Aktualności

Ceremonia wręczenia odznaczeń

24.11.09

Prezydent Miasta Tychy wręczył medale Ministra Obrony Narodowej za zasługi dla obronności kraju.

W tyskich przedszkolach miejsca czekają na dzieci

20.11.09

W tyskich przedszkolach nadal są wolne miejsca dla dzieci w wieku przedszkolnym. Według danych na dzień 19 listopada br jest dostępne 7 miejsc w oddziałach przedszkolnych przy szkołach podstawowych i 31 miejsc w przedszkolach.

Urząd Miasta sfinansuje szczepienia dla 6-latków

20.11.09

Urząd Miast Tychy dofinansuje 75 proc. kosztów szczepionki przeciwko meningokokom grupy C wszystkim dzieciom urodzonym w 2003 roku i zameldowanym na terenie miasta Tychy.

Spirometria i porady antynikotynowe dla tyszan

19.11.09

Tychy aktywnie włączyły się w obchody Światowego Dnia Rzucania Palenia.

Robotown 2009 w Tychach

19.11.09

W piątek, 20 listopada, w I Liceum Ogólnokształcącym im. L. Kruczkowskiego odbędzie się Ogólnopolski Konkurs Robotyki Robotown 2009. Do Tychów przyjedzie piętnaście drużyn z całej Polski, by pochwalić się swoimi robotami.

Tyscy przedsiębiorcy i urzędnicy nagrodzeni przez Ministra Obrony Narodowej

19.11.09

24 listopada br. o godz. 10.00 w Sali nr 101 Urzędu Miasta w Tychach odbędzie się ceremonia wręczenia odznaczeń Ministra Obrony Narodowej za zasługi dla obronności kraju.

Postaw na innowacyjność - dotacje na założenie firmy dla osób 45+

18.11.09

Trwa nabór do projektu „Postaw na innowacyjność – wsparcie w założeniu firmy osób 45+”, w ramach którego osoba z wyróżniającym się pomysłem na biznes w wieku min. 45 lat może uzyskać dotację w kwocie max 40 000 zł i pomoc doradczo – szkoleniową w założeniu i prowadzeniu własnej firmy.

Z dziennikarstwem na „Ty”

17.11.09

Chcesz się dowiedzieć jak profesjonalnie prowadzić blog, dziennik lub pamiętnik internetowy oraz pisać felietony, wywiady i reportaże? Masz otwarty umysł, chęć działania i masę pomysłów na wyrażanie swoich myśli poprzez słowo pisane? Lubisz pisać i w przyszłości chcesz zajmować się dziennikarstwem?

Tychy nagrodzone tytułem „Samorządu równych szans”

17.11.09

9 listopada Tychy zostały nagrodzone w konkursie „Samorząd równych szans” za działania na rzecz poprawy jakości życia i wyrównywania szans osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia społecznego i zawodowego.

Bezpieczniej w nocnych autobusach

10.11.09

Monitoring autobusów oraz pilotażowa zasada wsiadania przednimi drzwiami zwiększą bezpieczeństwo pasażerów podróżujących nocnymi kursami autobusów.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×