Aktualności

Dżem symfonicznie z AUKSO
Dżem symfonicznie z AUKSO
12 maja 2011 11:47
W piątek 13 maja na terenach przy Stadionie Miejskim dojdzie do niezwykłego, muzycznego spotkania. Zespół Dżem wystąpi z Orkiestrą Kameralną Miasta Tychy AUKSO pod dyrekcją Marka Mosia.
Szkolne akcje antydopalaczowe
Szkolne akcje antydopalaczowe
12 maja 2011 8:01
Do 20 maja trwa konkurs dla uczniów tyskich szkół w ramach miejskiej akcji antydopalaczowej "Dopalacze – nietestowane na zwierzętach, testowane na Tobie. Nie daj się!. Do tej pory zgłosiło się 8 placówek szkolnych.
IV bieg XXIX Tyskiego Kryterium Biegów Przełajowych
IV bieg XXIX Tyskiego Kryterium Biegów Przełajowych
11 maja 2011 14:13
12 maja na stadionie na os. „A” przy ul. Andersa 22 odbędzie się kolejny bieg XXIX Tyskiego Kryterium Biegów Przełajowych. W biegach wezmą udział uczniowie tyskich szkół w 4 kategoriach wiekowych (dziewczęta i chłopcy).
Mistrzostwa Polski na Paprocanach
Mistrzostwa Polski na Paprocanach
11 maja 2011 12:36
W sobotę i niedzielę na Jeziorze Paprocańskim rozegraną zostaną Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym oraz Regaty Długodystansowe Dzieci, Młodzieży i Weteranów.
AUKSO zdobyło Fryderyka!
AUKSO zdobyło Fryderyka!
10 maja 2011 12:12
W poniedziałek 9 maja w warszawskim Centrum Artystycznym "Fabryka Trzciny" rozdano prestiżowe nagrody muzyczne Fryderyki 2011. Za Najwybitniejsze Nagranie Muzyki Polskiej nagrodę przyznano Januszowi Olejniczakowi i Orkiestrze Kameralnej AUKSO pod dyr. Marka Mosia.
Utrudnienia w ruchu
Utrudnienia w ruchu
9 maja 2011 13:27
MZUiM w Tychach informuje, że w dniach od 11 do 12 maja będzie remontowana nawierzchnia odcinka ul. Sikorskiego (dwa pasy ruchu w kierunku DK1), od mostu na rzece Gostynce do wjazdu na parking przy Piramidzie.
Tydzień Bibliotek w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Tydzień Bibliotek w Miejskiej Bibliotece Publicznej
6 maja 2011 13:25
8 maja rozpoczyna się VIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek pod hasłem: "Biblioteka zawsze po drodze, nie mijam - wchodzę". W ramach obchodów MBP Tychy przygotowała liczne spotkania oraz wydarzenia.
Reprezentacja Polski trenuje w Tychach
Reprezentacja Polski trenuje w Tychach
6 maja 2011 12:10
Dziś w Tychach odbędzie się trening reprezentacji Prezydentów, Burmistrzów i Wójtów polskich miast. Są to przygotowania do meczu z drużyną samorządu Dolnego Śląska.
Sobotni teatr dla dzieci
Sobotni teatr dla dzieci
6 maja 2011 10:51
W sobotę 7 maja, w Teatrze Małym Agencja Artystyczna Bajlandia przedstawi historię "O smoku i Królu Leniuchu". Spektakl jest przeznaczony dla dzieci od lat 3, czas trwania 50 minut bez przerwy.
V Bieg wiosenny
V Bieg wiosenny
5 maja 2011 9:41
W niedzielę 8 maja odbędzie się V Bieg Wiosenny na Paprocanach. Impreza jest organizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach w ramach akcji "Polska biega".
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.