Aktualności

WYBORY - CZERWIEC 2010

21.06.10

Wyniki wyborów prezydenckich i uzupełniających do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej.

Zespół "Tyszanie" promuje Tychy podczas XV Polsko-Niemieckiego Festiwalu Kultury "Razem we Wspólnej Europie"

18.06.10

Na zaproszenie organizatorów XV Polsko-Niemieckiego Festiwalu Kultury Dziecięcej i Młodzieżowej "Razem we Wspólnej Europie", który odbędzie się w Monachium od 17 do 20 września br., zespół folklorystyczny "Tyszanie", działający przy MDK nr 1 w Tychach, weźmie udział w festiwalu. Zespół, którym kieruje Maria Ławniczek, weźmie udział także w jubileuszowej, 200-setnej Paradzie Folkloru, organizowanej w Monachium.

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych "Wakacje 2010" - aktualizacja

16.06.10

Rozstrzygnięto otwarty konkurs ofert Prezydenta Miasta Tychy na wykonanie zadań publicznych w 2010 roku, w zakresie przeciwdziałania patologiom społecznym –„WAKACJE 2010”.

X Festiwal Piosenki i Twórczości Osób Niepełnosprawnych

16.06.10

Już po raz X Caritas Archidiecezji Katowickiej Ośrodek Św. Faustyna w Tychach organizuje Festiwal Piosenki i Twórczości Osób Niepełnosprawnych, którego celem jest propagowanie i promocja twórczości osób niepełnosprawnych, spotkanie środowisk działających twórczo z osobami niepełnosprawnymi, wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami oraz umożliwienie wystąpienia na profesjonalnej scenie – co podnosi samoocenę oraz integrację środowiska osób niepełnosprawnych. Festiwal, który odbędzie się 17 czerwca, jest częścią Tyskiego Tygodnia Osób Niepełnosprawnych.

Tydzień Godności Osób Niepełnosprawnych

14.06.10

14 czerwca rozpoczyna się w Tychach Tydzień Godności Osób Niepełnosprawnych.

Święto Szlaku Zabytków Techniki – także w Tychach!

11.06.10

12 czerwca odbywa się Industriada – Święto Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego. Szlak ten tworzy ponad 30 obiektów o wyjątkowych walorach historycznych i architektonicznych. Jednym z nich jest Tyskie Browarium.

"Inkubator Społecznej Przedsiębiorczości”

11.06.10

W związku z uruchomieniem w Tychach Inkubatora Społecznej Przedsiębiorczości (dalej ISP) uroczyste otwarcie nastąpi w dniu 18 czerwca br. o godz. 9.00. w siedzibie ISP przy ul. Barona 30.

FINAŁ TURNIEJU "SZÓSTEK" PIŁKARSKICH

09.06.10

Na dzień 14 czerwca br. na terenach Zespołu Boisk Piłkarskich im. Alfreda Potrawy w Tychach, przy ul. Andersa 22, zaplanowano finałowy turniej piłkarski przedstawicieli instytucji i przedsiębiorców Miasta Tychy.

Rocznica Christoforosa

08.06.10

4 czerwca odbyły się obchody dwudziestolecia Ośrodka Wsparcia Dziennego dla Dzieci i Młodzieży Christoforos, który działa przy parafii bł. Karoliny w Tychach.

50 lat wspólnie

04.06.10

Pary, które przeżyły wspólnie 50 lat otrzymały 2 czerwca w środę pamiątkowe medale nadane przez Prezydenta RP. Medalami odznaczono 23 pary, w Urzędzie Miasta zjawiło się 19 par.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×