Aktualności

2 masowe punkty szczepień w Tychach gotowe – czekamy już tylko na szczepionki

23.04.21

Punkty zostały uruchomione na Hali Sportowej przy ul. Piłsudskiego oraz na Stadionie Miejskim przy ulicy Edukacji. Dziennie w każdym z punktów będzie mogło się zaszczepić 500 chętnych tyszanek i tyszan.

W budynku po starej szkole powstaną mieszkania

19.04.21

Tyskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego podpisało umowę na przebudowę i rozbudowę budynku byłej szkoły podstawowej przy ul. Oświęcimskiej 256, na budynek mieszkalny wielorodzinny. Do końca 2022 roku powstanie tam 30 mieszkań.

Praca w Punkcie Szczepień Powszechnych

16.04.21

W związku z planowanym uruchomieniem Punktów Szczepień Powszechnych w Tychach poszukiwani są pracownicy zawodów medycznych, którzy mogą pracować w Punktach Szczepień Powszechnych.

Maseczki dla mieszkańców

15.04.21

200 tysięcy darmowych maseczek od najbliższego piątku, 16 kwietnia będzie rozdawanych mieszkańcom Tychów.

Raport z konsultacji społecznych

15.04.21

Od 24 marca do 13 kwietnia br. trwały konsultacje regulaminu realizacji projektu grantowego pn. "Wymiana węglowych źródeł ciepła szansą na poprawę powietrza w Tychach". Przedstawiamy raport pokonsultacyjny.

Koronawirus - nieznaczne zmiany w obostrzeniach

14.04.21

Od poniedziałku 19 kwietnia przywrócona zostaje działalność żłobków i przedszkoli. Dozwolony będzie również sport na świeżym powietrzu. Pozostałe obostrzenia zostają przedłużone o kolejny tydzień.

Punkty Szczepień Masowych w Tychach

14.04.21

Od 29 marca samorządy w całej Polsce, przygotowują się do uruchomienia punktów szczepień masowych. W Tychach przygotowano dwa takie miejsca.

Bezpłatny program rehabilitacyjny dla mieszkańców Tychów i okolic

13.04.21

Trwa bezpłatny, regionalny program rehabilitacji osób z przewlekłymi chorobami układu kostno-stawowego i mięśniowego.

Rok 2020 na tyskich drogach

13.04.21

Mniej zdarzeń drogowych przy jednoczesnym dużym wzroście liczby samochodów. Tak prezentuje się miniony rok na tyskich drogach. Inżynierowie z MZUiM przygotowali szczegółowy raport bezpieczeństwa.

Konsultacje społeczne regulaminu projektu "Wymiana węglowych źródeł ciepła..."

13.04.21

Przypominamy, że do 13 kwietnia trwają konsultacje regulaminu realizacji projektu grantowego pn. "Wymiana węglowych źródeł ciepła szansą na poprawę powietrza w Tychach".

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×