Aktualności

Szczepienia lisów
Szczepienia lisów
28 kwietnia 2011 10:37
Od 1 do 10 maja na terenie całego województwa śląskiego przeprowadzona zostanie akcja ochronnego szczepienia lisów przeciw wściekliźnie.
Rozdajemy flagi!
Rozdajemy flagi!
27 kwietnia 2011 11:30
Przed nami święta majowe. Z tej okazji osoby, które zgłoszą się do Biura Obsługi Klienta w Urzędzie Miasta w Tychach otrzymają flagę państwową.
Koncerty na beatyfikację Jana Pawła II
Koncerty na beatyfikację Jana Pawła II
27 kwietnia 2011 9:22
W niedzielę 1 maja 2011 r. w Watykanie dojdzie do wyniesienia na ołtarze Papieża Polaka - Jana Pawła II. Beatyfikacja zostanie uczczona w Tychach dwoma koncertami, których organizatorem jest Miejskie Centrum Kultury.
Oświadczenie Prezydenta Miasta Tychy
Oświadczenie Prezydenta Miasta Tychy
26 kwietnia 2011 15:39
Publikujemy oświadczenie Prezydenta Miasta Tychy w sprawie wycofania zgody na objęcie patronatem honorowym imprezy "Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Tychach".
Szwedzi w Tychach
Szwedzi w Tychach
26 kwietnia 2011 15:07
33-osobowa grupa młodzieży ze Szwecji przyjedzie 28 kwietnia do Tychów. Przyjeżdżają nie tylko po to, by zobaczyć miasto, ale przede wszystkim, by grać. Młodzi Szwedzi to członkowie orkiestry o nazwie East Wind Band.
Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego
Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego
26 kwietnia 2011 11:15
Międzygminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami i Energetyki Odnawialnej „MASTER” Sp. z o.o. wspólnie z Urzędem Miasta Tychy, zapraszają wszystkich mieszkańców gminy do udziału zbiórce sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
Majowa Akademia Historii Sztuki
Majowa Akademia Historii Sztuki
22 kwietnia 2011 12:45
Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Akademia Historii Sztuki" w Muzeum Miejskim w Tychach. Tym razem tematem spotkania będzie "Impresjonizm i Postimpresjonizm. Prekursorzy nowoczesnego malarstwa: Cezanne, Van Gogh i Gaguin".
Wielka klasyka w Wielkanocny Poniedziałek
Wielka klasyka w Wielkanocny Poniedziałek
22 kwietnia 2011 11:47
Serdecznie zapraszamy na muzyczne spotkanie z klasyką w drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Tyski Chór mieszany "Presto Cantabile" oraz Zespół Kameralny Zespołu Szkół Muzycznych w Tychach wystąpią w kościele pw. Marii Magdaleny.
Tyszanie w Sejmie
Tyszanie w Sejmie
21 kwietnia 2011 12:39
Adriana Czapkowicz i Mateusz Mryka – uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Tychach będą reprezentowali nasze województwo w XVII Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży, która odbędzie się 1 czerwca w Warszawie.
Gra o staż w Europarlamencie
Gra o staż w Europarlamencie
21 kwietnia 2011 8:49
Międzygminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami i Energetyki Odnawialnej "MASTER" w Tychach organizuje IV już edycję konkursu ekologicznego: "Gra o Staż w Europarlamencie".
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.