Aktualności

Popołudnie czwartkowe w Muzeum Miejskim
Popołudnie czwartkowe w Muzeum Miejskim
18 stycznia 2012 9:06
Muzeum Miejskie w Tychach zaprasza w czwartek (19.01) na spotkanie z Tomaszem Wenklarem - autorem plenerowej rzeźby Ryszarda Riedla - które rozpocznie się o godzinie 17.
Ostrzeżenie!
Ostrzeżenie!
17 stycznia 2012 15:02
Otrzymujemy niepokojące informacje od mieszkańców - osoby podające się za pracowników Urzędu Miasta Tychy sprzedają tyszanom Miejski Biuletyn Informacyjny na rok 2012 w cenie 37 złotych. 88-stronnicowa biało-niebieska książka, o nieprawidłowym numerze ISBN, zawiera adresy i informacje najważniejszych jednostek i placówek organizacyjnych miasta.
Dawanie procentuje - zostaw 1% podatku w Tychach
Dawanie procentuje - zostaw 1% podatku w Tychach
17 stycznia 2012 14:53
Pierwszy kwartał nowego roku dla większości podatników to czas rozliczeń podatkowych. Jako mieszkańcy Tychów możemy sprawić, by nasze odpisy 1% trafiły do organizacji pożytku publicznego, które działają na rzecz naszej lokalnej społeczności.
Sobota z Przewodnikiem po Tradycjach Ziemi Pszczyńskiej
Sobota z Przewodnikiem po Tradycjach Ziemi Pszczyńskiej
14 stycznia 2012 12:55
Już w sobotę o godzinie 14.00 w Muzeum Miejskim w Tychach Agnieszka Szypuła – tyski etnolog oraz autorka scenariusza "Rok obrzędowy na ziemi pszczyńskiej" oprowadzi gości po wystawie.
I Międzynarodowa Konferencja Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy
I Międzynarodowa Konferencja Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy
13 stycznia 2012 10:59
Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy zaprasza trenerów, nauczycieli, studentów do udziału w I Międzynarodowej Konferencji Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy. Odbędzie się ona 28 stycznia w Hali Sportowej w Tychach (al.Piłsudskiego 20).
Kulturalny piątek
Kulturalny piątek
13 stycznia 2012 10:30
W piątkowy wieczór tyszanie mogą się wybrać na spektakl "Sztuka kochania", który zostanie wystawiony w Teatrze Małym lub na kolędowy koncert Piwnicy pod Baranami. Artyści wystąpią w kościele pw. Jana Chrzciciela.
Sukces tyskiego urzędnika
Sukces tyskiego urzędnika
12 stycznia 2012 16:08
Piotr Solik – inspektor Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta w Tychach znalazł się w grupie dwunastu Polaków, którzy zakwalifikowali się do odbycia dwutygodniowego stażu dotyczącego „zapewnienia bezpieczeństwa imprez masowych” w Newcastle w Anglii.
PIT przez Internet
PIT przez Internet
12 stycznia 2012 15:32
Wysłanie deklaracji podatkowej przez Internet jest najprostszym i najszybszym sposobem złożenia zeznania rocznego. Możesz to zrobić bez wychodzenia z domu lub z dowolnego, najwygodniejszego dla ciebie miejsca.
Zmiana kursów autobusów linii 137 i L
Zmiana kursów autobusów linii 137 i L
12 stycznia 2012 15:04
W związku z przebudową ul. Beskidzkiej w rejonie skrzyżowania z ulicą Targiela w Tychach zostały wprowadzone zmiany w kursowaniu autobusów linii 137 i L.
Hokej z gwiazdami
Hokej z gwiazdami
12 stycznia 2012 14:33
Po raz kolejny na tyskim Stadionie Zimowym odbędą się hokejowe rozgrywki gwiazd. Na wyjątkowy mecz zapraszamy 14 stycznia o godz. 17.00. Artyści zagrają na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.