Aktualności

X PUBLICZNA KWESTA NA RZECZ BUDOWY DOMU HOSPICYJNEGO W TYCHACH

04.11.09

W dniach 31 października i 1 listopada 2009 r. w godzinach od 8.00do 16.00 przy bramach Cmentarzy w Wartogłowcu i Świerczyńcu kwestowało łącznie 246 wolontariuszy.

Wędrówka krajoznawcza po ziemi pszczyńskiej. Trójkąt turystyczny: Tychy-Mikołów-Pszczyna

04.11.09

POLSKI KLUB EKOLOGICZNY - KOŁO MIEJSKIE W TYCHACH serdecznie zaprasza na XXI spotkanie z cyklu „Lokalna Agenda 21 w Tychach oraz innych miastach i gminach” pod hasłem WĘDRÓWKA KRAJOZNAWCZA PO ZIEMI PSZCZYŃSKIEJ trójkąt turystyczny : Tychy-Mikołów-Pszczyna.

Komunikat dla podróżnych w związku ze zwiększoną liczbą zachorowań na Ukrainie

02.11.09

W związku ze zwiększoną liczbą zachorowań grypopodobnych na Ukrainie, zaleca się osobom udającym się na Ukrainę rozważenie przełożenia podróży na późniejszy okres.

Zasady postępowania wobec osób zgłaszających się z objawami grypopodobnymi do lekarza

02.11.09

Minister Zdrowia, po zasięgnięciu opinii krajowych konsultantów ds. Chorób Zakaźnych oraz ds. Epidemiologii rekomenduje następujące zasady postępowania wobec osób zgłaszających się z objawami grypopodobnymi do lekarza:

Bezpłatne anonimowe testowanie krwi w kierunku HIV

02.11.09

Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna oraz Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta w Tychach we współpracy z Górnośląskim Stowarzyszeniem „Wspólnota” w Chorzowie, prowadzącym Punkt Konsultacyjno – Diagnostyczny ds. HIV/AIDS, organizuje akcję bezpłatnego anonimowego testowania w kierunku HIV.

Tychy promują trzeźwość wśród kierowców

30.10.09

Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia UM Tychy przekazał 30 listopada Straży Miejskiej i Komendzie Miejskiej Policji w Tychach trzy tysiące naklejek odblaskowych „Prowadzę, jestem trzeźwy”.

Konsultacje społeczne projektów miejskich

30.10.09

Do 6 listopada trwają konsultacje społeczne projektów miejskich: Miejskiego Programu Przeciwdziałania Narkomanii, Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Miejskiego Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi.

Kto zostanie Tyskim Talentem?

30.10.09

Nagrody pieniężne, blask fleszy, światła reflektorów, sława! To wszystko już niedługo czeka na śmiałków, którzy odważyli się wziąć udział w konkursie „Tyskie Talenty”. Przesłuchania otwarte dla publiczności odbędą się w Teatrze Małym w Tychach, 4 listopada 2009 w godz. od 10.00 do 18.00.

Wszystkich Świętych - nabożeństwa i procesje

27.10.09

Poniżej dla naszych mieszkańców i gości odwiedzających Tychy w okresie Wszystkich Świętych, publikujemy informacje o nabożeństwach i procesjach odbywających się w tym czasie w mieście.

Przedstawienie Hamleta we wsi Głucha Dolna

27.10.09

Serdecznie zapraszamy na spektakl pt. „Przedstawienie Hamleta we wsi Głucha Dolna”, w reżyserii Tomasza Obary, 12 grudnia(sobota) o godz. 18.00.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×