Aktualności

Darmowy internet w tyskich autobusach
Darmowy internet w tyskich autobusach
30 grudnia 2011 8:37
Nowe autobusy, zakupione przez Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Tychach, będą wyposażone w mobilne hotspoty. Pierwszy z nich wyjechał na trasę wczoraj (29 grudnia).
Tychy pozyskały środki na parkingi i trolejbusy
Tychy pozyskały środki na parkingi i trolejbusy
29 grudnia 2011 15:48
Już za dwa lata będzie można w Tychach skorzystać z dwóch nowoczesnych, wielopoziomowych parkingów, a także jeździć po mieście nowymi trolejbusami korzystającymi z wyremontowanej i przebudowanej trakcji.
Zmiana w rozkładzie jazdy MZK
Zmiana w rozkładzie jazdy MZK
29 grudnia 2011 14:25
Miejski Zarząd Komunikacji w Tychach informuje o zmianach w rozkładach jazdy autobusów i trolejbusów w Sylwestra. W Nowy Rok (1 stycznia 2012) komunikacja miejska będzie funkcjonować według rozkładu obowiązującego w niedziele i święta.
Nowy Orlik otwarty
Nowy Orlik otwarty
28 grudnia 2011 13:00
Nowoczesne boisko piłkarskie, boisko wielofunkcyjne do gry w siatkówkę i koszykówkę oraz doskonałe zaplecze sanitarno–szatniowe to tylko niektóre atrybuty oddanego właśnie do użytku nowego Orlika w Tychach.
"Marika" w Wilkowyjach
"Marika" w Wilkowyjach
28 grudnia 2011 12:43
Na początek karnawału Teatru „Naumiony” z Ornontowic proponuje spektakl „Marika”, który zostanie wystawiony w Klubie MCK Wilkowyje 29 grudnia o godz. 19.00. Jest to przestawienie o poszukiwaniu tożsamości Ślązaków autorstwa Dariusza Dyrdy.
Lodowiska sezonowe
Lodowiska sezonowe
28 grudnia 2011 9:34
W okresie świąteczno-noworocznym zapraszamy na ślizgawki sezonowe w Parku Miejskim, a także na terenie obiektu MOSiR przy ulicy Brzozowej. Łyżwiarze mogą też skorzystać z lodowiska na Stadionie Zimowym.
Wieczór kolędowy
Wieczór kolędowy
27 grudnia 2011 10:10
Ten, kto chciałby pozostać w świątecznym klimacie, może wybrać się na wieczór kolędowy, który odbędzie się 29 grudnia (czwartek) w Muzeum Miejskim w Tychach.
Muzeum Miejskie w Tychach zaprasza
Muzeum Miejskie w Tychach zaprasza
22 grudnia 2011 17:29
Muzeum Miejskie już po świętach proponuje mieszkańcom moc atrakcji - między innymi koncert kolęd i zwiedzanie kolejnego tyskiego kościoła.
Tychy walczą w plebiscycie "Świeć się"
Tychy walczą w plebiscycie "Świeć się"
22 grudnia 2011 17:00
Trwa plebiscyt "Świeć Się", w którym zostanie wyłonione najpiękniej oświetlone w czasie świąt miasto. Czy Tychy i w tym roku uzyskają wysoki wynik? Wszystko zależy od internautów i ich opinii.
"Norwid" w Berlinie
"Norwid" w Berlinie
21 grudnia 2011 13:32
Dzięki wsparciu finansowemu Fundacji Współpracy Polsko – Niemieckiej 40 uczniów i 5 nauczycieli LO im. C.K. Norwida uczestniczyło w wycieczce naukowej do stolicy Niemiec.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.