Aktualności

Konkurs Muzeum Miejskiego

26.03.10

Muzeum Miejskie ogłosiło konkurs plastyczny pn. "Zapraszam Cię na Górny Śląsk" skierowany do dzieci i młodzieży.

Wernisaż D. Knosały i J. Moskala

26.03.10

27 marca, sobota o godz. 18.00 zapraszamy na wernisaż prac Danuty Knosały (kostiumy) i Jerzego Moskala (scenografia).

Huta Paprocka sprzedana

23.03.10

W dniu 12 marca 2010 r. odbył się drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabytkowej zabudowanej zespołem dawnej Huty Paprockiej. Nieruchomość jest wpisana do rejestru zabytków.

Konferencja prasowa - "Modernizacja Stadionu Miejskiego"

23.03.10

W dniu wczorajszym w Urzędzie Miasta w Tychach odbyła się konferencja prasowa, podczas której zaprezentowano wizualizacje nowego stadionu miejskiego przy ul. Edukacji oraz przedstawiono harmonogram prac.

STRAJK OSTRZEGAWCZY W NEXTEER AUTOMOTIVE POLAND

22.03.10

Załoga produkującej części samochodowe spółki Nexteer Automotive Poland w Tychach zaplanowała na dziś 2-godzinny strajk ostrzegawczy. Pracownicy domagają się podwyżek. Na jutro zaplanowano rozmowy z udziałem mediatora. To kolejny etap trwającego od 8 lutego sporu zbiorowego w tyskiej fabryce.

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie

18.03.10

Dnia 17 marca br. o godz. 10.00 w Urzędzie Miasta w Tychach odbyła się uroczystość, podczas której Andrzej Dziuba Prezydent Miasta wręczył medale dwudziestu ośmiu parom za długoletnie pożycie małżeńskie.

Ścieżki rowerowe w Tychach

17.03.10

Urząd Miasta w Tychach zawarł ze Śląskim Urzędem Marszałkowskim umowę o dofinansowanie budowy i modernizacji ścieżek rowerowych w Tychach. Przedmiotem umowy jest budowa i modernizacja nawierzchni oraz oznakowanie 9 tras rowerowych (łącznie 72,4 km). Realizacja przedsięwzięcia ma na celu rozwój możliwości poruszania się mieszkańców Tychów rowerem na terenie miasta, a także umożliwienie tranzytu do miast ościennych.

Tyskie ślady w Berlinie

15.03.10

Tyscy uczestnicy kolejnej wymiany w dniach 1-8.03.2010 poszukiwali polskich śladów w stolicy Niemiec. Spotkanie młodzieży miało charakter dwustronnej wymiany dziennikarskiej i odbyło się pod hasłem: "Polacy w Berlinie: integracja i komunikacja, historyczna wyprawa –poszukiwanie polskich śladów w Berlinie".

Ostatni weekend konsultacji społecznych w Tychach

12.03.10

Do 15 marca br trwają w Tychach konsultacje społeczne związane ze zmianą granic, w odpowiedzi na wniosek Bierunia.

Prezydent Tychów wybrany do Zarządu Związku Miast Polskich

11.03.10

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 8.03.2010 Prezydent Tychów Andrzej Dziuba został wybrany, w wyborach uzupełniających, do Zarządu Związku Miast Polskich.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×