Aktualności

Obchody 70. rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz 66. rocznicy ludobójstwa Polaków ma Kresach Południowo – Wschodnich II RP

11.09.09

18 i 20 września odbędą się uroczyste obchody 70. rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz 66. rocznicy ludobójstwa Polaków ma Kresach Południowo – Wschodnich II RP. Na uroczystości zapraszają Prezydent Miasta Tychy oraz Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich oddział Tychy.

Najlepsi ratownicy są w Tychach

10.09.09

Tomasz Kulpok-Bagiński, Adam Piątek, Andrzej Mącznik i Mateusz Kulesza ze Stacji Pogotowia Ratunkowego w Tychach są najlepszymi ratownikami medycznymi w woj. śląskim. Podczas VIII Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Ratownictwie Medycznym i Drogowym w Lublinie zajęli trzecie miejsce.

Kulturalna niedziela na placu Baczyńskiego

10.09.09

W najbliższą niedzielę zapraszamy o godzinie 17.00 na Plac Baczyńskiego. Wystąpi Big Band z Zespołu Szkół Muzycznych w Tychach oraz soliści - uczniowie tejże szkoły.

Wybory do Rady Osiedla ABC

09.09.09

Do piątku 11 września , w siedzibach Komisji Wyborczych od godziny 17.00- do 18.00, można zgłaszać kandydatów na radnych osiedla ABC.

Gramy w Tychach!

09.09.09

Co działo się w Tychach w czasie Powstań Śląskich? O tym przekonają się uczestnicy miejskiej gry. 11 września 2009 roku wspólną zabawę organizują Muzeum Miejskie w Tychach, Miejskie Centrum Kultury wraz z Komendą Hufca ZHP w Tychach oraz grupą tyskich nauczycieli.

Stypendium dla studentów „Quid discis tibi discis”

09.09.09

Zdolni, zaangażowani w pracę na rzecz miasta studenci z Tychów do końca września mają czas, aby starać się o przyznanie stypendium „Quid discis tibi discis” (Czegokolwiek się uczysz, dla siebie się uczysz).

Zabytkowa Huta Paprocka wystawiona na sprzedaż

08.09.09

Wydział Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Tychy 7 września ogłosił przetarg na sprzedaż Huty Paprockiej. Oferty można składać do 16 listopada, natomiast przetarg ustny odbędzie się cztery dni później.

Remont Pałacu Ślubów

07.09.09

Pałac Ślubów tyskiego Urzędu Stanu Cywilnego w remoncie. Od jutra rozpoczyna się jego modernizacja. Do końca tego roku wszystkim parom, pragnącym zawrzeć związek małżeński, śluby będą udzielane w Sali Sesyjnej (nr 102 na pierwszym piętrze).

Szczepienie lisów w całym naszym województwie

03.09.09

Od 27 września do15 października na terenie całego województwa śląskiego przeprowadzona zostanie akcja ochronnego szczepienia lisów przeciw wściekliźnie.

Miejskie dożynki w Czułowie

01.09.09

Święto plonów już w najbliższą niedzielę, 6 września.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×