Aktualności

Pasaż Kulturalny Andromeda
Pasaż Kulturalny Andromeda
10 lipca 2012 10:41
Rozpoczęła się adaptacja dawnego kina Andromeda na Pasaż Kulturalny - trwają prace wyburzeniowe. W Pasażu ma powstać m.in. mediateka i miejska galeria sztuki.
Uwaga - burze!
Uwaga - burze!
9 lipca 2012 15:50
Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW Oddział w Krakowie ostrzega, że dzisiaj nad województwem śląskim mogą przejść burze.
Otwarty konkurs ofert "Skarby natury"
Otwarty konkurs ofert "Skarby natury"
9 lipca 2012 14:57
Prezydent Miasta Tychy ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w 2012 roku, w zakresie ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego pn. "Skarby Natury".
Bezpłatne badania mammograficzne
Bezpłatne badania mammograficzne
9 lipca 2012 14:49
Dzięki uprzejmości proboszcza parafii św. Krzysztofa w Tychach, Apteka 4 PORY ROKU wraz z Centrum Onkologii-Instytutem im. M. Skłodowskiej-Curie Oddział w Gliwicach organizuje w Tychach akcję darmowych cyfrowych badań mammograficznych w jedynej cyfrowej pracowni w regionie.
Wakacje w Dolinie Jaworkowej
Wakacje w Dolinie Jaworkowej
9 lipca 2012 13:54
Stowarzyszenie Integracji i Aktywizacji Społecznej Osób i Rodzin „Od-nowa” w każdy piątek od godziny 15 do 18 oraz w każdą sobotę od godziny 10 do 13 zaprasza wszystkie dzieci na wakacje profilaktyczne w Dolinie Jaworkowej w Tychach.
Niedzielne atrakcje
Niedzielne atrakcje
7 lipca 2012 12:17
Szachowe rozgrywki na placu Baczyńskiego, Tyski Triathlon i Bieg pod Górkę - wszystko to czeka tyszan w niedzielę (8 lipca).
Uwaga - burze z gradem!
Uwaga - burze z gradem!
5 lipca 2012 17:15
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega, że w najbliższych dniach (6-7 VII) nad województwem śląskim mogą przejść burze z gradem.
Lipiec z ceramiką
Lipiec z ceramiką
5 lipca 2012 15:59
Wernisaż wystawy ceramiki współczesnej "Fragmenty 2", który odbędzie się 6 lipca o 18.00 w Galerii pod Dachem, rozpocznie "Lipcowe spotkania z ceramiką" organizowane przez Miejskie Centrum Kultury.
Roboty drogowe na ulicy Beskidzkiej
Roboty drogowe na ulicy Beskidzkiej
5 lipca 2012 15:07
Pomimo opóźnień w przebudowie ulicy Beskidzkiej w Tychach termin realizacji całej inwestycji (koniec 2013 roku) nie jest zagrożony – zapewnił wykonawca – Polimex Mostostal S.A. podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Urzędzie Miasta. To najważniejsza informacja, na jaką czekały władze miasta i sami mieszkańcy Tychów, dla których przebudowa jednej z najważniejszych ulic w mieście jest dużym utrudnieniem.
Tychy w sieci możliwości - rekrutacja trwa!
Tychy w sieci możliwości - rekrutacja trwa!
5 lipca 2012 14:14
Rodziny wielodzietne i osoby niepełnosprawne, które nie mają komputera i dostępu do internetu, do 18 lipca do godz. 15.00 mogą składać wnioski w ramach programu "Tychy w sieci możliwości".
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.