Aktualności

Zaproszenie na spotkanie informacyjne programu PUP "Pro 45"
Zaproszenie na spotkanie informacyjne programu PUP "Pro 45"
3 września 2010 10:14
Centrum Przedsiębiorczości SA wspólnie z Powiatowym Urzędem Pracy w Tychach ma przyjemność zaprosić na bezpłatne spotkania informacyjne nt. możliwości pozyskania środków Unii Europejskiej na założenie własnej działalności gospodarczej w ramach realizowanego projektu „Pro 45 - Program wspierania przedsiębiorczości wśród osób bezrobotnych po 45 roku życia".
Przebudowa DK 1
Przebudowa DK 1
2 września 2010 14:17
Dziś, w Urzędzie Miasta w Tychach, odbyła się konferencja prasowa poświęcona przebudowie drogi krajowej nr 1.
Projekty unijne w tyskich szkołach
Projekty unijne w tyskich szkołach
2 września 2010 14:01
W nowym roku szkolnym tyscy uczniowie będą mogli korzystać z dodatkowych lekcji i zajęć. Wszystko to dzięki dotacjom z Unii Europejskiej.
Dofinansowanie wyprawek szkolnych
Dofinansowanie wyprawek szkolnych
2 września 2010 12:56
Do 17 września przyjmowane są wnioski o dofinansowanie wyprawek szkolnych.
Oferta Oddziału Regionalnego Olimpiady Specjalne Polska- Śląskie
Oferta Oddziału Regionalnego Olimpiady Specjalne Polska- Śląskie
1 września 2010 15:24
Wydział Spraw społecznych i Zdrowia informuje o ofercie złożonej przez organizację pozarządową w trybie „małych grantów”.
Witaj szkoło!
Witaj szkoło!
1 września 2010 14:09
Dziś, 1 września, w tyskiej szkole podstawowej nr 22, odbyło się uroczyste otwarcie nowego roku szkolnego dla dzieci klas pierwszych, z udziałem prezydenta miasta, Andrzeja Dziuby, wiceprezydent ds społecznych, Darii Szczepańskiej oraz tyskich radnych i rodziców uczniów.
Zmiana w organizacji pracy MOPS w Tychach
Zmiana w organizacji pracy MOPS w Tychach
1 września 2010 13:52
Dział Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Tychach, w dniu 07 września br., będzie nieczynny. Wyjątkowo dział ten będzie pracował w dniu 08 września br. w godzinach od 7.30 do 15.30.
Jarmark Dożynkowy
Jarmark Dożynkowy
1 września 2010 11:25
W najbliższą niedzielę (5 IX) na placu Baczyńskiego odbędzie się Jarmark Dożynkowy. Zostaną zaprezentowane tegoroczne plony, będzie można kupić zdrową żywność i podziwiać „żywy ul”, który powstanie na jednym ze stoisk. Zostanie też wybrana najpiękniejsza korona dożynkowa.
Wrześniowe wystawy w MBP
Wrześniowe wystawy w MBP
1 września 2010 10:01
Warto przypomnieć, że w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tychach działają galerie – Galeria w Bramie, Galeria Prowizorka i Galeria Ósemka. Liczne wystawy – fotografii, malarstwa, zbiorów książkowych – są prezentowane także w poszczególnych filiach. Zapraszamy do zwiedzania.
Mecz hokeja Polska - Francja w Tychach
Mecz hokeja Polska - Francja w Tychach
30 sierpnia 2010 9:24
W najbliższą środę, 1 września, o godzinie 18.00 na Stadionie Zimowym w Tychach odbędzie się mecz hokeja na lodzie pomiędzy drużynami Polski i Francji. Organizatorami meczu są: PZHL, GKS Tychy, MOSiR Tychy i UM Tychy.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.