Aktualności

Dyskusyjne Kluby Książki
Dyskusyjne Kluby Książki
13 września 2011 13:20
Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach zaprasza na czytelnicze spotkania wszystkich pasjonatów książek - od września ruszają Dyskusyjne Kluby w poszczególnych filiach.
Teatr Konesera
Teatr Konesera
13 września 2011 12:50
W sezonie kulturalnym 2011/2012 na deskach tyskiego Teatru Małego będzie można obejrzeć najlepsze polskie spektakle w ramach Teatru Konesera. Pierwszy z nich zostanie wystawiony 17 września o godzinie 18.30.
Na tropie „ROBA” I Metropolitarna Gra Miejska
Na tropie „ROBA” I Metropolitarna Gra Miejska
13 września 2011 9:41
Najpierw były miejskie, teraz czas na metropolitalną. Chodzi o coraz bardziej popularne gry miejskie. Metropolia „Silesia” organizuje I Metropolitalną Grę Miejską „ Na tropie Roba”. – To niepowtarzalna okazja do poznania lub przypomnienia interesujących i ważnych miejsc związanych z kulturą, nauką i życiem społecznym całej Metropolii „Silesia” – podkreśla przewodniczący Górnośląskiego Związku Metropolitalnego, Dawid Kostempski.
Zapraszamy na konferencję
Zapraszamy na konferencję
12 września 2011 15:59
W imieniu Fundacji Internationaler Bund Polska zapraszamy przedstawicieli NGO pracujących z młodzieżą na konferencję kończącą projekt "Akademia Aktywności Społecznej".
"Turcja - kraj czterech mórz"
"Turcja - kraj czterech mórz"
11 września 2011 22:47
Kolejne spotkanie z cyklu "Świat na wyciągnięcie ręki" odbędzie się 12 września w filii nr 13 Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Dmowskiego 33, Brama Słońca). O Turcji opowie podróżnik Jakub Janik.
Ruszają zapisy na Uniwersytet Trzeciego Wieku
Ruszają zapisy na Uniwersytet Trzeciego Wieku
9 września 2011 14:11
W poniedziałek (12 IX) rozpoczynają się zapisy na kolejny semestr Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
Pieniądze dla zdolnych i zaangażowanych
Pieniądze dla zdolnych i zaangażowanych
9 września 2011 12:02
Zdolni, zaangażowani w pracę na rzecz miasta studenci z Tychów do końca września mają czas, aby starać się o przyznanie stypendium „Quid discis tibi discis” (Czegokolwiek się uczysz, dla siebie się uczysz).
Wystawy Miejskiej Biblioteki Publicznej
Wystawy Miejskiej Biblioteki Publicznej
9 września 2011 10:26
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do zwiedzania wystaw w poszczególnych filiach.
Gra miejska w Tychach
Gra miejska w Tychach
8 września 2011 12:31
10 września w Tychach kolejna gra miejska „Trzy sektory – jedno miasto”. Zabawa będzie oparta o doświadczenia w grach ASG (Air Soft Gun – gra wykorzystująca pneumatyczne elektryczne, gazowe i sprężynowe repliki broni palnej strzelające plastikowymi kulkami o kalibrze 6 lub 8 mm).
Złote Gody w Urzędzie Miasta
Złote Gody w Urzędzie Miasta
7 września 2011 14:04
Dwadzieścia siedem par świętowało dziś w tyskim magistracie 50-lecie małżeństwa. Jubilaci odebrali „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.