Aktualności

Utrudnienia w ruchu
Utrudnienia w ruchu
16 września 2010 12:43
W najbliższych dniach w Tychach wystąpią utrudnienia w ruchu. Jest to związane z piątkową sztafetą niepełnosprawnych sportowców ulicami miasta i z Międzynarodowym Tyskim Biegiem Ulicznym, który odbędzie się w sobotę.
Konkurs na „Lidera i super Lidera Polskiej Ekologii”
Konkurs na „Lidera i super Lidera Polskiej Ekologii”
15 września 2010 14:18
Minister Środowiska Andrzej Kraszewski zaprasza do udziału w 13. edycji Konkursu Ministra Środowiska „Lider Polskiej Ekologii”.
XV Międzynarodowy Tyski Bieg Uliczny
XV Międzynarodowy Tyski Bieg Uliczny
15 września 2010 12:27
Co roku w Międzynarodowym Tyskim Biegu Ulicznym uczestniczy około 150 dorosłych biegaczy – w tym zawodnicy z Białorusi, Ukrainy, a nawet z Kenii! W najbliższą sobotę zapraszamy na kolejną edycję tej wyjątkowej, sportowej imprezy.
Akademia Historii Sztuki w Muzeum Miejskim
Akademia Historii Sztuki w Muzeum Miejskim
15 września 2010 10:50
W październiku rozpoczyna się kolejny cykl wykładów w ramach Akademii Historii Sztuki. Muzeum Miejskie zaprasza na spotkania w każdą pierwszą środę miesiąca.
Hello Party
Hello Party
14 września 2010 15:26
Piąta impreza z cyklu „Hello Party” odbędzie się w najbliższy piątek (17 IX) w tyskim klubie Baobab. Zapraszamy fanów reggae, ragga i dancehall.
Włoscy sportowcy w Tychach
Włoscy sportowcy w Tychach
14 września 2010 14:46
Tychy będą gościć włoskich, niepełnosprawnych sportowców, uczestników Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych. Z ich udziałem odbędzie się sztafeta z ogniem olimpijskim ulicami miasta.
Tyski projekt w TVP1
Tyski projekt w TVP1
14 września 2010 11:40
Tyski projekt „Z nich jesteśmy dumni” zostanie omówiony jutro (15 IX) w porannym programie TVP1 „Kawa czy herbata”. Opowie o nim wiceprezydent ds. społecznych Daria Szczepańska.
Tychy po raz kolejny w czołówce
Tychy po raz kolejny w czołówce
14 września 2010 10:11
Tychy znalazły się na szóstym miejscu wśród najzamożniejszych powiatów grodzkich. Taką informację można odnaleźć w opublikowanym przez tygodnik „Wspólnota” rankingu.
"Żniwa wczoraj i dziś" w Muzeum Miejskim
"Żniwa wczoraj i dziś" w Muzeum Miejskim
10 września 2010 13:59
Muzeum Miejskie w Tychach zaprasza na kameralną wystawę „Żniwa wczoraj i dziś”, która powstała z okazji dożynek i była prezentowana podczas Jarmarku Dożynkowego na placu Baczyńskiego.
Pomnik przy Dębach Pamięci
Pomnik przy Dębach Pamięci
10 września 2010 12:19
W sąsiedztwie tyskiej parafii bł. Karoliny, przy tzw. Dębach Pamięci stanie pomnik upamiętniający ofiary zbrodni katyńskiej z 1940 roku i katastrofy smoleńskiej. W pracowni tyskiego architekta Grzegorza Ratajskiego powstał jego projekt.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.