Aktualności

Przebudowa Andromedy - aktualizacja
Przebudowa Andromedy - aktualizacja
14 lipca 2012 18:07
Ponad 18 miesięcy potrwają prace przy adaptacji byłego już kina Andromeda, które po gruntownym remoncie zmieni się w Pasaż Kultury Andromeda m.in. z galerią sztuki, mediateką i salą konferencyjno-audiowizualną. Ruszyły właśnie pierwsze prace wyburzeniowe.
Test syren alarmowych
Test syren alarmowych
14 lipca 2012 17:36
Wydział Zarządzania Kryzysowego, Ochrony Ludności, Spraw Obronnych i Pionu Obrony Urzędu Miasta Tychy informuje, że 16 lipca 2012 r. odbędzie się w Tychach głośna próba techniczna syren alarmowych.
Niedziela z samochodowymi modelami
Niedziela z samochodowymi modelami
13 lipca 2012 12:26
Budowa specjalnego toru, wyścigi samochodowych modeli, a także możliwość zdobycia certyfikatu kierowcy - wszystko to podczas kolejnej niedzieli na placu Baczyńskiego.
Wakacje w bibliotece
Wakacje w bibliotece
13 lipca 2012 10:47
Hasło przewodnie tegorocznego lata w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tychach to "Wskocz z nami na podium". Wszystkie filie dziecięce przygotowały szereg sportowych niespodzianek dla dzieci i młodych czytelników spędzających wakacje w mieście.
Nowe atrakcje w Paprocanach
Nowe atrakcje w Paprocanach
12 lipca 2012 15:48
Linarium z czterema bocianimi gniazdami na wysokości prawie 6 metrów, siatkami wspinaczkowymi i drabinkami, zjazd linowy oraz huśtawka wahadłowa o długości blisko 10 metrów – to nowe atrakcje, jakie pojawią się już niebawem w tyskich Paprocanach. W poniedziałek (16 VII) ruszają prace przy montażu nowych urządzeń.
Utrudnienia na ulicy Turyńskiej
Utrudnienia na ulicy Turyńskiej
12 lipca 2012 14:13
Miejski Zarząd Ulic i Mostów informuje o utrudnieniach związanych z pracami na ulicy Turyńskiej.
Aktualizacja: konkurs ofert "Skarby natury"
Aktualizacja: konkurs ofert "Skarby natury"
12 lipca 2012 10:41
Prezydent Miasta Tychy ogłasza nabór osób wskazanych przez organizacje pozarządowe do komisji konkursowej. Komisja będzie opiniować oferty w otwartym konkursie na realizację zadania publicznego pn.: „Skarby natury".
Nowa siedziba Muzeum Miejskiego
Nowa siedziba Muzeum Miejskiego
11 lipca 2012 14:53
Muzeum Miejskie w Tychach informuje, że w związku z przeprowadzką do nowej siedziby w dniach 17 i 18 lipca (tj. we wtorek i w środę) sala ekspozycyjna przy ul. Katowickiej 9 będzie nieczynna dla zwiedzających.
Stypendia Marszałka Województwa - ostatni dzwonek
Stypendia Marszałka Województwa - ostatni dzwonek
11 lipca 2012 11:33
Jeszcze tylko do 20 lipca Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego przyjmować będzie wnioski o przyznanie stypendium w ramach "Programu wspierania edukacji uzdolnionej młodzieży województwa śląskiego na lata 2012-2015".
Fitness na świeżym powietrzu dla seniorów
Fitness na świeżym powietrzu dla seniorów
10 lipca 2012 13:06
W ramach kampanii "Aktywni 60 plus" w każdą wakacyjną środę seniorzy mogą uczestniczyć w zajęciach fitness.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.