Aktualności

Sytuacja kryzysowa w Tychach - aktualizacja

21.05.10

Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny (PPIS) w Tychach informuje, że do 20 maja 2010 r., do godziny 10.00 nie wystapiły problemy z jakością wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.

PROGRAM KOREKCYJNO - EDUKACYJNY DLA OSÓB STOSUJĄCYCH PRZEMOC W RODZINIE W TYCHACH

20.05.10

Informujemy, że rusza program "Program Korekcyjno - Edukacyjny dla Osób Stosujących Przemoc w Rodzinie", Tychy 2010 finansowany przez Urząd Miasta Tychy ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, realizowany przez Stowarzyszenie Polskiego Centrum Mediacji w Tychach.

Sytuacja kryzysowa w Tychach - aktualizacja

20.05.10

Sytuacja zagrożenia powodziowego w Tychach jest opanowana. Poziom wody na zbiorniku paprocańskim i rzece Gostynce obniżył się w ciągu ostatnich godzin o około 45-50 cm.

Pomoc dla powodzian - apel PCK

19.05.10

POLSKI CZERWONY KRZYŻ OGŁASZA ZBIÓRKĘ

III Tyska Noc Muzealna

19.05.10

W sobotę 22 maja Muzeum Miejskie w Tychach oraz Tyskie Browarium zapraszają na III Tyską Noc Muzealną. Impreza rozpocznie się o godz. 18.00, potrwa do 21.30.

Konkurs Muzeum Miejskiego w Tychach

19.05.10

Muzeum Miejskie w Tychach ogłasza konkurs Budowa Nowych Tychów w moich wspomnieniach. Konkurs towarzyszy wystawie "Jak budowano Nowe Tychy. Miasto i mieszkańcy w latach 1950-1975". Muzeum czeka na wspomnienia osób, które dorastały wraz z rozbudową miasta, jak i również tych, którzy w budowie Nowych Tychów brali udział.

Sytuacja kryzysowa w Tychach - aktualizacja

19.05.10

W Tychach obniża się poziom wód na rzece Gostynce - w ciągu ostatnich godzin o 12 cm. Wczoraj, godzinach nocnych, w związku z podtopieniem, zamknięto ul. Sienkiewicza, która dziś od godzin rannych jest już przejezdna. Nadal zamknięta jest ulica Nad Jeziorem do ul. Łowickiej.

Sytuacja kryzysowa w Tychach - aktualizacja

18.05.10

W Tychach utrzymuje się podwyższony stan wód w rzece Gostynce (przyrost poziomu wody w dniu dzisiejszym od 6 rano do południa - 20 cm.) oraz w zbiorniku paprocańskim. Natomiast obniżył się stan wód w potoku tyskim. Na bieżąco monitorowany jest stan wód wokół oczyszczalni ścieków, zabezpieczono najniższe punkty oczyszczalni.

Sytuacja kryzysowa w Tychach

17.05.10

W związku z ogólną sytuacją na rzece Wiśle, która w ograniczonym zakresie przyjmuje wody z potoku Gostynki, stan wody tyskich cieków wodnych podniósł się do stanu krytycznego. Należy spodziewać się podtopień. Szczególnie narażone nad podtopienia są rejony ulic: Sienkiewicza, Kościuszki, Hlonda, Damrota i Starokościelna oraz tereny przyległe do potoków: tyskiego i mąkołowskiego.

5 lat Muzeum Miejskiego

14.05.10

13 maja w Muzeum Miejskim w Tychach otwarto wystawę „Pięć lat Muzeum Miejskiego w Tychach. Kolekcje, darczyńcy, wydarzenia”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×