Sport

Europejski Tydzień Mobilności w Tychach
Europejski Tydzień Mobilności w Tychach
21 września 2023 10:15
Od 16 do 22 września Tychy aktywnie włączą się w działania w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności. Przygotowano wiele atrakcji m.in. konkurs plastyczny, spacery, rajdy rowerowe oraz grę miejską. W ostatnim dniu 22 września odbędzie się impreza specjalna - Dzień bez Samochodu przy urzędzie miasta.
Tyski Półmaraton 2022 - uczestnicy na trasie
Tyski Półmaraton 2023
30 sierpnia 2023 13:07
W niedzielę, 3 września odbędzie się największa, najbardziej masowa impreza sportowa w naszym mieście - 11. edycja Tyskiego Półmaratonu. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Promocji Lekkiej Atletyki w Tychach, a współorganizatorem MOSiR Tychy.
Turniej Czterech Prezydentów rozstrzygnięty
Turniej Czterech Prezydentów rozstrzygnięty
28 sierpnia 2023 12:55
Turniej Czterech Prezydentów rozstrzygnięty. W rywalizacji drużyn GKS Tychy, TH Re-Plast Unia Oświęcim, HK Zagłębie Sosnowiec oraz Sokół Kijów zwyciężyła drużyna z Oświęcimia.
Turniej 4 Prezydentów
Turniej 4 Prezydentów
1 sierpnia 2023 15:48
Podczas dzisiejszej konferencji prasowej na Stadionie Zimowym w Tychach, Andrzej Dziuba - prezydent Tychów, Arkadiusz Chęciński - prezydent Sosnowca oraz Janusz Chwierut - prezydent Oświęcimia zapowiedzieli Turniej Hokejowy o Puchar 4 Prezydentów: Kijowa, Tychów, Sosnowca i Oświęcimia. Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia na taflach w Tychach, Sosnowcu i Oświęcimiu.
Tychy - ujęcie z drona,  stadion
Mecz Ligi Konferencji Europy UEFA w Tychach
25 lipca 2023 9:47
W czwartek 27 lipca o godzinie 19.30, na Stadionie Miejskim w Tychach odbędzie się mecz drugiej rundy kwalifikacyjnej Ligi Konferencji Europy UEFA. Gospodarzem meczu będzie FC „VORSKLA” (Poltava, Ukraina).
Kierunek GZM! Tyskie mikrowyprawy
Kierunek GZM! Tyskie mikrowyprawy
29 czerwca 2023 15:06
Zostań herosem lekkiej atletyki - trenuj m. in. z Lucyną Kałek (Langer), zanurz się unikatowej sztuce polichromii Jerzego Nowosielskiego w kościele pw. Świętego Ducha, wyrusz z nami "Trolejbusem z bluesem" – śladami Ryśka Riedla. Zapraszamy do Tychów na wydarzenia związane z 6 urodzinami Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.
Tyska Gala Sportu 2023
Nagrody Prezydenta Miasta Tychy w dziedzinie sportu przyznane
19 maja 2023 11:40
W czwartek 18 maja, podczas Tyskiej Gali Sportu w sali koncertowej Mediateki wręczono nagrody i wyróżnienia Prezydenta Miasta Tychy w dziedzinie sportu.
Tyska Gala Sportu 2023
Tyska Gala Sportu 2023
17 maja 2023 12:29
W czwartek 18 maja w sali koncertowej Mediateki w Tychach odbędzie się Tyska Gala Sportu, czyli coroczne wręczenie Nagród Prezydenta Miasta Tychy w dziedzinie sportu. Wyróżnienia zostaną przyznane za wybitne osiągnięcia sportowe, szczególną aktywność sportową w minionym roku lub za całokształt dokonań w dziedzinie sportu. Wydarzeniu towarzyszyć będą występy Akademii Tańca w Tychach D WAY OF LIFE oraz stand up Tomasza Jachimka.
Tyska Gala Sportu - grafika promująca wydarzenie
Sportowe Wyróżnienia Prezydenta Miasta Tychy
17 marca 2023 10:44
Jesteś pod wrażeniem dokonań sportowca z naszego miasta lub doceniasz wysiłek wkładany w działalność sportową tyskiego trenera lub działacza?
Drużyna futsalowa
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Futsalu U-17 w Tychach
9 lutego 2023 14:33
W dniach 10-12 lutego w Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego 20 rozegrane zostaną Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Futsalu U-17. W fazie grupowej udział weźmie 16 drużyn podzielonych na 4 grupy, z których do niedzielnych finałów awansują po 2 drużyny. GKS SMS Futsal Tychy pierwszy mecz rozegra w piątek o g. 17.30.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.