Aktualności

Kulturalne zakończenie roku szkolnego na Wilkowyjach
Kulturalne zakończenie roku szkolnego na Wilkowyjach
15 czerwca 2011 10:54
Klub MCK Wilkowyje, mieszczący się przy ul. Szkolnej 94, zaprasza całe rodziny na czwartek, 16 czerwca. Impreza odbędzie się w ramach przesuniętego Dnia Dziecka, zakończenia roku szkolnego i kulturalnego oraz podsumowania cyklu Czwartków z Teatrem w Wilkowyjach.
III bieg pod Żyrafą
III bieg pod Żyrafą
15 czerwca 2011 10:21
W sobotę 18 czerwca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji już po raz trzeci zaprasza miłośników biegania pod Żyrafę w Parku Miejskim. Impreza oficjalnie rozpocznie się o godzinie 11.45.
VIII Spartakiada Integracyjna
VIII Spartakiada Integracyjna
14 czerwca 2011 14:45
W ramach obchodzonego Tygodnia Godności Osób Niepełnosprawnych w środę 15 czerwca odbędzie się VIII Spartakiada Integracyjna dla klas I szkół podstawowych z oddziałami integracyjnymi nr 5, 22 i 35.Imprezę organizuje Stowarzyszenie "Piątka Dzieciom" oraz Urząd Miasta Tychy.
Zmiana godzin urzędowania w MOPS
Zmiana godzin urzędowania w MOPS
14 czerwca 2011 14:32
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, że od 1 lipca 2011 r. ulegają zmianie godziny jego urzędowania.
Do biblioteki po zdrowie - diety
Do biblioteki po zdrowie - diety
14 czerwca 2011 12:40
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do swojej siedziby przy ul. Wyszyńskiego 27 na kolejny wykład z medycznego cyklu pt. "Do biblioteki po zdrowie". W środę o 18.00 odbędzie się spotkanie ze specjalistą Urszulą Weselak pt. "Diety cud - jak się w tym nie pogubić".
Tydzień Godności Osób Niepełnosprawnych
Tydzień Godności Osób Niepełnosprawnych
14 czerwca 2011 10:42
14 czerwca 2011 r. rozpoczynają się w Tychach obchody Tygodnia Godności Osób Niepełnosprawnych, organizowane przez Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy. Wielki finał Tygodnia odbędzie się podczas najbliższej "Niedzieli na Baczyńskiego".
Tyflobus w Tychach!
Tyflobus w Tychach!
13 czerwca 2011 15:39
Fundacja Szansa dla Niewidomych już po raz drugi organizuje ogólnopolską akcję Tyflobus. We wtorek 14 czerwca o 13.00 w Parku Miejskim na Placu pod Żyrafą rozpocznie się akcja "Tyflobus – Dźwiękiem i dotykiem przez niewidome życie!".
Rada Miasta na Facebooku
Rada Miasta na Facebooku
13 czerwca 2011 9:05
Terminy posiedzeń komisji, informacje o dyżurach i wszystko to, co o działalności tyskich radnych mieszkańcy chcieliby wiedzieć można znaleźć na właśnie uruchomionym profilu Rady Miasta Tychy na facebooku.
Tychy pierwsze na liście!
Tychy pierwsze na liście!
13 czerwca 2011 9:01
Tychy jako pierwszy samorząd w Polsce, otrzymają uprawnienia do generowania profili zaufanych. Wniosek prezydenta w tej prawie złożył wczoraj w Warszawie na ręce ministra Piotra Kołodziejczyka – z-ca prezydenta Michał Gramatyka.
Piłkarska Akademia Grassroots
Piłkarska Akademia Grassroots
10 czerwca 2011 13:31
Akademia Piłki Nożnej Tychy w ramach ogólnopolskiej akcji Akademia Piłkarska Grassroots przeprowadzi w Tychach testy dla wszystkich chętnych zawodników i zawodniczek klas I-VI szkół podstawowych.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.