Aktualności

 Młodzież z Tychów z wizytą w Oberhausen
Młodzież z Tychów z wizytą w Oberhausen
26 lipca 2022 13:18
Kilkunastoosobowa grupa tyskiej młodzieży od 23 lipca do 6 sierpnia br. bierze udział w projekcie MULTI w niemieckim Oberhausen. To międzynarodowe spotkanie młodzieży miasta Oberhausen i miast partnerskich z całego świata oraz największa wymiana młodzieży w całych Niemczech.
Śląska Jesień Gitarowa – nabór
Śląska Jesień Gitarowa – nabór
25 lipca 2022 14:30
Do 31 sierpnia trwa nabór zgłoszeń do tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu Gitarowego „Śląska Jesień Gitarowa”, którego XVIII edycja odbędzie się w dniach 25–30 października 2022 roku w Tychach.
Wiadukt na Grota-Roweckiego czynny od poniedziałku
Wiadukt na Grota-Roweckiego czynny od poniedziałku
21 lipca 2022 12:44
Nowy wiadukt w ciągu ul. Grota-Roweckiego w Tychach, przeszedł odbiór techniczny i już w przyszłym tygodniu zostanie dopuszczony do ruchu. W poniedziałek, 25 lipca (g. 11.00), zostanie on otwarty dla ruchu samochodowego, a we wtorek 26 lipca, na wiadukcie przywrócona zostanie komunikacja miejska.
Bezpłatne wsparcie psychologiczne w Tychach
Bezpłatne wsparcie psychologiczne w Tychach
21 lipca 2022 11:15
Trwa program Bezpłatnego Wsparcia Psychologicznego dla mieszkańców województwa śląskiego współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach.
Nowe centrum Tychów - warsztaty i debata
Nowe centrum Tychów - warsztaty i debata
21 lipca 2022 8:56
W poniedziałek 25 lipca zapraszamy na warsztaty i debatę ekspercką poświęconą nowemu centrum Tychów. Spotkanie odbędzie się w tyskiej Mediatece i organizowane jest w ramach cyklu Miasta Idei.
Letnie rabaty sezonowe w Tychach
Letnie rabaty sezonowe w Tychach
20 lipca 2022 10:46
W czerwcu w tyskich parkach, skwerach, pasach drogowych oraz w głównych punktach miasta pojawiły się nowe obsady kwiatów. Łącznie obsadzono blisko 700 metrów kwadratowych. W tym momencie rośliny są w pełnym rozkwicie.
Tychy wśród miast o najwyższym poziomie szczęścia w Polsce
Tychy wśród miast o najwyższym poziomie szczęścia w Polsce
20 lipca 2022 9:20
Tychy znalazły się na czwartym miejscu w zestawieniu miast o najwyższym poziomie szczęścia w Polsce. Tak wynika z badania przeprowadzonego przez portal Otodom i ThinkCo.
100 lat pani Wandy
100 lat pani Wandy
19 lipca 2022 13:51
Kolejna osoba dołączyła do grona tyskich 100-latków! Życzenia solenizantce – pani Wandzie złożył Igor Śmietański- z-ca prezydenta Tychów. Życzmy jej zdrowia i szczęścia, aby mogła jeszcze długo cieszyć się czasem spędzonym z rodziną - synem i synową oraz ulubionymi programami telewizyjnymi.
Nowe przystanki w Tychach
Nowe przystanki w Tychach
19 lipca 2022 9:45
Od soboty (16 lipca) tyszanie mogą korzystać z dwóch nowych przystanków autobusowych - Tychy Osiedle "M", które znajdują się przy alei Bielskiej (w okolicy skrzyżowania z ulicą Hierowskiego).
Święcenie pojazdów w Tychach
Święcenie pojazdów w Tychach
18 lipca 2022 13:13
Święcenie pojazdów z okazji dnia świętego Krzysztofa - patrona kierowców - to już tyska tradycja. Najbliższa uroczystość odbędzie się 24 lipca w parafii pw. św. Krzysztofa w Tychach. W związku ze świętem zostanie zamknięty ruch na odcinkach ulic Wyszyńskiego i Edukacji.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.