Aktualności

Pomoc dla Bogatyni
Pomoc dla Bogatyni
30 sierpnia 2010 8:11
Na ostatniej sesji Rady Miasta, tyscy radni jednogłośnie podjęli uchwałę o przekazaniu kwoty 30 tys złotych dla Bogatyni - miasta poszkodowanego w sierpniowej powodzi. Kwota w całości ma zostać przeznaczona na odbudowę zniszczonej infrastruktury.
Teatr Konesera
Teatr Konesera
27 sierpnia 2010 14:02
Teatr Konesera to przegląd mistrzowskich przedstawień, które będzie można obejrzeć w tyskim Teatrze Małym od września 2010 do czerwca 2011.
Film TYCHY 2 DYCHY
Film TYCHY 2 DYCHY
27 sierpnia 2010 11:05
Podczas wczorajszej sesji Rady Miasta zaprezentowano film zrealizowany w ramach kampanii TYCHY 2 DYCHY. Zgromadzeni mieli okazję obejrzeć czterominutowy, dynamiczny wideoklip, w którym wystąpili zaangażowani w kampanię tyscy dwudziestolatkowie.
Port Pieśni Pracy
Port Pieśni Pracy
25 sierpnia 2010 15:26
W najbliższy weekend (28-29 VIII) zapraszamy na letnią edycję Festiwalu Port Pieśni Pracy. Jak zwykle zagrają najlepsze grupy szantowe. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. W ramach imprezy odbędzie się również Piknik Trzech Pokoleń.
KASZTAN NA WAGĘ ZŁOTA
KASZTAN NA WAGĘ ZŁOTA
25 sierpnia 2010 12:05
Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach zaprasza tyszan do udziału w III edycji zbiórki kasztanów i żołędzi.
Orkiestra AUKSO na Festiwalu Solidarity of Arts 2010
Orkiestra AUKSO na Festiwalu Solidarity of Arts 2010
24 sierpnia 2010 10:32
Orkiestra Kameralna Miasta Tychy AUKSO pod batutą Marka Mosia zagrała z Leszkiem Możdżerem podczas drugiej edycji festiwalu Solidarity of Arts z okazji 30-lecia Solidarności.
Głosujemy na plac Baczyńskiego
Głosujemy na plac Baczyńskiego
24 sierpnia 2010 9:25
Od 16 sierpnia internauci mogą głosować w konkursie na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego. Wśród zgłoszonych realizacji znalazł się plac Baczyńskiego.
Na placu Baczyńskiego staną kostki poezji
Na placu Baczyńskiego staną kostki poezji
23 sierpnia 2010 12:18
Rozstrzygnięto przetarg na wykonanie pierwszych kostek poezji, które staną na tyskim Placu Baczyńskiego. Kostki poezji będą upamiętniać patrona Placu, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Na każdej z kostek będzie jeden z wierszy tragicznie zmarłego poety, napisany także alfabetem Braille`a. Na pierwszych trzech kostkach zawarte zostaną wiersze zatytułowane: Idylla kryształowa, Elegia o ... oraz Erotyk. Zaplanowana lokalizacja kostek to miejsce obecnego cokołu, który zostanie usunięty (dwie kostki), trzecia zostanie posadowiona obok cokołu.
Piknik Trzech Pokoleń
Piknik Trzech Pokoleń
23 sierpnia 2010 11:59
W niedzielę (29 VIII) Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy zaprasza na plac Pod Żyrafą, gdzie odbędzie się Piknik Trzech Pokoleń organizowany w ramach ogólnopolskiej kampanii „Postaw na rodzinę!”.
Tyski MOPS integruje rodziny zastępcze i promuje zastępcze rodzicielstwo
Tyski MOPS integruje rodziny zastępcze i promuje zastępcze rodzicielstwo
20 sierpnia 2010 14:27
Po raz drugi, od września br., tyski Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej będzie realizował program "FAMILIA", którego celem jest promocja rodzicielstwa zastępczego, budowanie więzi pomiędzy samymi rodzinami zastępczymi, a także rodzinami i pracownikami MOPS-u oraz pomoc rodzinom zastępczym w wypełnianiu ich obowiązków wobec podopiecznych.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.