Aktualności

Mikołajkowy sprint

20.11.08

Na zakończenie sezonu Automobilklub Ziemi Tyskiej zaprasza wszystkich miłośników sportów samochodowych na zawody, które odbędą się 7 grudnia, na Torze Fiat Auto Poland, przy ul. Oświęcimskiej.

Segregacja śmieci – wymysł czy konieczność

18.11.08

O tym, jak płacić mniej za śmieci i jednocześnie dbać o środowisko naturalne, będzie można podyskutować podczas seminarium zorganizowanego w środę, 19 listopada, w Urzędzie Miasta Tychy.

Ziemia bez tajemnic

18.11.08

„W trosce o dalsze obroty naszej planety” aby omówić „Problemy Ziemi w świetle współczesnej nauki” w Urzędzie Miasta Tychy spotkało się dziś kilkaset osób na seminarium poświęconemu naszemu globowi.

Zapraszamy na Warsztaty Twórczego Pisania

17.11.08

Przy okazji kolejnego już spotkania z cyklu „W dobrym TTON-ie być Aniołem” zapraszamy gimnazjalistów oraz uczniów pierwszych klas szkół średnich do wzięcia udziału w Warsztatach Twórczego Pisania, zakończonych konkursem na najlepszą pracę.

Spacerkiem po Tychach- zapraszamy

13.11.08

W sobotę, 15 listopada, zapraszamy wszystkich miłośników naszego miasta na niezwykły spacer po Tychach, śladami PRL.

MBP na Prezentacjach Bibliotecznych

10.11.08

Tyska Biblioteka już w najbliższy piątek będzie uczestniczyć w Katowickich Prezentacjach Bibliotecznych. W ubiegłym roku naszą MBP wyróżniono za najciekawszą prezentację.

Kolejne etapy budowy kanalizacji

10.11.08

Rozpoczynają się kolejne etapy budowy kanalizacji w ramach projektu „Gospodarka ściekowa w Tychach”.

Szefowie Misji Olimpijskiej w Tychach

10.11.08

Lodowisko już teraz prezentuje się imponująco a prace modernizacyjne zakończą się na czas - z takim przeświadczeniem wyjechali z Tychów przedstawiciele Misji Olimpijskiej.

Konsultacje społeczne-program dotyczący osób niepełnosprawnych

06.11.08

„Powiatowy Program działań na rzecz osób Niepełnosprawnych na lata 2009 – 2013” - prosimy o opinie.

Miasto konsultuje programy - prosimy o opinie

06.11.08

Do 24 listopada br. będą trwały konsultacje społeczne projektów przygotowanych przez Miasto: Miejskiego Programu Przeciwdziałania Narkomanii, Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Miejskiego Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×