Aktualności

Brak zapowiedzi megafonowych w budynkach dworców kolejowych
Brak zapowiedzi megafonowych w budynkach dworców kolejowych
4 lipca 2012 12:56
W związku ze zmianami organizacyjnymi "Przewozy Reginalne" sp. z o.o. Śląski Zakład Przewozów Regionalnych w Katowicach informuje, że od dnia 3 VI 2012r. w godz. 6.00 - 22.00 nie będą wygłaszane zapowiedzi megafonowe w stacji Tychy, Katowice Ligota, Katowice Piotrowice, Jaworzno Szczakowa.
Podsumowanie roku szkolnego
Podsumowanie roku szkolnego
2 lipca 2012 10:35
Jak informuje Miejski Zarząd Oświaty w piątek (29 czerwca) w Tychach wakacje rozpoczęło 13 796 uczniów. W minionym roku szkolnym tyskie placówki uczestniczyły w licznych konkursach, akcjach i programach.
Festyn "Witajcie wakacje"
Festyn "Witajcie wakacje"
30 czerwca 2012 10:50
Dzisiaj na terenie Ośrodka Paprocany odbędzie się impreza sportowo-rekreacyjna dla dzieci. Festyn "Witajcie wakacje" rozpocznie się o 16.00.
Stypendium dla studentów „Quid discis tibi discis”
Stypendium dla studentów „Quid discis tibi discis”
29 czerwca 2012 12:31
Zdolni, zaangażowani w pracę na rzecz miasta studenci z Tychów do końca września mają czas, aby starać się o przyznanie stypendium „Quid discis tibi discis” ("Czegokolwiek się uczysz, dla siebie się uczysz").
Kolejne remonty
Kolejne remonty
29 czerwca 2012 9:53
Kończą się prace remontowe przy ulicy Turkusowej, planowane są kolejne inwestycje na ulicy Czarnej i Kruczej, gdzie powstaną nowe chodniki.
Zmiany w rozkładzie jazdy
Zmiany w rozkładzie jazdy
29 czerwca 2012 9:43
MZK informuje, że od niedzieli (1 lipca 2012 r.) wprowadzi zmiany w rozkładzie jazdy na części linii komunikacyjnych obsługujących miasto Tychy. Dotyczy to linii, których autobusy wyjeżdżają z Tychów w kierunku Katowic, Mikołowa, Lędzin i Bierunia.
Pozory mylą - dowód nie
Pozory mylą - dowód nie
28 czerwca 2012 17:11
Miasto Tychy przystąpiło do kampanii „Pozory mylą – dowód nie”. W związku z tym Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta zaprasza na bezpłatne, terenowe szkolenie „Odpowiedzialny sprzedawca”, skierowane do sprzedawców i właścicieli punktów sprzedaży napojów alkoholowych, które ma na celu zapewnienie dostępu do informacji związanych z przestrzeganiem zakazu sprzedaży alkoholu osobom nieletnim.
Industriada w Tyskim Browarium
Industriada w Tyskim Browarium
28 czerwca 2012 16:12
W sobotę (30 VI) zapraszamy na Industriadę - Święto Szlaku Zabytków Techniki, która odbędzie się na terenie Browaru Obywatelskiego (ul. Browarowa 7) i w Tyskim Browarium. W programie m.in. pokaz mappingu, atrakcje dla dzieci i koncert Gaby Kulki. Przez cały dzień goście będą mogli przejść specjalnie stworzoną ścieżką dydaktyczną, przyjrzeć się kolekcji wystawionej przez „Śląski Klub Biriofilów”, a także dokonać zakupów piwnych artykułów kolekcjonerskich.
Nocny Rajd Rowerowy
Nocny Rajd Rowerowy
28 czerwca 2012 13:46
Wakacje w Tychach można rozpocząć aktywnie, wybierając się 29 czerwca na Nocny Rajd Rowerowy organizowany przez Stowarzyszenie Sportowe NOL TYCHY.
Utrudnienia w związku z wyścigiem kolarskim
Utrudnienia w związku z wyścigiem kolarskim
28 czerwca 2012 9:46
W najbliższą sobotę (30 VI 2012) w godzinach od 9.00 do 18.00 odbędzie się wyścig Kolarski „Tyskie Kryterium Fiata”. Wyścig będzie prowadzony ulicami: Sikorskiego, od skrzyżowania z ulicą Targiela do skrzyżowania z ulicą Żółkiewskiego. W związku z tym nastąpią utrudnienia w ruchu i zmiany w kursach autobusów.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.