Aktualności

Nowa dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach

25.02.21

Od czwartku, 25 lutego br. funkcję Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach pełni Iwona Rogalska. Zastąpiła na tym stanowisku Mariannę Feith, która przeszła na emeryturę.

Ostrzeżenie przed wchodzeniem na pokrywę lodową na zbiornikach wodnych

24.02.21

Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach ostrzega przed wchodzeniem na zamarznięte akweny. Pokrywa lodowa utrzymująca się na zbiornikach wodnych jest bardzo słaba.

Bezpłatna mammografia w Tychach

23.02.21

Wszystkie Panie w wieku od 50 do 69 lat zapraszamy 24, 25 i 26 lutego 2021 r. na bezpłatne badania mammograficzne, które będzie można wykonać przy markecie E. Leclerc przy ul. Budowlanych 75.

XX Ogólnopolski Tydzień Mukowiscydozy

23.02.21

W dniach od 22 lutego do 28 lutego 2021 r. Fundacja Matio organizuje kampanię społeczną pod nazwą „XX Ogólnopolski Tydzień Mukowiscydozy”.

Konsultacje projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

23.02.21

Na początku marca rozpoczynają się konsultacje projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru w rejonie ulic: Jaskrów, Dzwonkowej i Cmentarnej oraz Cmentarza Komunalnego w Tychach - etap I wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Ostatni tydzień na zgłaszanie projektów do Budżetu Obywatelskiego

22.02.21

Jeszcze do czwartku 25 lutego można zgłaszać projekty do VIII edycji Budżetu Obywatelskiego. Po raz kolejny mieszkańcy będą decydowali, na co zostanie wydane 5 mln zł.

Koduj z Gigantami w Tychach

18.02.21

Trwa MONSTERIADA „Koduj z Gigantami”– ósma edycja ogólnopolskich bezpłatnych warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży. Wciąż można zapisać się na zajęcia.

UWAGA! Czasowe wyłączenie świateł na skrzyżowaniu przy „browarze”

18.02.21

Ważna wiadomość dla kierowców. W związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi, w ramach projektu ITS, od soboty 20 II, na skrzyżowaniu ulic Katowickiej, Mikołowskiej i Oświęcimskiej zostanie czasowo wyłączona sygnalizacja świetlna.

Ruszyły zapisy do akcji Masz Głos

17.02.21

W czasie pandemii ważna jest współpraca różnych środowisk. Wszystkich gotowych do takiego zaangażowania wspiera program Fundacji Batorego – akcja Masz Głos, który właśnie rusza z nową edycją.

Ostrzeżenie meteorologiczne - marznące opady

16.02.21

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego przekazuje ostrzeżenie IMGW o możliwości wystąpienia marznących opadów w Tychach od godz. 00:00 dnia 17.02.2021 do godz. 11:00 dnia 17.02.2021.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×