Aktualności

 I Tyskie Wyścigi Kolarskie
I Tyskie Wyścigi Kolarskie
26 września 2012 8:42
W sobotę, 29 września Kolarskie Towarzystwo Sportowe Tychy, przy współudziale Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tychach, organizuje I Tyskie Wyścigi Kolarskie "Pod Żyrafą" dla dzieci i młodzieży.
 „Człowiek bez barier” - zagłosuj na Magdę!
„Człowiek bez barier” - zagłosuj na Magdę!
24 września 2012 15:09
Tyszanka Magdalena Kulus, inspektor w Wydziale Informacji, Promocji i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta w Tychach została nominowana do tegorocznej edycji konkursu „Człowieka Bez Barier”.
Wystawa i konkurs fotograficzny
Wystawa i konkurs fotograficzny
24 września 2012 9:38
Muzeum Miejskie zaprasza na otwarcie wystawy "Profesor Kazimierz Wejchert. W stulecie urodzin". Wernisaż odbędzie się w piątek (28 IX) o godz. 16 w sali ekspozycyjnej muzeum przy ulicy Katowickiej 9. Wystawie towarzyszy konkurs fotograficzny.
Zerwijmy Łańcuchy w Tychach
Zerwijmy Łańcuchy w Tychach
20 września 2012 13:58
W najbliższą niedzielę (23 września) w kilku największych miastach Polski, także w Tychach, odbędzie się już po raz szósty happening „Zerwijmy Łańcuchy”, zorganizowany przez miesięcznik „Mój Pies”. Akcja jest protestem przeciwko trzymaniu psów na stałe na łańcuchach, ma także na celu uświadamianie społeczeństwa, co powinni robić gdy są świadkami niehumanitarnego i nielegalnego przetrzymywania zwierząt na uwięzi.
Europejski Dzień Bez Samochodu
Europejski Dzień Bez Samochodu
20 września 2012 10:39
W sobotę 22 września 2012r obchodzony jest Europejski Dzień Bez Samochodu. Z tej okazji w Tychach po raz ósmy odbędą się imprezy zachęcające do pozostawienia samochodu i skorzystania z innych ekologicznych form transportu.
"Audiencja" Schaeffera w Wilkowyjach
"Audiencja" Schaeffera w Wilkowyjach
19 września 2012 9:42
Klub MCK w Wilkowyjach rozpoczyna nowy sezon kulturalny. Na dobry początek wyremontowana placówka zaprasza w sobotę (22.09) na spektakl Bogusława Schaeffera "Audiencja V", w brawurowym wykonaniu Piotra Zawadzkiego.
Tychy w sieci możliwości – 100 komputerów wkrótce trafi do tyszan
Tychy w sieci możliwości – 100 komputerów wkrótce trafi do tyszan
18 września 2012 14:44
Projekt „Tychy w sieci możliwości" wkracza w decydującą fazę – ruszają właśnie szkolenia dla uczestników programu, a w przyszłym tygodniu rozpocznie się instalacja 100 komputerów w mieszkaniach beneficjentów. Dziś w urzędzie miasta odbyło się spotkanie w tej sprawie.
Dzień Dawcy Szpiku
Dzień Dawcy Szpiku
18 września 2012 12:52
Po raz trzeci w Tychach odbędzie się Dzień Dawcy Szpiku - chętni mogą się zarejestrować w niedzielę (23 IX) w Zespole Szkół Muzycznych im. F. Rybickiego w Tychach w godzinach od 10 do 17.
"Kotka"... na inaugurację
"Kotka"... na inaugurację
18 września 2012 10:44
Spektaklem Tennessee Williamsa "Kotka na rozpalonym blaszanym dachu" w reżyserii Małgorzaty Bogajewskiej z Teatru im. Jaracza w Łodzi, zainaugurowany zostanie sezon kulturalny 2012/2013 w Teatrze Małym. Spektakl będzie także pierwszą propozycją trzeciej edycji cyklu "Teatr Konesera" i jednym z ponad dwudziestu spektakli wystawianych w ramach „teatralnego maratonu” czyli Metropolitalnej Nocy Teatrów.
Do biblioteki po zdrowie
Do biblioteki po zdrowie
17 września 2012 9:58
"Jak żyć pogodnie na starość?" - to tytuł wykładu, który wygłosi dzisiaj(17 IX) w Miejskiej Bibliotece Publicznej lek. med. Urszula Paździorek Pawlik.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.