Aktualności

Gra "Budujemy Nowe Tychy"
Gra "Budujemy Nowe Tychy"
9 września 2010 14:33
Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych wezmą udział w organizowanej przez Muzeum Miejskie grze „Budujemy Nowe Tychy”, która odbędzie się w najbliższy piątek (10 IX) na terenie miasta.
Weekend w Teatrze Małym
Weekend w Teatrze Małym
9 września 2010 13:47
Teatr Konesera to cykl przedstawień dla wymagającego widza. Pierwsze z nich – „Otello – czyli wariacje na temat” – zostanie wystawione na deskach Teatru Małego już w najbliższą sobotę (11 IX). Będzie to zarazem uroczyste otwarcie sezonu kulturalnego 2010/2011. W weekend w Teatrze Małym zagra także doskonały pianista Waldemar Malicki.
Współczesna rzeźba polska w Galerii "Obok"
Współczesna rzeźba polska w Galerii "Obok"
9 września 2010 12:42
Od jutra w Galerii „Obok” będzie można oglądać wystawę rzeźby polskiej – wybór z kolekcji Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku.
Konkurs i wycieczka Muzeum Miejskiego
Konkurs i wycieczka Muzeum Miejskiego
9 września 2010 9:33
Muzeum Miejskie w Tychach zaprasza na wycieczkę organizowaną 11 września w ramach projektu "Pokażę ci Górny Śląsk" oraz do udziału w konkursie "Budowa Nowych Tychów w moich wspomnieniach”.
20-lecie MOPS w Tychach
20-lecie MOPS w Tychach
8 września 2010 10:27
20 lat temu w Tychach powstał Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Wczoraj, 7 września, z tej okazji odbyła się uroczystość w Teatrze Małym.
Konferencja na temat sytuacji kolei na Śląsku - Tychy dobrym przykładem dla innych
Konferencja na temat sytuacji kolei na Śląsku - Tychy dobrym przykładem dla innych
7 września 2010 15:11
Wspieramy modernizację połączeń Tychy - Katowice poprzez inwestycje w infrastrukturę transportu w mieście – podkreślił prezydent Tychów Andrzej Dziuba w czasie debaty samorządowców na temat sytuacji kolei na Śląsku. Konferencja została zorganizowana 6 września przez „Rynek Kolejowy” w siedzibie Telewizji Silesia w Katowicach.
Tyski BIP wśród najlepszych
Tyski BIP wśród najlepszych
7 września 2010 13:22
Jak wynika z opublikowanego w poniedziałek raportu Stowarzyszenia Wzajemnej Pomocy Bona Fides w Katowicach, Tyski BIP należy do jednych z najlepszych.
Do biblioteki po zdrowie
Do biblioteki po zdrowie
7 września 2010 13:08
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Do biblioteki po zdrowie”. Tym razem będzie można wysłuchać wykładu „Rehabilitacja a różne typy schorzeń”.
Dobre Praktyki MZK Tychy docenione
Dobre Praktyki MZK Tychy docenione
6 września 2010 15:31
„Taryfa pomarańczowa” wprowadzona przez Miejski Zarząd Komunikacji w Tychach, a tym samym reaktywowanie zamkniętego przed laty połączenia kolejowego do centrum Tychów i włączenie go w system komunikacji miejskiej został zaliczony przez Izbę Gospodarczą Komunikacji Miejskiej do najlepszych polskich praktyk w komunikacji miejskiej.
Kolejowe inwestycje
Kolejowe inwestycje
3 września 2010 12:26
Na tyskim dworcu trwają prace remontowe. Odnowiony zostanie także peron II – na ten cel podczas sierpniowej sesji Rady Miasta przeznaczono milion złotych.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.