Aktualności

Zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych!

02.04.21

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wiele zdrowia i pogody ducha. Niech ten szczególny czas, spędzony z najbliższymi, będzie dla Państwa okresem prawdziwej radości.

„Żyrafa” zaświeci się na niebiesko z okazji Światowego Dnia Autyzmu

02.04.21

Dziś od 20.00 do 24.00 na znak solidarności z osobami dotkniętymi autyzmem, "Żyrafa” czyli pomnik Walki i Pracy w Parku Miejskim Solidarności w Tychach zostanie podświetlona na niebiesko.

Z wielkanocnym śniadaniem do potrzebujących

02.04.21

Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej wraz z tyskim samorządem chce wesprzeć osoby, które znalazły się w szczególnie trudnej sytuacji i nie będą mogły samodzielnie przygotować posiłków, w tym szczególnie tradycyjnego Śniadania Wielkanocnego.

Komunikacja miejska w w okresie Świąt Wielkanocnych

31.03.21

Zarząd Transportu Metropolitalnego poinformował o zmianach w kursowaniu komunikacji miejskiej w okresie Świąt Wielkanocnych.

Konsultacje społeczne regulaminu projektu "Wymiana węglowych źródeł ciepła..."

31.03.21

Od 24 marca do 13 kwietnia trwać będą konsultacje regulaminu realizacji projektu grantowego pn. "Wymiana węglowych źródeł ciepła szansą na poprawę powietrza w Tychach".

Konsultacje społeczne - raport ewaluacyjny z realizacji Programu REWITALIZACJI

31.03.21

Od 1 do 16 kwietnia przeprowadzane będą konsultacje społeczne raportu ewaluacyjnego z realizacji Programu rewitalizacji dla miasta Tychy do roku 2023 obejmującego lata 2017 - 2020.

Czasowe wyłączenie świateł na skrzyżowaniu ulicy Mikołowskiej z ulicą Burschego

30.03.21

Od czwartku 1 kwietnia zostanie czasowo wyłączona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Mikołowskiej i Burschego w Tychach. To kolejne skrzyżowanie, które modernizowane jest w ramach szerokiego projektu "Inteligentny System Zarządzania i Sterowania Ruchem".

60 rowerów 7 wypożyczalni - od czwartku wraca rower miejski

29.03.21

Do dyspozycji mieszkańców będzie 7 stacji i 60 rowerów w tym rowery standardowe, rowery cargo, tandemy, rowerki dziecięce oraz rower trójkołowy. Wypożyczenie rowerów będzie obywało się na takich samych zasadach, jak w ubiegłym roku.

Pofabryczne tyskie osiedle stało się perełką. Jak dbać o takie miejsca?

26.03.21

To temat debaty on-line, która odbędzie się w poniedziałek, 29 marca o godz. 17.30 w ramach projektu „Miasta Idei”. Debatę, w której weźmie udział m.in. Hanna Skoczylas, z-ca prezydenta Tychów, będzie można obejrzeć na: katowice.wyborcza.pl

Jak załatwisz sprawy w Tychach

26.03.21

Sprawdź, jak załatwisz sprawy w mieście od 29 marca 2021 r.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×