Aktualności

Roboty drogowe na ulicy Beskidzkiej
Roboty drogowe na ulicy Beskidzkiej
5 lipca 2012 15:07
Pomimo opóźnień w przebudowie ulicy Beskidzkiej w Tychach termin realizacji całej inwestycji (koniec 2013 roku) nie jest zagrożony – zapewnił wykonawca – Polimex Mostostal S.A. podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Urzędzie Miasta. To najważniejsza informacja, na jaką czekały władze miasta i sami mieszkańcy Tychów, dla których przebudowa jednej z najważniejszych ulic w mieście jest dużym utrudnieniem.
Tychy w sieci możliwości - rekrutacja trwa!
Tychy w sieci możliwości - rekrutacja trwa!
5 lipca 2012 14:14
Rodziny wielodzietne i osoby niepełnosprawne, które nie mają komputera i dostępu do internetu, do 18 lipca do godz. 15.00 mogą składać wnioski w ramach programu "Tychy w sieci możliwości".
Uwaga - burze z gradem!
Uwaga - burze z gradem!
4 lipca 2012 14:23
Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW Oddział w Krakowie ostrzega, że dzisiaj nad województwem śląskim mogą przejść burze z gradem.
Lato w mieście
Lato w mieście
4 lipca 2012 14:08
Lato w mieście to imprezy plenerowe, zajęcia dla dzieci w miejskich placówkach, zawody i atrakcje sportowe, warsztaty ceramiczne, wykłady i wycieczki.
Brak zapowiedzi megafonowych w budynkach dworców kolejowych
Brak zapowiedzi megafonowych w budynkach dworców kolejowych
4 lipca 2012 12:56
W związku ze zmianami organizacyjnymi "Przewozy Reginalne" sp. z o.o. Śląski Zakład Przewozów Regionalnych w Katowicach informuje, że od dnia 3 VI 2012r. w godz. 6.00 - 22.00 nie będą wygłaszane zapowiedzi megafonowe w stacji Tychy, Katowice Ligota, Katowice Piotrowice, Jaworzno Szczakowa.
Podsumowanie roku szkolnego
Podsumowanie roku szkolnego
2 lipca 2012 10:35
Jak informuje Miejski Zarząd Oświaty w piątek (29 czerwca) w Tychach wakacje rozpoczęło 13 796 uczniów. W minionym roku szkolnym tyskie placówki uczestniczyły w licznych konkursach, akcjach i programach.
Festyn "Witajcie wakacje"
Festyn "Witajcie wakacje"
30 czerwca 2012 10:50
Dzisiaj na terenie Ośrodka Paprocany odbędzie się impreza sportowo-rekreacyjna dla dzieci. Festyn "Witajcie wakacje" rozpocznie się o 16.00.
Stypendium dla studentów „Quid discis tibi discis”
Stypendium dla studentów „Quid discis tibi discis”
29 czerwca 2012 12:31
Zdolni, zaangażowani w pracę na rzecz miasta studenci z Tychów do końca września mają czas, aby starać się o przyznanie stypendium „Quid discis tibi discis” ("Czegokolwiek się uczysz, dla siebie się uczysz").
Kolejne remonty
Kolejne remonty
29 czerwca 2012 9:53
Kończą się prace remontowe przy ulicy Turkusowej, planowane są kolejne inwestycje na ulicy Czarnej i Kruczej, gdzie powstaną nowe chodniki.
Zmiany w rozkładzie jazdy
Zmiany w rozkładzie jazdy
29 czerwca 2012 9:43
MZK informuje, że od niedzieli (1 lipca 2012 r.) wprowadzi zmiany w rozkładzie jazdy na części linii komunikacyjnych obsługujących miasto Tychy. Dotyczy to linii, których autobusy wyjeżdżają z Tychów w kierunku Katowic, Mikołowa, Lędzin i Bierunia.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.