Aktualności

Akcja zima - dodatkowe znaki
Akcja zima - dodatkowe znaki
7 stycznia 2011 13:06
Wydział Komunikacji Urzędu Miasta informuje, że dla usprawnienia odśnieżania w ramach “Akcji zima” na drogach w mieście będą ustawiane dodatkowe znaki B-36 (zakaz zatrzymywania się).
Konkurs Kreatywny dla fanów piłki nożnej
Konkurs Kreatywny dla fanów piłki nożnej
5 stycznia 2011 11:42
Tychy są jednym z miast rekomendowanych na centrum pobytowe EURO 2012, które znalazły się w oficjalnym katalogu UEFA. Obecnie trwa konkurs dla fanów piłki nożnej, w którym można wygrać ekskluzywny tytuł Przyjaciela UEFA EURO 2012 i wyjazd na imprezę zorganizowaną w ramach przygotowań do EURO 2012.
Archinotatnik w Galerii Pod Dachem
Archinotatnik w Galerii Pod Dachem
4 stycznia 2011 15:07
Kolejna wystawa w ramach Akcji Sztuki Nowe zostanie otwarta już jutro (5 I). W Galerii Pod Dachem będą prezentowane fotografie Janusza A. Włodarczyka.
Geniusze renesansu - wykład
Geniusze renesansu - wykład
4 stycznia 2011 13:54
Muzeum Miejskie zaprasza na kolejny wykład w ramach Akademii Historii Sztuki. Tym razem będzie mowa o geniuszach renesansu.
Zdjęcie z Tychów obiegło cały świat
Zdjęcie z Tychów obiegło cały świat
4 stycznia 2011 13:34
Zdjęcie Radosława Kaźmierczaka prezentujące tyski plac Baczyńskiego obiegło cały świat – znalazło się wśród najlepszych zdjęć minionego tygodnia prezentowanych przez Agencję Reuters.
Koncert noworoczny
Koncert noworoczny
3 stycznia 2011 12:25
Już w najbliższy weekend (9 I 2011) w tyskim Teatrze Małym odbędzie się uroczysty koncert noworoczny. Wystąpią wybitni śpiewacy i Orkiestra Kameralna Miasta Tychy AUKSO.
Sylwester na łyżwach
Sylwester na łyżwach
29 grudnia 2010 14:46
Sylwester na łyżwach? Dlaczego nie! Podobnie jak w ubiegłych latach, tak samo i tym razem Nowy Rok w Tychach będzie można przywitać na lodowisku sezonowym w Parku Miejskim przy Żyrafie.
"Przekraczanie" - wystawa Beaty Wąsowskiej
"Przekraczanie" - wystawa Beaty Wąsowskiej
29 grudnia 2010 13:35
Sztuka, która prowokuje refleksje, burzy stereotypy, sprzyja kontemplacji. Od początku grudnia w Tychach realizowany jest projekt Akcja Sztuki Nowe. Jutro (30 XII) otwarcie kolejnej wystawy – digrafie Beaty Wąsowskiej zostaną zaprezentowane w tyskim klubie Skup Kultury (ul. Wyszyńskiego 32).
Drugie lodowisko sezonowe
Drugie lodowisko sezonowe
29 grudnia 2010 12:29
W Tychach zostało otwarte drugie lodowisko sezonowe. Ślizgawka na obiekcie MOSiR przy ulicy Brzozowej jest czynna od wczoraj.
Tychy w finale konkursu "Świeć Się!"
Tychy w finale konkursu "Świeć Się!"
29 grudnia 2010 11:23
Tychy są najjaśniejszym miastem na Śląsku! Tak zadecydowali internauci, którzy głosowali w konkursie „Świeć Się” na najpiękniejsze iluminacje świąteczne. W finale walczy 16 miast z 16 województw – internetowe głosowanie rozpoczęło się dzisiaj (29 XII), a zakończy się 9 I 2011. Liczymy na mobilizację tyszan i wszystkich Ślązaków!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.