Aktualności

Wystawy w Muzeum Miejskim
Wystawy w Muzeum Miejskim
14 listopada 2011 9:54
W Muzeum Miejskim można obecnie oglądać dwie wystawy fotografii. Od 17 listopada będzie też prezentowana wystawa ilustrująca doroczną obrzędowość na ziemi pszczyńskiej.
Wynajem domków na III Jarmark Bożonarodzeniowy
Wynajem domków na III Jarmark Bożonarodzeniowy
10 listopada 2011 8:43
Od 15 do 18 grudnia na Placu Baczyńskiego w Tychach będzie się odbywać III Jarmark Bożonarodzeniowy. Zainteresowane firmy handlowe, gastronomiczne i usługowe mogą skorzystać z oferty wynajmu drewnianego domku na czas trwania Jarmarku.
Obchody Święta Niepodległości w Tychach
Obchody Święta Niepodległości w Tychach
10 listopada 2011 8:22
Złożenie kwiatów pod pomnikiem Powstańca, msza św. w intencji Ojczyzny i monodram „Wieczny tułacz” w Teatrze Małym– tak w Tychach będą wyglądały obchody 93 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Muzyczny "Kopciuszek"
Muzyczny "Kopciuszek"
9 listopada 2011 9:26
W sobotnie popołudnie (12 XI) Teatr Mały zaprasza na przedstawienie dla najmłodszych widzów - Teatr A Priori z Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej wystawi baśń: "Kopciuszek".
Czeska delegacja w Tychach
Czeska delegacja w Tychach
8 listopada 2011 15:34
Dzisiaj (8 XI) w południe do Urzędu Miasta Tychy przyjechała delegacja Urzędu Miasta w Opawie i Karwinie w województwie morawsko – śląskim Republiki Czeskiej: dyrektor Oldrich Pašek, Josef Kokoška oraz Petr Bannert.
Kibicujemy z klasą  w Tychach
Kibicujemy z klasą w Tychach
8 listopada 2011 12:29
Urząd Miasta Tychy oraz Tyski Sport SA rozpoczynają realizację kampanii społecznej „Kibicujemy z klasą”.
Mistrzostwa Miasta Amatorów w Pływaniu
Mistrzostwa Miasta Amatorów w Pływaniu
8 listopada 2011 11:27
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach w niedzielę 13 listopada organizuje pływackie zawody - Mistrzostwa Miasta Amatorów w Pływaniu. Impreza odbędzie się na Krytej Pływalni, a zgłoszenia do udziału w zawodach będą przyjmowane w niedzielę od 9 do 9.45.
Tyscy artyści nominowani do Nagrody im. Janoscha
Tyscy artyści nominowani do Nagrody im. Janoscha
4 listopada 2011 12:20
Rozpoczęła się 7. edycja plebiscytu Cegła z "Gazety" - Nagroda im. Janoscha. W tym roku do nagrody nominowani zostali dwaj artyści związani z Tychami – Marek Moś i Ryszard Czernow.
Miasto dopłaci do żłobków
Miasto dopłaci do żłobków
4 listopada 2011 12:17
Nawet 400 złotych dotacji będą mogły otrzymać podmioty prowadzące żłobki niepubliczne i kluby dziecięce w Tychach. Taką uchwałę przyjęli tyscy radni na ostatniej sesji (27.10) Rady Miasta.
"Struktury czasu" - wystawa
"Struktury czasu" - wystawa
4 listopada 2011 10:19
W piątek 4 listopada o 18.00 odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Artura Jastrzębskiego - "Struktury czasu". Wystawę będzie można oglądać w Teatrze Małym do 30 listopada.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.