Aktualności

Informacja o wyłożeniu - obszar w rejonie ulic:  Grota-Roweckiego, Edukacji i Elfów w Tychach wraz z prognozą oddziaływania na środowisko
Informacja o wyłożeniu - obszar w rejonie ulic: Grota-Roweckiego, Edukacji i Elfów w Tychach wraz z prognozą oddziaływania na środowisko
24 lipca 2012 12:45
Informacja dotycząca wyłożenia do publicznego wglądu i dyskusji publicznej nad projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru w rejonie ulic: Grota-Roweckiego, Edukacji i Elfów w Tychach wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.
Finał "Lipcowych spotkań z ceramiką"
Finał "Lipcowych spotkań z ceramiką"
23 lipca 2012 13:41
"Lipcowe spotkania z ceramiką" na finiszu. Miejskie Centrum Kultury zaprasza w najbliższy weekend na finał do swojego ogrodu, na dwudniową imprezę "Ogród ognia".
Dzień Bezpiecznego Trzeźwego Kierowcy
Dzień Bezpiecznego Trzeźwego Kierowcy
20 lipca 2012 12:18
W ramach działań zwiększających bezpieczeństwo w ruchu drogowym wśród mieszkańców miasta Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy organizuje 25 lipca Dzień Bezpiecznego Trzeźwego Kierowcy.
Treespot Tychy - mobilny przewodnik po mieście
Treespot Tychy - mobilny przewodnik po mieście
20 lipca 2012 9:09
Treespot Tychy, czyli bezpłatny, mobilny przewodnik miejski zarówno dla odwiedzających Tychy, jak i dla mieszkańców poszukujących informacji o ciekawych miejscach i wydarzeniach w mieście uruchomiony zostanie już w najbliższy poniedziałek (23 VII).
Uwaga - burze z gradem!
Uwaga - burze z gradem!
19 lipca 2012 12:18
Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW Oddział w Krakowie ostrzega, że dzisiaj na południu Polski, zwłaszcza nad Beskidem Śląskim i Żywieckim, mogą przejść burze z gradem.
Letnie Grand Prix w Siatkówce Plażowej
Letnie Grand Prix w Siatkówce Plażowej
19 lipca 2012 9:59
Ostatni, czwarty turniej VIII Letniego Grand Prix w Siatkówce Plażowej Tychy 2012 już w najbliższą sobotę 21 lipca o godz. 9.30. Rozegrany zostanie na dwóch boiskach do siatkówki plażowej, które znajdują się przy Stadionie Miejskim. Organizatorem rozgrywek jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach.
Święcenie pojazdów
Święcenie pojazdów
18 lipca 2012 14:00
Jak co roku z okazji dnia świętego Krzysztofa - patrona kierowców - mieszkańcy Śląska święcą swoje samochody. Tradycyjne święcenie aut połączone z uroczystościami odpustowymi odbywa się w Tychach. To jedna z największych takich uroczystości w Polsce.
Muzyczne lato
Muzyczne lato
17 lipca 2012 11:05
W środę (18 VII) zainaugurowany zostanie nowy cykl koncertów organizowanych wspólnie przez Miejskie Centrum Kultury i Hotel Tychy. W jego ramach w niektóre wakacyjne środy na terenie pasażu gastronomicznego za budynkiem hotelu, odbywać się będą koncerty pod wspólnym hasłem "Muzyczne lato z Hotelem Tychy".
Święto Czekolady
Święto Czekolady
17 lipca 2012 9:55
W niedzielę (22 VII) plac pod Żyrafą zrobi się czekoladowy. Wszystko za sprawą bardzo lubianego w mieście Święta Czekolady. Po raz kolejny tyszanie będą próbowali pobić dotychczasowy rekord w ilości zjedzonej w ciągu jednego dnia czekolady, interesująco zapowiada się także na scenie.
Przebudowa Andromedy - aktualizacja
Przebudowa Andromedy - aktualizacja
14 lipca 2012 18:07
Ponad 18 miesięcy potrwają prace przy adaptacji byłego już kina Andromeda, które po gruntownym remoncie zmieni się w Pasaż Kultury Andromeda m.in. z galerią sztuki, mediateką i salą konferencyjno-audiowizualną. Ruszyły właśnie pierwsze prace wyburzeniowe.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.