Aktualności

Kurs samoobrony - trwają zapisy
Kurs samoobrony - trwają zapisy
7 sierpnia 2012 13:50
Po raz dwudziesty piąty Straż Miejska w Tychach organizuje dla tyszan kurs samoobrony. W wakacyjne soboty mieszkańcy szkolą się w Parku Miejskim pod okiem fachowca. Można się jeszcze zapisać na zajęcia jesienne.
Warsztaty fotograficzne w Galerii „Obok”
Warsztaty fotograficzne w Galerii „Obok”
7 sierpnia 2012 11:18
Nauka robienia zdjęć pod okiem doświadczonego, profesjonalnego fotografa. Galeria „Obok” zaprasza na warsztaty prowadzone przez tyszanina Tomasza Jodłowskiego.
Święto Wojska Polskiego
Święto Wojska Polskiego
6 sierpnia 2012 9:59
Msza święta w intencji wojska, złożenie kwiatów pod pomnikiem Powstańca Śląskiego na placu Wolności i uroczysta defilada ulicami miasta - tak będą wyglądały w Tychach obchody Święta Wojska Polskiego, które odbędą się w środę (8 VIII). W samo południe na placu Pod Żyrafą rozpocznie się piknik wojskowy.
GKS Tychy w I lidze
GKS Tychy w I lidze
3 sierpnia 2012 13:17
Już w najbliższą niedzielę (5.08) piłkarze GKS Tychy rozpoczną zmagania w I lidze. Tyszanie, po 18 latach, ponownie zagrają na zapleczu Ekstraklasy.
7. Rajd Tyski
7. Rajd Tyski
3 sierpnia 2012 12:43
5 sierpnia rusza siódmy Rajd Tyski. To kolejna eliminacja Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska 2012.
Ogłoszono przetarg na stadion
Ogłoszono przetarg na stadion
3 sierpnia 2012 12:03
2 sierpnia ogłoszono przetarg na modernizację Stadionu Miejskiego w Tychach. Otwarcie ofert – 12 września.
Zamknięto korty tenisowe
Zamknięto korty tenisowe
3 sierpnia 2012 11:29
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że z powodu wymiany nawierzchni korty tenisowe na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany będą nieczynne do odwołania. Remont potrwa około 2 tygodnie.
Cyrkowo-bluesowa niedziela na placu Baczyńskiego
Cyrkowo-bluesowa niedziela na placu Baczyńskiego
3 sierpnia 2012 10:27
W najbliższą niedzielę (5.08) na placu Baczyńskiego od godz. 16.00 odbywać się będą warsztaty cyrkowe dla dzieci i dorosłych, podczas których można nauczyć się chodzenia na szczudłach, ekwilibrystyki (talerze, równoważnia itp.) i żonglerki. W programie także pokaz wypuszczania gigantycznych baniek mydlanych.
Już jest! Nowy plac zabaw "Pod Żyrafą"
Już jest! Nowy plac zabaw "Pod Żyrafą"
2 sierpnia 2012 12:19
Zjeżdżalnie, huśtawki i mosty linowe z kolorowymi przęsłami. Wszystko to czeka na dzieci na nowym placu zabaw w Parku Miejskim. Obiekt powstał w ramach urodzinowej akcji producenta kosmetyków NIVEA - „100 placów zabaw na 100 lat NIVEA”. Tychy znalazły się na 12. miejscu w rankingu w drugim etapie konkursu. Dzięki zaangażowaniu internautów plac zabaw "Pod Żyrafą" już jest otwarty.
Koniec remontu na ul. Turyńskiej
Koniec remontu na ul. Turyńskiej
1 sierpnia 2012 14:13
Zakończyły się roboty drogowe na DK-44 polegające na uzupełnieniu ubytków w nawierzchni. Remont trwał blisko dwa tygodnie na odcinkach od ul. Mysłowickiej do granicy miasta z Bieruniem.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.