Aktualności

Podpisanie umowy z Perbo-Projekt Sp z o.o.

26.04.10

W dniu 26 kwietnia br. została podpisana umowa pomiędzy Urzędem Miasta Tychy a firmą Perbo-Projekt Sp z o.o. z Krakowa, która wygrała przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej stadionu miejskiego w Tychach.

Imprezy w Tychach

26.04.10

Program imprez zorganizowanych przez Miejskie Centrum Kultury, które odbędą się w Tychach w dniach 2 i 3 maja br.

Rozstrzygnięcie konkursu i wystawa

26.04.10

W dniu 28.04.2010 o godzinie 10:00 w Urzędzie Miasta Tychy przy Al. Niepodległości 49 na pierwszym piętrze skrzydło A zostanie otwarta wystawa prac złożonych w ramach konkursu zorganizowanego przez Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A. na Opracowanie projektu koncepcyjnego zagospodarowania terenu osi zielonej w Parku Miejskim w Tychach wraz z projektem koncepcyjnym osi wodnej i obiektów wodnych. Laureatom konkursu zostaną wręczone przyznane nagrody.

Akcja krwiodawstwa w Tychach

21.04.10

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach zaprasza wszystkich chętnych do oddania krwi.

MUZEUM ZAPRASZA NA KOLEJNĄ ŚRODĘ ZE ŚLĄSKIEM

21.04.10

21 kwietnia o godz. 17.00 Muzeum Miejskie w Tychach zaprasza na kolejną "Środę ze Śląskiem".

Brak zagrożenia pyłem wulkanicznym

19.04.10

W wyniku erupcji w nocy z 13 na 14 kwietnia 2010 roku wulkanu Eyjafjallajoekull na Islandii nad Polskę dotarła chmura pyłu wulkanicznego. Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach zawiadamia, że na chwilę obecną stacje pomiarowe Inspekcji Ochrony Środowiska nie wskazują na zwiększenie stężenia pyłu w powietrzu. Główny Inspektorat Ochrony Środowiska ocenia, że opadanie pyłu nie będzie stanowić zagrożenia dla zdrowia ludzi.

Nowa taryfa opłat w MZK Tychy

19.04.10

Informujemy, że na podstawie Uchwały Nr 0150/XLI/955/10 podjętej przez Radę Miasta Tychy w dniu 25 marca 2010 roku, z dniem 1 maja br. ulegają zmianie niektóre ceny biletów oraz opłat dodatkowych za przejazdy środkami komunikacji zbiorowej organizowanej przez Miejski Zarząd Komunikacji w Tychach.

Maria Lipok-Bierwiaczonek laureatką Nagrody im. Wojciecha Korfantego

19.04.10

Maria Lipok-Bierwiaczonek, dyrektor Muzeum Miejskiego w Tychach, została laureatką Honorowej Nagrody im. Wojciecha Korfantego. Przyznaje ją Kapituła powołana przez Związek Górnośląski.

Pięć lat Muzeum Miejskiego w Tychach

16.04.10

13 maja w Muzeum Miejskim w Tychach otwarta zostanie wystawa „Pięć lat Muzeum Miejskiego w Tychach. Kolekcje, darczyńcy, wydarzenia”. Wernisaż wystawy odbędzie się w siedzibie muzeum przy ul. Katowickiej 9. Podczas uroczystości wystąpi Michał Czachowski z zespołem Viva Flamenco.

Inicjatywy lokalne - wstrzymany nabór wniosków

16.04.10

Wydział Rozwoju Miasta i Funduszy Europejskich informuje, że nie będzie prowadzony nabór wniosków o realizację przedsięwzięć w trybie lokalnych inicjatyw.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×