Aktualności

Ostatnie dni na wymianę dowodu osobistego

27.03.08

Przed nami ostatnia pracująca sobota pracowników Referatu Dowodów Osobistych. Aby ułatwić wszelkie formalności i wyjść klientom chcącym wymienić dowód naprzeciw, Urząd Miasta Tychy od roku czynny jest również w soboty.

II Tyskie Zeszyty Historyczne do nabycia

27.03.08

W Muzeum Miejskim w Tychach można już nabyć drugi zeszyt z serii Tyskie Zeszyty Historyczne, zawierający opracowanie pt.: "Wczesnośredniowieczne cmentarzysko w Tychach-Cielmicach. Cmentarz lokalnej społeczności wiejskiej" autorstwa Edelgardy M. Foltyn z Instytutu Historii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zaczytany Śląsk w Tychach

27.03.08

Zapraszamy na ciekawą wystawę zdjęć pt.Śląscy fotoreporterzy uchwycili na nich zaczytanych mieszkańców regionu. Są na nich również znane postaci.

Gmina – tu wszystko się zaczyna

27.03.08

„Gmina – tu wszystko się zaczyna” - to program, do którego przystąpiły Tychy. Ma on na celu wzmocnienie współpracy samorządu z III sektorem.

Sesja Rady Miasta

26.03.08

W najbliższy czwartek o godzinie 14.00 w sali 102 Urzędu Miasta Tychy rozpocznie się sesja Rady Miasta.

4 etaty w Straży Miejskiej czekają

26.03.08

Do 7 kwietnia mają czas kandydaci na strażników miejskich, aby złożyć odpowiednie dokumenty i ubiegać się o nową pracę w tyskiej Straży. Czekają 4 wolne etaty.

Noc z Andersenem w Bibliotece

25.03.08

Z piątku na sobotę (28-29.03.08) młodzi czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tychach już po raz piąty przeżyją magiczną noc w bibliotece. To Noc z Andersenem.

Koniec sezonu dla lodowiska pod chmurką

25.03.08

Około pól tysiąca osób dziennie korzystało z lodowiska pod chmurką. Za osiem miesięcy miłośnicy ślizgawki znowu będą mogli wyjechać na lód.

Już prawie 1000 książek przynieśli Tyszanie do Biblioteki

25.03.08

Prawie tysiąc książek przynieśli już tyszanie do bibliotek w mieście. Od początku marca pod hasłem „Podzielmy się książkami, z których wyrośliśmy” trwa Wiosenna Zbiórka Książek zorganizowana przez Miejską Bibliotekę Publiczną.

Szkoła Szans w Tychach

18.03.08

41 tyskich szkół wzięło udział w projekcie Szkoła Szans współfinansowanym ze środków unijnych i budżetu państwa.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×