Aktualności

Ogólnopolska konferencja "Interwencjonizm państwowy - nowe rozwiązania w zakresie polityki mieszkaniowej"

27.05.10

W piątek, 28 maja br., w Tychach odbędzie się ogólnopolska konferencja "Interwencjonizm państwowy - nowe rozwiązania w zakresie polityki mieszkaniowej".

Zmiana punktu krwiodawstwa w Tychach

26.05.10

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach zaprasza wszystkich chętnych do oddania krwi.

Zaproszenie na uroczystą sesję Rady Miasta

25.05.10

W dniu 27 maja br. będziemy obchodzić dwudziestą rocznicę wyborów samorządowych w Polsce. Dokładnie 27 maja 1990r., po raz pierwszy, Polacy wybierali swoich przedstawicieli - radnych, w wyborach do rad miast i gmin.

Informacje dla powodzian z Tychów i okolic

24.05.10

W najbliższą środę, 26.05.2010r. w Tychach, na parkingu przy Urzędzie Miejskim, osoby poszkodowane w wyniku ostatniej powodzi będzie przyjmować, w godzinach od 9.00 do 17.00, Mobilne Biuro PZU SA.

Informacja dla mieszkańców Tychów i miast powiatu bieruńsko-lędzińskiego

24.05.10

W najbliższych dniach mogą nastąpić utrudnienia w odbiorze selektywnej zbiórki odpadów oraz zbiórki traw. Wynika to z zaangażowania spółki MPGOiEO Master w usuwanie skutków powodzi. Pracownicy spółki cały czas uczestniczą w usuwaniu odpadów, które pojawiły się w wyniku zalania i podtopień.

III REGIONALNY FESTIWAL EKOLOGICZNY "EKO-MASTER"

24.05.10

Zarząd Międzygminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami i Energetyki Odnawialnej „MASTER” Sp. z o.o. z Tychów serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na III Regionalny Festiwal Ekologiczny „EKO-MASTER”, który odbędzie się 29 maja 2010r. w sobotę na terenie Parku Miejskiego „Pod Żyrafą” za Urzędem Miasta TYCHY.

Sytyacja kryzysowa w Tychach - aktualizacja

24.05.10

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Tychach, lek. med. Grzegorz Gołdynia informuje, że wszystkie osoby z terenów objętych powodzią, które uległy skaleczeniu bądź zranieniu w tym czasie, powinny udać się do lekarza najbliższej podstawowej placówki służby zdrowia lub izby przyjęć szpitala celem ewentualnego uodpornienia przeciwko tężcowi oraz podania anatoksyny tężcowej.

„Alternatywa dla nudy” – oferta Stowarzyszenia „OD-NOWA”

24.05.10

Zgodnie z Ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z dnia 24 kwietnia 2003r. (dz.II; rozdz.2; art.19a) zamieszczamy ofertę organizacji pozarządowej do publicznej wiadomości. Każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia może zgłosić uwagi dotyczące oferty.

Bezpłatny punkt poradnictwa

21.05.10

W Tychach działa Punkt Poradnictwa Otwartego w którym można skorzystać z porad eksperta.

Sytuacja kryzysowa w Tychach - aktualizacja

21.05.10

Wydział Komunalny Ochrony Środowiska i Rolnictwa działając w porozumieniu ze Spółką MPGOiEO MASTER zapewnił ustawienie i odbiór kontenerów na odpady.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×