Aktualności

Tychy zwolnią przedsiębiorców z części opłat za koncesję

29.04.21

Na dzisiejszej (29.04) sesji Rady Miasta Tychy, radni przyjęli uchwałę zwalniającą przedsiębiorców z części opłat za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia w miejscu sprzedaży.

Większe ogródki w tyskich restauracjach

29.04.21

15 maja zaplanowano otwarcie ogródków na świeżym powietrzu w restauracjach i kawiarniach. Miasto Tychy chce pomóc restauratorom dając im możliwość powiększenia zewnętrznych przestrzeni przy swoich lokalach.

Koduj z Gigantami w Tychach

28.04.21

Ruszyła rejestracja na „Szkołę z Gigantami - programowanie w czterech wymiarach gamingu” – trzecią edycję ogólnopolskich bezpłatnych webinarów z programowania oraz matematyki dla dzieci i młodzieży, organizowanych przez szkołę GIGANCI PROGRAMOWANIA.

Koronawirus - plan znoszenia obostrzeń

28.04.21

Od 1 maja rozpocznie się proces stopniowego znoszenia obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa COVID-19.

Majówka w Tychach

28.04.21

Warsztaty rękodzielnicze, wystawa czy minikoncerty online. Zapraszamy na tyską majówkę w sieci!

Zrób to dla siebie! „Odłącz się od sieci”

27.04.21

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Tychach zaprasza dzieci i młodzież uczęszczającą do tyskich szkół do udziału w konkursie, który rusza 1 maja.

XIII edycja konkursu Innowator Śląska 2021

26.04.21

Myślisz i działasz niestandardowo? Zgłoś swoje innowacyjne rozwiązanie do konkursu i zostań Innowatorem Śląska 2021.

Od 4 maja wiadukt na ul. Grota-Roweckiego zostanie zamknięty

26.04.21

Od 4 maja rusza przebudowa wiaduktu w ciągu ul. Grota-Roweckiego. Obiekt zostanie zamknięty, co będzie generowało utrudnienia ruchu. Na ten moment dotyczyć będą one kierowców, pasażerów komunikacji miejskiej oraz pieszych.

Bezpłatna mammografia w Tychach

26.04.21

Zapraszamy Panie w wieku 50-69 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi, które odbędą się 5 i 6 maja przy markecie Auchan w Tychach.

Nowy operator projektu grantowego OZE

23.04.21

Gmina Miasta Tychy informuje, że wybrany został nowy operator projektu grantowego pn.: „Odnawialne źródła energii szansa na poprawę jakości powietrza w Tychach”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×