Aktualności

Międzynarodowy Dzień Teatru w Tychach
Międzynarodowy Dzień Teatru w Tychach
26 marca 2012 12:45
Dwudniowe obchody Międzynarodowego Dnia Teatru w Tychach rozpoczną się 26 marca spektaklem "Kogut w rosole" Samuela Jokica, który w Teatrze Małym zaprezentuje zespół chorzowskiego Teatru Rozrywki. We wtorek 27 marca w Galerii "Obok" i Teatrze Małym otwarta zostanie wystawa pt. "Teatr może zaistnieć wszędzie".
Akcja "WIOSNA"
Akcja "WIOSNA"
26 marca 2012 9:40
29 marca (czwartek) o godzinie siódmej rano rusza wielkie sprzątanie miasta. To akcja zorganizowana już po raz kolejny przez Urząd Miasta Tychy.
Ruszyła przebudowa placu św. Anny
Ruszyła przebudowa placu św. Anny
23 marca 2012 12:36
Już za kilka miesięcy plac św. Anny w Tychach – centrum socrealistycznego osiedla z lat 50-tych ubiegłego wieku - będzie znów jedną z najpiękniejszych wizytówek miasta. Właśnie rozpoczęła się jego przebudowa, plac kosztem blisko 3 milionów złotych zostanie odnowiony i gruntownie zmodernizowany.
Roboty drogowe na ul. Kościuszki
Roboty drogowe na ul. Kościuszki
23 marca 2012 9:16
Informujemy, że w związku z robotami drogowymi dziś (23.03) do godziny 18 ul. Kościuszki będzie zamknięta dla ruchu samochodowego. W związku z remontem przystanek "Kościuszki" w kierunku Hotelowca nie będzie obsługiwany przez komunikację autobusową.
Dzień Mikołowa w Muzeum Miejskim w Tychach
Dzień Mikołowa w Muzeum Miejskim w Tychach
22 marca 2012 13:55
Muzeum Miejskie zaprasza w sobotę (24 marca) do swojej siedziby na Dzień Mikołowa i Powiatu Mikołowskiego. Impreza organizowana jest w ramach cyklu "Spotkania z tradycją".
Ministerialny portal dla rodziców i opiekunów małych dzieci
Ministerialny portal dla rodziców i opiekunów małych dzieci
22 marca 2012 12:58
Departament Polityki Rodzinnej Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej uruchomił stronę internetową z informacjami na temat form opieki nad dziećmi do lat trzech.
Lora Szafran w MCK
Lora Szafran w MCK
22 marca 2012 8:37
Miejskie Centrum Kultury zaprasza na sobotni koncert Lory Szafran, która wykona własne, jazzujące opracowania największych hitów Leonarda Cohena.
Perła Paprocan
Perła Paprocan
21 marca 2012 13:38
Już po raz siedemnasty w Tychach odbędzie się bieg maratoński Perła Paprocan. Wszystkich amatorów biegania zapraszamy w niedzielę (25 marca) do Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany.
Mistrzostwa Miasta Amatorów w Tenisie
Mistrzostwa Miasta Amatorów w Tenisie
21 marca 2012 10:24
W najbliższy weekend (24-25 marca) MOSiR Tychy zaprasza do Zespołu Szkół nr 7 na Mistrzostwa Miasta Amatorów w Tenisie Stołowym w Grach Pojedynczych.
Otwarcie wystawy fotografii Michała Cały
Otwarcie wystawy fotografii Michała Cały
20 marca 2012 13:56
Muzeum Miejskie w Tychach zaprasza na otwarcie wystawy fotografii Michała Cały. Uroczyste otwarcie ekspozycji "Śląsk i Zagłębie 2004-2011" odbędzie się w środę (21 marca) o godzinie 16 w siedzibie muzeum przy ul. Katowickiej 9.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.