie frontu budynku Mediateki.
Targi Senioralne Silver Silesia w Tychach
14 września 2023 16:13
W dniach 19-20 września w tyskiej Mediatece i na terenie Hali Sportowej w Tychach odbędzie się III Wojewódzka Konferencja Senioralna i Targi Seniora Silver Silesia.
Od 8 września głosujemy na BO
Od 8 września głosujemy na BO
14 września 2023 16:13
Od 8 września trwa głosowanie na projekty mieszkańców złożone w 10. edycji Budżetu Obywatelskiego. W tym roku każdy mieszkaniec będzie mógł wybrać aż cztery projekty.
zdjęcie mammobusu
Bezpłatna mammografia w Tychach
14 września 2023 16:10
Zapraszamy tyszanki w wieku 50 – 69 lat na bezpłatne badania mammograficzne w mobilnej pracowni mammograficznej, które odbędą się 10 października w godzinach od 10.00 do 16.00 w mobilnej pracowni mammograficznej LUX MED przy markecie Auchan, al. Bielska 107.
Osiedle A  - budynki. Kadr z drona
Indeks Zdrowych Miast w Polsce - ankieta dla mieszkańców
14 września 2023 15:36
Eksperci Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie we współpracy z Fundacją Gospodarki i Administracji Publicznej (GAP) oraz Grupą LUX MED opracowali Indeks Zdrowych Miast. W kolejnej edycji indeksu autorzy chcą poszerzyć zebrane statystyki o wyniki badań ankietowych, które skierowane są między innymi do mieszkańców miast na prawach powiatu.
Otwarcie sklepu społecznego w Tychach
Pierwsze urodziny tyskiego sklepu społecznego
13 września 2023 8:33
W piątek 15 września tyski sklep społeczny „Spichlerz" będzie świętował rok działalności. Z tej okazji odwiedzający punkt będą mogli skorzystać z przygotowanych promocji i wyjątkowych ofert. W tym dniu, tak jak w każdą sobotę, można będzie korzystać z zakupów bez jakichkolwiek skierowań.
Nauczyciele awansowani
Nauczyciele awansowani
12 września 2023 11:16
Dziś w sali sesyjnej urzędu miasta 120 nauczycieli tyskich placówek oświatowych odebrało z rąk Andrzeja Dziuby - prezydenta Tychów akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego oraz złożyło uroczyste ślubowanie.
Las jesienny
Jedzenie a lasy - spotkanie Polskiego Klubu Ekologicznego w Tychach
11 września 2023 9:46
Polski Klub Ekologiczny Koło w Tychach zaprasza w czwartek 14 września o sali sesyjnej Urzędu Miasta Tychy na spotkanie pt. "Jedzenie a lasy".
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.