Aktualności

Tychy w II etapie konkursu Nivea
Tychy w II etapie konkursu Nivea
1 sierpnia 2011 10:18
W niedzielę 31 lipca zakończył się I etap głosowania w konkursie Nivea. Tychy, zajmując 29. miejsce nie zakwalifikowały się do zwycięskich 25 lokalizacji. Jednak ciągle mamy szansę na wygranie Placu Zabaw pod Żyrafą. Od 1 do 31 sierpnia trwa II etap głosowania. Konkursowy wyścig rozpoczynamy na 4 pozycji.
Otwarcie ślizgawki na Stadionie Zimowym
Otwarcie ślizgawki na Stadionie Zimowym
1 sierpnia 2011 9:39
Od 1 sierpnia ruszają ogólnodostępne ślizgawki na Stadionie Zimowym. W pierwszym tygodniu sierpnia (1-7 sierpnia) ślizgawki będą się odbywały od poniedziałku do piątku o godzinie 15.00.
Niedziela ze street-artem
Niedziela ze street-artem
29 lipca 2011 11:55
Kolejna "Niedziela na Baczyńskiego" (31 lipca) poświęcona będzie sztuce ulicy. W rolach głównych wystąpią dwaj uznani twórcy graffiti. Natomiast od 16.00 Plac opanują "średniowieczni" muzykanci i aktorzy.
Święcenie pojazdów w św. Krzysztofie
Święcenie pojazdów w św. Krzysztofie
29 lipca 2011 11:17
Jak co roku, z okazji dnia świętego Krzysztofa - patrona kierowców - mieszkańcy Śląska święcą swoje samochody. Tradycyjne święcenie aut połączone z uroczystościami odpustowymi odbywa się w Tychach. To jedna z największych takich uroczystości w Polsce.
Tychy w programie „budujemy Sportową Polskę”.
Tychy w programie „budujemy Sportową Polskę”.
29 lipca 2011 11:07
Miasto podpisało deklarację uczestnictwa w Programie Promocji Gmin i Powiatów „budujemy Sportową Polskę”.
Tyskie AUKSO nominowane do nagrody "Marka Śląskie"
Tyskie AUKSO nominowane do nagrody "Marka Śląskie"
29 lipca 2011 9:43
AUKSO Orkiestra Kameralna Miasta Tychy została nominowana do nagrody „Marka - Śląskie" w kategorii kultura. "Marka Śląskie" jest projektem promującym to, co najlepsze w Województwie Śląskim. Wyłonienie laureatów konkursu nastąpi 3 września br. na Gali Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach.
Syreny w godzinę "W"
Syreny w godzinę "W"
29 lipca 2011 9:24
W poniedziałek, 1 sierpnia w 67. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, o 17.00, na polecenie Wojewody Śląskiego zostaną włączone syreny alarmowe.
Aktualizacja: otwarty konkurs ofert "Skarby natury - ptaki w mieście"
Aktualizacja: otwarty konkurs ofert "Skarby natury - ptaki w mieście"
29 lipca 2011 8:16
Wydział Komunalny, Ochrony Środowiska i Rolnictwa informuje, że 21 lipca został rozstrzygnięty otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w 2011 r.: "Skarby natury - ptaki w mieście".
Ogród ognia
Ogród ognia
28 lipca 2011 15:41
Kończą się „Lipcowe spotkania z ceramiką”. W związku z tym w ogrodzie Miejskiego Centrum Kultury (ul. Bohaterów Warszawy 26) w dniach 30 i 31 lipca - sobota, niedziela - zostanie otwarty „Ogród ognia”.
Camp hokejowy
Camp hokejowy
25 lipca 2011 13:14
W środę (27 lipca) w polskiej stolicy hokeja rozpocznie się trzydniowy Międzynarodowy Camp Hokejowy. Wezmą w nim udział najlepiej zapowiadający się śląscy hokeiści, ale nie zabraknie również gwiazd. Zajęcia prowadzić będą hokejowe znakomitości – kanadyjski trener Ken Tyler, Mariusz Czerkawski i Dariusz Wieczorek, od kilku lat trenujący małych hokeistów w Zurychu.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.