Aktualności

Tychy walczą z komarami i kleszczami

12.06.19

Coraz bardziej uciążliwa dla mieszkańców liczba komarów i kleszczy skłoniła do podjęcia decyzji o przeprowadzeniu w naszym mieście dezynfekcji. Opryski obejmą w sumie aż 65 hektarów.

Dzień Zdrowia na Baczyńskiego

12.06.19

Bezpłatne porady dietetyczne, instruktaż udzielania pierwszej pomocy, badania słuchu, stóp, wzroku czy nauka samobadania piersi – to tylko niektóre z atrakcji, które będą czekały na mieszkańców naszego miast z okazji Dnia Zdrowia.

Bielecki odznaczony za akcję na Nanga Parbat

11.06.19

Adam Bielecki wraz z trzema współtowarzyszami akcji ratunkowej na Nanga Parbat, został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Odznaczenie odebrał z rąk prezydenta Polski – Andrzeja Dudy.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

11.06.19

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można znaleźć min. informacje dotyczące imprez, które odbędą się w Tychach w związku ze Świętem Miasta.

Ostrzeżenie meteorologiczne - upał

10.06.19

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie wydał ostrzeżenie II stopnia przed upałem od 10 do 13 czerwca oraz od 15 do 16. Temperatura maksymalna w dzień od 29°C do 33°C, temperatura minimalna w nocy od 17°C do 20°C.

Relacja z Metropolitalnego Święta Rodziny

07.06.19

W dniu 2 czerwca 2019r. w godzinach 14:00 – 18:00 na Placu Baczyńskiego w ramach Metropolitalnego Święta Rodziny odbyło się po raz VI wydarzenie pn.: „Tyskie rodziny na Baczyńskim spędzają godziny”.

Konsultacje w sprawie miejscowego projektu zagospodarowania przestrzennego

07.06.19

Prezydent Miasta zaprasza mieszkańców do konsultacji projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulic: Cienistej, Begonii, Budowlanych, Bpa. Burschego, Kard. Hlonda, Bocznej, Sienkiewicza, Baziowej oraz parku Niedźwiadków.

Konsultacje w sprawie przygotowania projektu Programu Współpracy Miasta Tychy z Organizacjami NGO

07.06.19

Prezydent Miasta zaprasza wszystkich mieszkańców, szczególnie przedstawicieli organizacji pozarządowych do konsultacji przygotowania projektu Programu Współpracy Miasta Tychy z Organizacjami Pozarządowymi na rok 2020, które rozpoczną się 10 czerwca i trwać będą do 30 września 2019 r.

Trwają konsultacje projektu miejscowego planu zagospodarowania

07.06.19

Trwają konsultacje projektu miejscowego planu zagospodarowania dla obszaru położonego pomiędzy ulicami: Kościelną, Turyńską, Mysłowicką i Jaroszowicką w Tychach -etap I.

Ostrzeżenie IMiGW

07.06.19

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie wydał komunikat o możliwości wystąpienia intensywnych opadów deszczu oraz burz z gradem dzisiejszego popołudnia.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×