Aktualności

Internet i komputery dla setki tyskich rodzin
Internet i komputery dla setki tyskich rodzin
19 stycznia 2011 14:52
Ruszył program "Dać szansę tyszanom" - Internet dla zagrożonych wykluczeniem cyfrowym". Dzięki programowi setka tyskich rodzin przez siedem lat będzie mogła korzystać ze sprzętu komputerowego i bezpłatnego dostępu do internetu.
Wystawy MBP
Wystawy MBP
19 stycznia 2011 12:09
Zapraszamy na styczniowe wystawy organizowane przez galerie i poszczególne filie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tychach
Port Pieśni Pracy
Port Pieśni Pracy
19 stycznia 2011 11:38
Już po raz kolejny w Tychach odbędzie się ogólnopolski festiwal Port Pieśni Pracy organizowany przez Miejskie Centrum Kultury. Zimowa edycja rozpocznie się 21 stycznia. Podczas festiwalu miłośników szant czeka wiele atrakcji – premiera płyty zespołu Bez Paniki, konkurs dla młodych wykonawców oraz koncerty polskich i zagranicznych kapel.
Akcja Sztuki Nowe – dyskusja panelowa i wernisaż „Oka-leczenie”
Akcja Sztuki Nowe – dyskusja panelowa i wernisaż „Oka-leczenie”
19 stycznia 2011 10:33
Zapraszamy na kolejną odsłonę trwającej Akcji Sztuki Nowe. W czwartek, 20 stycznia w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się dyskusja panelowa połączona z wernisażem Oka-leczenie - Liberatura. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.
Bezpłatne warsztaty dj-skie
Bezpłatne warsztaty dj-skie
18 stycznia 2011 13:50
Marzy Wam się kariera dj-a? Chcecie poznać podstawy miksowania i produkcji muzyki? Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty, prowadzone przez profesjonalistów!
Kadra Polski w futsalu znów zagra w Tychach!
Kadra Polski w futsalu znów zagra w Tychach!
18 stycznia 2011 12:05
W środę, 19 stycznia, Tychy po raz drugi gościć będą Reprezentację Polski w futsalu! Nasza kadra zmierzy się w tyskiej Hali Sportowej z Reprezentacją Ukrainy.
Ferie na Stadionie Zimowym
Ferie na Stadionie Zimowym
17 stycznia 2011 14:39
Podczas ferii zapraszamy na ogólnodostępne ślizgawki na Stadionie Zimowym. Uczniowie tyskich szkół mogą się wybrać także na mecz hokejowy – zamiast biletu wystarczy mieć ważną legitymację szkolną.
Akcja Sztuki Nowe - wernisaż oraz pokaz video
Akcja Sztuki Nowe - wernisaż oraz pokaz video
14 stycznia 2011 15:35
Zapraszamy na kolejne wydarzenia w ramach Akcji Sztuki Nowe. 15 stycznia sobota, godz. 18.00, Andromeda Plac Baczyńskiego - wernisaż wystawy "OD-NOWA PRZESTRZENI. Sztuka instalacji jako formuła łącząca nowoczesność i ponowoczesność". 17 stycznia poniedziałek, godz. 19.00, Teatr Mały, pokaz sztuki video.
Ferie w Tychach
Ferie w Tychach
14 stycznia 2011 14:33
Ferie zimowe w województwie śląskim rozpoczynają się 17 stycznia. Dzieci, które spędzą je w Tychach, mogą uczestniczyć w licznych zajęciach, warsztatach, turniejach sportowych i spotkaniach organizowanych na terenie miasta.
Biblioferie "Zimowe Rozmaitości" w Tychach
Biblioferie "Zimowe Rozmaitości" w Tychach
12 stycznia 2011 13:51
Zapraszamy dzieci oraz młodzież w tracie zimowych ferii do spędzenia wolnego czasu w tyskich bibliotekach. Każdy chętny ma możliwość brania udziału w różnorodnych zajęciach i zabawach przygotowanych przez poszczególne filie bibliotek.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.