Aktualności

10 lat Ośrodka bł. Jana XXIII

09.10.09

Ośrodek Charytatywno – Społeczny bł. Jana XXIII obchodził w piątek 9 października jubileusz 10-lecia.

Spotkania w Muzeum Miejskim

09.10.09

Muzeum Miejskie w Tychach zaprasza na spotkania i prelekcje

Tychy mają Cud Architektury!

09.10.09

Browary Tyskie są jednym z 7 Cudów Architektury Województwa Śląskiego.

VIII RUNDA SAMOCHODOWYCH MISTRZOSTW TYCHÓW 2009 - TOR FIATA

06.10.09

Chcesz się przekonać czy potrafisz bezpiecznie „wchodzić w zakręt”, kontrolować poślizgi i jak rajdowiec pokonywać slalom między pachołkami? Automobilklub Ziemi Tyskiej zaprasza wszystkich miłośników sportów samochodowych na imprezę samochodową w ramach doskonalenia techniki jazdy.

ODKRYJ SWÓJ GŁOS

06.10.09

Światowy Dzień Opieki Paliatywnej i Hospicjów (obchodzony jest corocznie od 2004 r.) oraz akcja Głosy dla Hospicjów ( zapoczątkowana w latach dziewięćdziesiątych XX w i odbywająca się co dwa lata) w tym roku odbywają się pod hasłem Odkryj swój głos.

Skrzynia Czasu dla potomnych

05.10.09

Co wrzucić do Skrzyni Czasu? Coś osobistego, może zdjęcie żony, męża, wnuczki, całej rodziny. A może wspomnienia, pamiętnik, niekoniecznie o sobie, ale o kimś, z kim się pracowało albo kogo się szanowało.

Październik miesiącem zdrowia

02.10.09

W sobotę, 3 października rusza kolejna edycja akcja promocji zdrowia przygotowana przez Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy.

Konkurs rozstrzytgnięty

02.10.09

3 października o godz. 14.00 w siedzibie Muzeum Miejskiego w Tychach (ul. Katowicka 9) odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu „Św. Franciszek w sztuce ludowej”, zorganizowanego przez Agnieszką Szymulę z Działu Tradycji Kultury Historycznej Ziemi Pszczyńskiej.

Popołudnie Czwartkowe

02.10.09

Zapraszamy na kolejne Popołudnie Czwartkowe w Muzeum Miejskim w Tychach

Spotkanie w sprawie kanalizacji na Wartogłowcu

01.10.09

W związku z postępem prac przy budowie kanalizacji w ramach projektu „Gospodarka ściekowa w Tychach”, realizatorzy inwestycji organizują spotkanie informacyjne z mieszkańcami dzielnicy Wartogłowiec. Spotkanie odbędzie się 5 października 2009 roku, o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej nr 8, przy ul. Cmentarnej 54 w Tychach.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×