Aktualności

Jack Moore na Baczyńskiego
Jack Moore na Baczyńskiego
30 sierpnia 2012 9:42
Miłośników dobrego bluesa czeka 2 września nie lada gratka. Na zakończenie sezonu wakacyjnego i cyklu imprez "Niedziele na Placu Baczyńskiego", na reprezentacyjnym tyskim placu wystąpi niezwykle utalentowany gitarzysta z Wielkiej Brytanii Jack Moore - syn legendy światowego bluesa, Gary Moore'a.
Tychy w TVP Info – relacja
Tychy w TVP Info – relacja
29 sierpnia 2012 15:10
W ramach kampanii "Pozory mylą, dowód nie" w sobotę (25.08) w Tychach pojawiła się "Wyjazdowa prognoza pogody" z Ziemowitem Pędziwiatrem z TVP Info. Dziennikarz na antenie ogólnopolskiej, podczas pięciu wejść na żywo relacjonował pogodę dla Polski z naszego miasta. Zachęcał także do odwiedzenia Tychów.
Zapraszamy seniorów do tańca
Zapraszamy seniorów do tańca
29 sierpnia 2012 13:33
Po wakacyjnej przerwie ponownie ruszają w Tychach lekcje tańca dla seniorów. W zajęciach mogą wziąć udział mieszkańcy, którzy ukończyli 60 lat. To niepowtarzalna okazja, by nauczyć się kroków tańca latynoamerykańskiego i poznać tajniki tańca towarzyskiego.
Szkolenie dla sprzedawców
Szkolenie dla sprzedawców
28 sierpnia 2012 11:50
Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta w Tychach zaprasza na bezpłatne, stacjonarne szkolenie pn. „Odpowiedzialny sprzedawca” skierowane do sprzedawców i właścicieli punktów sprzedaży napojów alkoholowych. Szkolenie organizowane jest w ramach ogólnopolskiej kampanii „Pozory mylą, dowód nie”, którego celem jest przekazanie informacji na temat przestrzegania zakazu sprzedaży alkoholu osobom nieletnim.
Szkolenie dla kierowców
Szkolenie dla kierowców
28 sierpnia 2012 10:58
Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta w Tychach zaprasza kierowców na bezpłatne, stacjonarne szkolenie pn. „Odpowiedzialny kierowca” zorganizowane w ramach ogólnopolskiej kampanii „Prowadzę – jestem trzeźwy”.
Fiat 500 dla Karoliny
Fiat 500 dla Karoliny
27 sierpnia 2012 13:27
Karolina Naja, zdobywczyni brązowego medalu w kajakowej "dwójce" na 500 m na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie odebrała nowy samochód – czerwonego Fiata 500. Wyjątkowy prezent ufundowany przez Miasto Tychy i firmę Fiat Auto Poland wręczono kajakarce w sobotę (25.08) podczas festiwalu szantowego „Port Pieśni Pracy”.
Tychy w TVP Info
Tychy w TVP Info
24 sierpnia 2012 12:46
Jutro (25 VIII) w ramach kampanii "Pozory mylą - dowód nie" pojawi się w Tychach "Wyjazdowa prognoza pogody" z Ziemowitem Pędziwiatrem z TVP Info. Tychy będzie można zobaczyć podczas pięciu wejść na żywo.
Podpisano umowę na Aquapark w Tychach
Podpisano umowę na Aquapark w Tychach
23 sierpnia 2012 14:24
Baseny ze sztucznymi falami, skały, wodospady, gejzery, wysepki, zjeżdżalnie i Edukatorium nawiązujące do tajemniczej i legendarnej Atlantydy to tylko niektóre atrakcje, jakie będzie można znaleźć w tyskim Aquaparku. Dziś (23.08) w Urzędzie Miasta podpisano umowę na wykonanie projektu Parku Wodnego w Tychach.
Uwaga - burze z gradem!
Uwaga - burze z gradem!
22 sierpnia 2012 11:40
Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW Oddział w Krakowie ostrzega, że dzisiaj nad województwie śląskim mogą przejść burze z gradem.
Dwa sportowe turnieje
Dwa sportowe turnieje
21 sierpnia 2012 10:33
W najbliższy weekend (25-26.08) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Tychy zaprasza na Wakacyjny Turniej Amatorów w Koszykówce oraz Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej dla Chłopców.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.