Aktualności

Narodowe Święto Niepodległości 2022 - młodzież niosąca flagę
105. rocznica odzyskania niepodległości
10 listopada 2023 10:28
11 listopada obchodzić będziemy 105. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Miejskie uroczystości Narodowego Święta Niepodległości odbywać będą się tego dnia od godziny 10.30.
Obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – gra ekonomiczna i wystawa
Obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – gra ekonomiczna i wystawa
9 listopada 2023 14:58
Od 13 do 19 listopada 2023 r. trwać będzie Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, 15 listopada o godz. 10 w Urzędzie Miasta Tychy odbędą się rozgrywki młodzieży w grze edukacyjnej „Chłopska Szkoła Biznesu”.
Znak drogowy - ograniczenie prędkości, roboty drogowe
Ulica Dmowskiego w remoncie
9 listopada 2023 8:27
W środę 8 listopada rozpoczęły się pracę związane z wymianą nawierzchni na ulicy Dmowskiego na odcinku pomiędzy rondami: Lwowskim i Cassino.
Kierowcy PKM przeszkoleni z pierwszej pomocy
Kierowcy PKM przeszkoleni z pierwszej pomocy
9 listopada 2023 8:25
312 pracowników PKM Tychy zostało przeszkolonych przez tyską Straż Miejską w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej osobom poszkodowanym, znajdującym się w sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia lub zdrowia.
Kobieta w stroju biznesowym podnosząca rękę w geście zapytania podczas seminarum
Konferencja "Booster dla MŚP" w Tychach
8 listopada 2023 15:02
W czwartek 16 listopada w galerii StrefART przy ul. Fabrycznej 2 odbędzie się konferencja "Booster dla MŚP" organizowana przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną SA wraz z Partnerami: Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Agencją Rozwoju Przemysłu, Polską Agencją Inwestycji i Handlu oraz Okręgową Izbą Przemysłowo Handlową w Tychach.
Goście z miasta partnerskiego w Tychach
Goście z miasta partnerskiego w Tychach
8 listopada 2023 13:46
Od 6 do 11 listopada Tychy goszczą przedstawicieli berlińskiej dzielnicy Marzahn- Hellersdorf (miasto partnerskie Tychów) oraz miasta Lauingen.
Mama, Tata, Dziecko praca i neuroróżnorodność - rodzicu, przyjdź na spotkanie
Mama, Tata, Dziecko praca i neuroróżnorodność - rodzicu, przyjdź na spotkanie
8 listopada 2023 8:48
We wtorek 14 listopada zapraszamy na trzecie spotkanie z serii pn. „Mama, Tata, Dziecko praca. Jak to ogarnąć?”. Tematem spotkania będzie neuroróżnorodność u dzieci, w tym ze spektrum autyzmu. W trakcie wydarzenia rodzice będą mogli również skorzystać z porad radcy prawnego z zakresu prawa pracy, powrotu na rynek pracy, spraw pracowniczych i rodzinnych
Mural Marii Curie-Skłodowskiej w Tychach - odsłonięcie - na zdjęciu uczniowie SP nr 11 i Marek Grela
Noblistka na muralu w Tychach
7 listopada 2023 15:26
Dziś ( 7 listopada) odsłonięto w Tychach nowy mural. Elewację Szkoły podstawowej nr 11 im. Marii Curie Skłodowskiej w Tychach przyozdobił portret jej patronki. Powstanie muralu to część obchodów jubileuszu 65-lecia szkoły.
Urząd Miasta i al. NIepodległości - kadr z drona
Konsultacje społeczne
7 listopada 2023 14:18
Do 21 listopada trwają konsultacje projektu uchwały w sprawie Statutu Osiedla „Zet”.
Plac Konstytucji gotowy
Plac Konstytucji gotowy
6 listopada 2023 9:45
Zakończyła się rewitalizacja placu Konstytucji 3 Maja w Tychach, w ramach której m.in. wyremontowano parking, wykonano nowe miejsca postojowe, chodniki, ścieżkę rowerową. Pojawiły się również nowe nasadzenia.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.