Aktualności

Dobre Praktyki MZK Tychy docenione
Dobre Praktyki MZK Tychy docenione
6 września 2010 15:31
„Taryfa pomarańczowa” wprowadzona przez Miejski Zarząd Komunikacji w Tychach, a tym samym reaktywowanie zamkniętego przed laty połączenia kolejowego do centrum Tychów i włączenie go w system komunikacji miejskiej został zaliczony przez Izbę Gospodarczą Komunikacji Miejskiej do najlepszych polskich praktyk w komunikacji miejskiej.
Kolejowe inwestycje
Kolejowe inwestycje
3 września 2010 12:26
Na tyskim dworcu trwają prace remontowe. Odnowiony zostanie także peron II – na ten cel podczas sierpniowej sesji Rady Miasta przeznaczono milion złotych.
Zaproszenie na spotkanie informacyjne programu PUP "Pro 45"
Zaproszenie na spotkanie informacyjne programu PUP "Pro 45"
3 września 2010 10:14
Centrum Przedsiębiorczości SA wspólnie z Powiatowym Urzędem Pracy w Tychach ma przyjemność zaprosić na bezpłatne spotkania informacyjne nt. możliwości pozyskania środków Unii Europejskiej na założenie własnej działalności gospodarczej w ramach realizowanego projektu „Pro 45 - Program wspierania przedsiębiorczości wśród osób bezrobotnych po 45 roku życia".
Przebudowa DK 1
Przebudowa DK 1
2 września 2010 14:17
Dziś, w Urzędzie Miasta w Tychach, odbyła się konferencja prasowa poświęcona przebudowie drogi krajowej nr 1.
Projekty unijne w tyskich szkołach
Projekty unijne w tyskich szkołach
2 września 2010 14:01
W nowym roku szkolnym tyscy uczniowie będą mogli korzystać z dodatkowych lekcji i zajęć. Wszystko to dzięki dotacjom z Unii Europejskiej.
Dofinansowanie wyprawek szkolnych
Dofinansowanie wyprawek szkolnych
2 września 2010 12:56
Do 17 września przyjmowane są wnioski o dofinansowanie wyprawek szkolnych.
Oferta Oddziału Regionalnego Olimpiady Specjalne Polska- Śląskie
Oferta Oddziału Regionalnego Olimpiady Specjalne Polska- Śląskie
1 września 2010 15:24
Wydział Spraw społecznych i Zdrowia informuje o ofercie złożonej przez organizację pozarządową w trybie „małych grantów”.
Witaj szkoło!
Witaj szkoło!
1 września 2010 14:09
Dziś, 1 września, w tyskiej szkole podstawowej nr 22, odbyło się uroczyste otwarcie nowego roku szkolnego dla dzieci klas pierwszych, z udziałem prezydenta miasta, Andrzeja Dziuby, wiceprezydent ds społecznych, Darii Szczepańskiej oraz tyskich radnych i rodziców uczniów.
Zmiana w organizacji pracy MOPS w Tychach
Zmiana w organizacji pracy MOPS w Tychach
1 września 2010 13:52
Dział Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Tychach, w dniu 07 września br., będzie nieczynny. Wyjątkowo dział ten będzie pracował w dniu 08 września br. w godzinach od 7.30 do 15.30.
Jarmark Dożynkowy
Jarmark Dożynkowy
1 września 2010 11:25
W najbliższą niedzielę (5 IX) na placu Baczyńskiego odbędzie się Jarmark Dożynkowy. Zostaną zaprezentowane tegoroczne plony, będzie można kupić zdrową żywność i podziwiać „żywy ul”, który powstanie na jednym ze stoisk. Zostanie też wybrana najpiękniejsza korona dożynkowa.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.