Aktualności

Majówka z Polską
Majówka z Polską
26 kwietnia 2012 10:27
W związku ze zbliżającymi się świętami: Flagi Rzeczypospolitej Polski, Świętem Polonii i Świętem Konstytucji 3 Maja przekazujemy apel Prezydenta Polski Bronisława Komorowskiego, o przyłączenie się do akcji "Majówka z Polską" i radosnego świętowania w dniach 2-3 maja.
Komunikacja w czasie długiego weekendu majowego
Komunikacja w czasie długiego weekendu majowego
25 kwietnia 2012 14:38
Miejski Zarząd Komunikacji informuje, że w środę 2 maja 2012 r. autobusy i trolejbusy MZK w Tychach będą kursować wg rozkładu jazdy obowiązującego w soboty.
Zamknięcie wjazdu w ul. Przemysłową w Tychach
Zamknięcie wjazdu w ul. Przemysłową w Tychach
24 kwietnia 2012 12:18
W związku z zamknięciem wjazdu z ul. Beskidzkiej w ul. Przemysłową w Tychach na czas robót drogowych, tj. od wtorku 24 kwietnia 2012 r. nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów linii 51, 75, 268, 273.
Akademia Obywatelska dla Seniora
Akademia Obywatelska dla Seniora
23 kwietnia 2012 13:40
Projekt „Akademia Obywatelska dla Seniora” realizowany jest przez Zabrzańskie Stowarzyszenie Kobiet i Ich Rodzin przy wsparciu Inkubatora Społecznej Przedsiębiorczości działającym przy Wydziale Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy. Mogą w nim brać udział osoby, które ukończyły 50 lat, są emerytami lub rencistami.
Blues w MCK
Blues w MCK
23 kwietnia 2012 9:45
Śląskie "Bluestracje" zawitają do Miejskiego Centrum Kultury w środę 25 kwietnia. Zapraszamy na koncert amerykańskiego tria Moreland & Arbuckle.
Profilaktyczne wykłady urologiczne dla mężczyzn
Profilaktyczne wykłady urologiczne dla mężczyzn
20 kwietnia 2012 13:26
Fundacja "Cicha nadzieja" działająca przy Szpitalu Miejskim w Tychach oraz Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy zapraszają we wtorek (24 kwietnia) o godzinie 12 na wykład "Przerost gruczołu krokowego u starszych mężczyzn i związane z tym problemy".
Koncerty Magdaleńskie w Tychach
Koncerty Magdaleńskie w Tychach
20 kwietnia 2012 12:41
W niedzielę 22 kwietnia rozpocznie się drugi sezon "Koncertów Magdaleńskich". Cykl spotkań z muzyką organową jest organizowany przez Miejskie Centrum Kultury i Henryka Jana Botora. Patronat nad koncertami objął ks. prob. Janusz Lasok.
Wiosenne sadzenie kwiatów w Tychach
Wiosenne sadzenie kwiatów w Tychach
20 kwietnia 2012 9:29
Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach rozpoczął nasadzenie kwiatów i pielęgnację zieleni. Posadzono ponad 8 tysięcy bratków.
„Małe ogródki” - Tychy ruszają z wyjątkową kampanią
„Małe ogródki” - Tychy ruszają z wyjątkową kampanią
20 kwietnia 2012 7:45
W 12 tyskich przedszkolach dzieci będą siały, sadziły, dbały o ogródek, a potem samodzielnie przygotowywały zdrowe posiłki z warzyw i owoców. To pierwsza taka kampania społeczna w Polsce, inspiracją dla Tychów był projekt amerykańskich studentów „Project Sprout” i wyniki badań Światowej Organizacji Zdrowia, z których wynika, że co piąte europejskie dziecko cierpi z powodu otyłości.
Jazz w tygodniu w Miejskim Centrum Kultury
Jazz w tygodniu w Miejskim Centrum Kultury
19 kwietnia 2012 10:59
Miejskie Centrum Kultury zaprasza w piątek 20 kwietnia na jazzowy koncert krakowskiej grupy New Bone.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.