Aktualności

Projekt tyskich artystek

01.12.09

Malarstwo, rysunek, grafikę artystek związanych z Tychami będzie można oglądać od 1 grudnia 2009 w galerii „Pod dachem” Miejskiego Centrum Kultury.

Stypendia rozdane!

27.11.09

Na ostatniej sesji Rady Miasta, studenci zostali nagrodzeni stypendiami "Quid discis, tibi discis".

MASTER nagrodzony

27.11.09

Międzygminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami i Energetyki Odnawialnej „MASTER” Sp. z o.o. w Tychach decyzją Kapituły X Jubileuszowej Edycji Konkursu „Przeglądu Komunalnego” o Puchar Recyklingu zostało po raz kolejny wyróżnione. Spółka MASTER została uhonorowana Pucharem Recyklingu Prezesa Zarządu Banku Ochrony Środowiska, a także po raz pierwszy została Mistrzem Edukacji Ekologicznej.

Tyski Jarmark Bożonarodzeniowy – Prezydent Miasta Tychy zaprasza

26.11.09

W dniach 4 – 6 grudnia br. na Placu Baczyńskiego w Tychach odbędzie się pierwszy Tyski Bożonarodzeniowy Jarmark. W tych dniach Tychy nie będą „Dobrym Miejscem”, w tych dniach Tychy będą „Magicznym Miejscem”!

Taneczne "Mikołajki z TITO"

25.11.09

Chcesz zobaczyć, jak radzą sobie na parkiecie tancerze znani z programów Taniec z gwiazdami, You can Dance, Mam talent? Przyjdź w piątek, 4 grudnia do Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego 20. Szkoła Tańca TITO oraz Miejskie Centrum Kultury zapraszają na roztańczone “Mikołajki z Tito”.

Konkursy ofert na realizację zadań publicznych w obszarze pomocy społecznej

25.11.09

Na podstawie Ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej oraz Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie Prezydent Miasta Tychy, ogłasza konkursy na realizację zadań publicznych w 2010r.

Studenci wyróżnieni

25.11.09

26 listopada, podczas sesji Rady Miasta, zostaną wręczone stypendia „ Qiud discis tibi discis” (Czegokolwiek się uczysz , dla siebie się uczysz), przyznane przez Samorząd Miasta Tychy.

Ceremonia wręczenia odznaczeń

24.11.09

Prezydent Miasta Tychy wręczył medale Ministra Obrony Narodowej za zasługi dla obronności kraju.

W tyskich przedszkolach miejsca czekają na dzieci

20.11.09

W tyskich przedszkolach nadal są wolne miejsca dla dzieci w wieku przedszkolnym. Według danych na dzień 19 listopada br jest dostępne 7 miejsc w oddziałach przedszkolnych przy szkołach podstawowych i 31 miejsc w przedszkolach.

Urząd Miasta sfinansuje szczepienia dla 6-latków

20.11.09

Urząd Miast Tychy dofinansuje 75 proc. kosztów szczepionki przeciwko meningokokom grupy C wszystkim dzieciom urodzonym w 2003 roku i zameldowanym na terenie miasta Tychy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×