Aktualności

Ostatni dzień głosowania!

20.09.21

Do 20 września br. trwa głosowanie na projekty mieszkańców złożone w VIII edycji Budżetu Obywatelskiego. Każdy mieszkaniec może wybrać dwa projekty - jeden dotyczący całego miasta oraz jeden dotyczący określonego rejonu miasta.

Raport ZTM w ogólnopolskim konkursie

17.09.21

"Raport społecznej odpowiedzialności Zarządu Transportu Metropolitalnego za rok 2020" został zgłoszony do ogólnopolskiego konkursu „Raporty Zrównoważonego Rozwoju”, organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Do 20 września trwa głosowanie internautów.

Postaw na nogi!

16.09.21

Postaw na nogi i przyjedź na rolkach, hulajnodze, rowerze lub przyjdź na piechotę 18 września w godzinach od 14:00 do 19:00 do Parku Miejskiego Solidarności w Tychach.

Nowe ławki w Tychach

16.09.21

Do końca roku w tyskich parkach zamontowanych zostanie 51 nowych ławek. Wymienione zostaną stare ławki na Sublach i w skwerze przy ulicy Dębowej, a w Parku Niedźwiadków pojawią się nowe.

Spisz się w ten weekend

16.09.21

Do końca Narodowego Spisu Powszechnego pozostały już tylko dwa tygodnie. W najbliższy weekend tyszanie będą mieli kilka okazji, aby spisać się w różnych punktach na terenie miasta.

„Quid discis tibi discis” - stypendium dla studentów

16.09.21

Do 30 września, studenci legitymujący się wybitnymi osiągnięciami naukowymi i zaangażowaniem w pracę na rzecz promocji i rozwoju miasta Tychy mogą składać wnioski o przyznanie stypendium „Quid discis tibi discis” (Czegokolwiek się uczysz, dla siebie się uczysz).

„Sięgnij po Nowe” – wizyta studyjna w Finlandii

16.09.21

W ramach projektu „Sięgnij po Nowe”, przedstawiciele PUP Tychy wraz z Maciejem Gramatyką (Z-cą Prezydenta Miasta Tychy) i Bernardem Bednorzem (Starostą Powiatu bieruńsko-lędzińskiego) mają możliwość poznania, a następnie wdrożenia rozwiązań stosowanych przez fińskie urzędy zatrudnienia.

Inauguracyjny weekend w Teatrze Małym w Tychach

15.09.21

W najbliższy weekend 18 i 19 września odbędzie się oficjalne rozpoczęcie sezonu artystycznego 2021/2022 w Teatrze Małym w Tychach.

Uwaga na oszustów!

15.09.21

Od początku roku Komenda Miejska Policji w Tychach odnotowała 48 oszustw na portalu OLX oraz 35 oszustw „na pracownika banku”. Apelujemy o zachowanie ostrożności i podpowiadamy co zrobić, by nie dać się okraść.

112 przejmie numer alarmowy 998

15.09.21

Od 16 września wybierając numer alarmowy Straży Pożarnej 998, mieszkańcy Tychów połączą się z operatorem numeru alarmowego 112. Zmiana ta pozwoli na sprawne powiadamianie oraz dysponowanie odpowiednich służb, a co za tym idzie ulepszy system powiadamiania ratunkowego.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×