Kultura

Inauguracyjny weekend w Teatrze Małym w Tychach

15.09.21

W najbliższy weekend 18 i 19 września odbędzie się oficjalne rozpoczęcie sezonu artystycznego 2021/2022 w Teatrze Małym w Tychach.

11. Noc Teatrów Metropolii w Tychach

08.09.21

11 września odbędzie się prawdziwe święto teatru. Po raz jedenasty w kilkunastu miastach na terenie Śląska odbędzie się Noc Teatrów Metropolii.

VII Tyski Festiwal Teatrów Niezależnych ANDROMEDON

08.09.21

Od czwartku do niedzieli (9 -12 września) miasto Tychy stanie się sceną dla grup teatralnych prezentujących swoje spektakle w ramach VII Andromedonu. W repertuarze Tyskiego Festiwalu Teatrów Niezależnych znalazły się propozycje zarówno dla starszych jak i młodszych widzów.

Wehikuł czasu z Ryszardem Riedlem

06.09.21

W Tychach w najbliższych dniach będzie można przenieść się do czasów, gdy żył i tworzył legendarny wokalista zespołu Dżem.

Ramy Kultury – nowy tyski informator kulturalny

06.09.21

Koncerty, wystawy, spektakle – to i wiele innych atrakcji czeka w najbliższych miesiącach na mieszkańców Tychów. Wszystkie informacje na ten temat można znaleźć w „Ramach Kultury” – w nowym bezpłatnym miesięczniku.

Dożynki Miejskie 2021

03.09.21

W niedzielę 5 września zapraszamy na Dożynki Miejskie 2021. W tym roku w Tychach organizatorami będą dzielnice Jaroszowice-Urbanowice-Wygorzele.

Port Pieśni Pracy 2021 – letnia edycja

26.08.21

Tychy jak co roku witają szantową brać z otwartymi ramionami, a miłośników szant i folku kuszą prawdziwym zatrzęsieniem ulubionych wykonawców. Port Pieśni Pracy – Tyski Festiwal Szantowy odbędzie się już 37. raz i tradycyjnie zwieńczy wakacyjny sezon muzyki marynistycznej.

Muzeum Miejskie w Tychach zbiera wspomnienia mieszkańców najstarszego tyskiego osiedla

23.08.21

Jesteś z osiedla A? Mieszkasz tu od dziecka albo przeprowadziłeś lub przeprowadziłaś się w młodości? Opowiedz nam, jak tu było i jest. Podziel się swoją historią i wspólnie ocalmy ją od zapomnienia.

Najlepsza inicjatywa dla dzieci - trwa plebiscyt

19.08.21

Trwa plebiscyt Grupy "Czas Dzieci" na najlepszą Inicjatywę dla dzieci na Śląsku w roku 2021. Wśród zgłoszonych projektów znalazły się inicjatyw tyskich instytucji kulturalnych - Muzeum Miejskiego, Miejskiego Centrum Kultury i Teatru Małego.

ZAPISKI Z ZAMKNIĘCIA / sztuka handlu-handel sztuką

31.05.21

5 czerwca 2021 r. w godz. 13:00 – 20:00, w jednej z witryn sklepowych Gemini Park Tychy, odbędzie się premierowy pokaz przedstawienia – performance „Zapiski z zamknięcia / sztuka handlu-handel sztuką”, wyprodukowanego przez Teatr Mały w Tychach.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×