Aktualności

Miasto dopłaci do żłobków
Miasto dopłaci do żłobków
4 listopada 2011 12:17
Nawet 400 złotych dotacji będą mogły otrzymać podmioty prowadzące żłobki niepubliczne i kluby dziecięce w Tychach. Taką uchwałę przyjęli tyscy radni na ostatniej sesji (27.10) Rady Miasta.
"Struktury czasu" - wystawa
"Struktury czasu" - wystawa
4 listopada 2011 10:19
W piątek 4 listopada o 18.00 odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Artura Jastrzębskiego - "Struktury czasu". Wystawę będzie można oglądać w Teatrze Małym do 30 listopada.
Aniołki Śpiącej Królewny zagrają dla hospicjum
Aniołki Śpiącej Królewny zagrają dla hospicjum
4 listopada 2011 9:54
Śpiąca Królewna, trzy dobre wróżki, aniołki, Zorro, Kot w butach i inne bajkowe istoty wystąpią 4 listopada na jednej scenie w Teatrze Małym Tychach. To akcja podczas której znani mieszkańcy miasta wcielając się w postaci z bajek zagrają w charytatywnym przedstawieniu na rzecz budowy nowego Domu Hospicyjnego w Tychach.
Pilotażowe porozumienie w Tychach
Pilotażowe porozumienie w Tychach
3 listopada 2011 10:50
Szybsza wymiana informacji o zmianach w ewidencji gruntów i budynków oraz księgach wieczystych, zastąpienie tradycyjnych dokumentów - dokumentem elektronicznym, to tylko niektóre efekty porozumienia intencyjnego, jakie dziś w samo południe podpisano w UM Tychy.
Światowy jazz w MCK
Światowy jazz w MCK
3 listopada 2011 10:30
W piątek 4 listopada o godzinie 19 w sali kameralnej MCK wystąpi jazzowy kwartet Piotra Lemańczyka, z udziałem muzyków z Polski, USA i Finlandii.
Godziny otwarcia Muzeum Miejskiego
Godziny otwarcia Muzeum Miejskiego
2 listopada 2011 13:29
Muzeum Miejskie w Tychach informuje, że do 16 listopada 2011 roku, ze względu na montaż dużej wystawy, placówka będzie otwarta dla zwiedzających od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.00.
Akademia Historii Sztuki
Akademia Historii Sztuki
2 listopada 2011 9:28
Muzeum Miejskie w Tychach zaprasza na wycieczkę w ramach cyklu "Akademia Historii Sztuki". W czwartek 3 listopada historyk sztuki Jacek Dębski oprowadzi zainteresowanych po kościele pw. Ducha Świętego.
Mercedes w tyskim PKM
Mercedes w tyskim PKM
31 października 2011 10:14
Do 3 listopada 2011 r. na linii autobusowej 131 kursuje testowy egzemplarz autobusu Mercedes Citaro K.
Tychy mają nowe ulice
Tychy mają nowe ulice
28 października 2011 11:42
Jednogłośne uchwały w sprawie nazw nowych ulic - Mahoniowej, Lawendowej i Ireny Sendlerowej - podjęli radni na wczorajszej sesji Rady Miasta. Tychy stały się czwartym miastem Polsce, które uhonorowało bohaterską postawę Ireny Sendlerowej w czasie okupacji hitlerowskiej nadaniem jej imienia jednej z ulic w mieście.
Tyscy uczniowie blogują
Tyscy uczniowie blogują
28 października 2011 10:37
Aż trzy szkoły z Tychów zgłosiły się do ogólnopolskiego konkursu dla szkół „Blogowa mapa przemian. Fundusze dla Polski”, który organizuje Fundacja Think! wraz z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.