Miasto

Europejski Tydzień Mobilności w Tychach
Europejski Tydzień Mobilności w Tychach
21 września 2023 10:15
Od 16 do 22 września Tychy aktywnie włączą się w działania w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności. Przygotowano wiele atrakcji m.in. konkurs plastyczny, spacery, rajdy rowerowe oraz grę miejską. W ostatnim dniu 22 września odbędzie się impreza specjalna - Dzień bez Samochodu przy urzędzie miasta.
Pięść kobieca
Kurs samoobrony dla kobiet
21 września 2023 10:04
Straż Miejska Miasta Tychy organizuje kolejny kurs samoobrony dla kobiet. Zajęcia rozpoczną się 7 października i odbywać się będą co sobotę w sali gimnastycznej klubu GWARDIA przy ul. Wejchertów 20.
bezpłatne porady
Biała Sobota w Centrum Medycznym Inmedico
21 września 2023 9:39
30 września odbędzie się 4. edycja Białej Soboty w Centrum Medycznym Inmedico. Organizatorzy zapraszają na bezpłatne prelekcje poświęcone rozpowszechnianiu zdrowego stylu życia, które umożliwiają tyszanom dostęp do wiedzy na temat zdrowia bezpośrednio od lekarzy i specjalistów.
Na rower najlepiej do Tychów!
Na rower najlepiej do Tychów!
20 września 2023 12:04
Miasto zwyciężyło w rankingu „Gmina przyjazna rowerzystom 2022”. Finałowa gala plebiscytu Rower Power – czyli rowerowych nagród Górnego Śląska i Zagłębia Dąbrowskiego odbyła się we wtorek (19 września) w sosnowieckiej Muzie. Nagrody i wyróżnienia przyznają rowerzyści i organizacje rowerowe działające w regionie.
Inwestycje rowerowe w Tychach
Inwestycje rowerowe w Tychach
19 września 2023 10:58
W Tychach od kilku tygodni trwa budowa nowych ścieżek rowerowych i ciągów pieszo-rowerowych. Prace prowadzone są w dwóch lokalizacjach: wzdłuż ulicy Harcerskiej (od ul. Begonii do ul. Żwakowskiej z wyłączeniem wiaduktu, gdzie pozostanie dotychczasowa nawierzchnia) oraz wzdłuż ulicy Burschego (od ul. Hlonda do ul. Dołowej).
Nowy radiowóz tyskich policjantów
Nowy radiowóz tyskich policjantów
18 września 2023 14:42
Andrzej Dziuba – prezydent Tychów przekazał dziś Komendantowi Miejskiej Policji w Tychach insp. Romanowi Fitrzykowi kluczyki do nowego radiowozu marki Suzuki. Srebrno-niebieskie barwy z fluorescencyjnym oznakowaniem, to nowość na tyskich drogach. Pojazd został zakupiony ze środków finansowych Urzędu Miejskiego w Tychach oraz budżetu Policji.
Urząd Miasta Tychy panorama z powietrza
Konsultacje w Tychach
14 września 2023 17:23
Do 28 września trwają konsultacje w sprawie przyjęcia Programu Współpracy Miasta Tychy z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2024.
Zdjęcie frontu budynku Mediateki.
Targi Senioralne Silver Silesia w Tychach
14 września 2023 16:13
W dniach 19-20 września w tyskiej Mediatece i na terenie Hali Sportowej w Tychach odbędzie się III Wojewódzka Konferencja Senioralna i Targi Seniora Silver Silesia.
Od 8 września głosujemy na BO
Od 8 września głosujemy na BO
14 września 2023 16:13
Od 8 września trwa głosowanie na projekty mieszkańców złożone w 10. edycji Budżetu Obywatelskiego. W tym roku każdy mieszkaniec będzie mógł wybrać aż cztery projekty.
zdjęcie mammobusu
Bezpłatna mammografia w Tychach
14 września 2023 16:10
Zapraszamy tyszanki w wieku 50 – 69 lat na bezpłatne badania mammograficzne w mobilnej pracowni mammograficznej, które odbędą się 10 października w godzinach od 10.00 do 16.00 w mobilnej pracowni mammograficznej LUX MED przy markecie Auchan, al. Bielska 107.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.