Aktualności

Nowe ceny biletów MZK
Nowe ceny biletów MZK
7 lipca 2011 8:55
Od 1 sierpnia obowiązywać będzie nowy cennik biletów MZK Tychy. Taką uchwałę podjęli na ostatniej sesji Rady Miasta tyscy radni. Wzrost stawki podatku VAT i wzrost cen paliwa w ostatnim czasie to główne przyczyny zmian, jakie wprowadza Miejski Zarząd Komunikacji w Tychach.
Sportowa niedziela w Paprocanach
Sportowa niedziela w Paprocanach
6 lipca 2011 9:48
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach oraz Stowarzyszenie Promocji Lekkiej Atletyki w Tychach, zapraszają w niedzielę 10 lipca nad Jezioro Paprocańskie.
Wakacyjny Turniej Amatorów w Siatkówce "4 na 4"
Wakacyjny Turniej Amatorów w Siatkówce "4 na 4"
5 lipca 2011 14:36
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach zaprasza w niedzielę 10 lipca na turniej amatorów w siatkówce. Impreza odbędzie się na boiskach do siatkówki plażowej, mieszczących się przy Stadionie Miejskim.
Nowe miejsca w żłobkach
Nowe miejsca w żłobkach
4 lipca 2011 15:31
Jeszcze w tym roku powstaną w Tychach dodatkowe miejsca w żłobkach, a rok później liczba nowych miejsc może zwiększyć się nawet dwukrotnie. Stało się to możliwe dzięki rządowemu programowi „Maluch”, do którego przystąpiło również Miasto Tychy.
Wakacje z biblioteką
Wakacje z biblioteką
4 lipca 2011 13:10
„Z książką dookoła świata” to hasło przewodnie tegorocznego lata w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tychach. Wszystkie filie dziecięce przygotowały szereg niespodzianek dla dzieci i młodych czytelników spędzających wakacje w mieście.
Konkurs: Tyskie Lato Poetyckie
Konkurs: Tyskie Lato Poetyckie
4 lipca 2011 10:50
Trwa 20. edycja konkursu poetyckiego pn. "Tyskie Lato Poetyckie", który adresowany jest do wszystkich piszących nieprofesjonalistów (niezrzeszonych). Organizatorem konkursu jest Miejskie Centrum Kultury w Tychach.
Aktualizacja: otwarty konkurs ofert "Skarby natury - ptaki w mieście"
Aktualizacja: otwarty konkurs ofert "Skarby natury - ptaki w mieście"
4 lipca 2011 10:25
Prezydent Miasta Tychy ogłasza nabór przedstawicieli organizacji pozarządowych do komisji konkursowej. Komisja będzie opiniować oferty w otwartym konkursie na realizację zadania publicznego pn.: „Skarby natury – ptaki w mieście”.
Remont Ronda Tesco
Remont Ronda Tesco
1 lipca 2011 13:24
Od 22 czerwca prowadzone są prace związane z budową dodatkowego pasa ruchu, który ułatwi przejazd pojazdów w trakcie przebudowy Ronda Tesco. 15 lipca zostanie otwarty przejazd przez rondo, będzie to zakończenie pierwszego etapu inwestycji.
VII Letnie Grand Prix w Siatkówce Plażowej
VII Letnie Grand Prix w Siatkówce Plażowej
1 lipca 2011 11:10
Drugi turniej Letniego Grand Prix zostanie rozegrany w sobotę 2 lipca na boiskach przy Stadionie Miejskim przy ul. Edukacji. Zapisy od godziny 9.00, a start 9.30.
Prezydent ma absolutorium
Prezydent ma absolutorium
1 lipca 2011 9:50
Podczas wczorajszej (30 VI) sesji Rady Miasta prezydent Andrzej Dziuba przedstawił sprawozdanie finansowe z wykonania budżetu za rok 2010. Rada Miasta udzieliła Prezydentowi Tychów absolutorium przy jednym głosie sprzeciwu.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.