Aktualności

Najlepsi gitarzyści zagrają w Tychach
Najlepsi gitarzyści zagrają w Tychach
8 października 2012 13:41
Już za dwa dni Tychy staną się światową stolicą gitary, a do miasta przyjadą największe gwiazdy i wirtuozi gitarowych dźwięków. 13 października rusza XIV Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Gitarowy im. Jana Edmunda Jurkowskiego „Śląska Jesień Gitarowa”.
Jarmark Bożonarodzeniowy - wynajem domków
Jarmark Bożonarodzeniowy - wynajem domków
5 października 2012 13:30
Od 13 do 16 grudnia w Tychach odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Zainteresowane wynajmem domków firmy handlowe, gastronomiczne i usługowe zapraszamy do zgłaszania się od poniedziałku (8 X) do 20 listopada.
Wielka klasyka w Marii Magdalenie
Wielka klasyka w Marii Magdalenie
5 października 2012 13:15
Tyski Chór Mieszany Presto Cantabile pod dyrekcją Dominiki Kawiorskiej zaprasza na niedzielny koncert w ramach cyklu "Wielka klasyka w tyskich kościołach", który odbędzie się o 17.15 w kościele pw. św. Marii Magdaleny.
"Co czwarty z nas"
"Co czwarty z nas"
4 października 2012 12:09
Urząd Miasta w Tychach włączył się w ogólnopolską kampanię społeczną „Co czwarty z nas”. Akcja ma na celu rozwianie mitów związanych ze zdrowiem psychicznym oraz przeciwstawianie się stereotypowemu, negatywnemu wizerunkowi osoby cierpiącej na zaburzenia psychiczne i zaburzenia zachowania.
Salon poezji z piosenką francuską
Salon poezji z piosenką francuską
4 października 2012 11:51
Poezji Tadeusza Boya Żeleńskiego oraz współczesnej piosence francuskiej poświęcone będzie kolejne, szesnaste już spotkanie w Krakowskim Salonie Poezji w Tychach.
Uwaga - wypadek!
Uwaga - wypadek!
4 października 2012 8:44
Z powodu wypadku drogowego w rejonie Murcek występują utrudniania w kursowaniu autobusów na trasie Tychy - Katowice. Zachęcamy do skorzystania z połączenia SKR.
AUKSO laureatem nagrody Koryfeusz Muzyki Polskiej 2012
AUKSO laureatem nagrody Koryfeusz Muzyki Polskiej 2012
3 października 2012 14:24
Projekt NInA, czyli prapremierowe spotkania muzyczne Krzysztofa Pendereckiego z Jonnym Greenwoodem, Aphex Twinem z udziałem Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy AUKSO pod dyrekcją Marka Mosia, które odbyły się podczas Europejskiego Kongresu Kultury we Wrocławiu we wrześniu 2011 roku zostały uznane Wydarzeniem Roku 2012. Nagrody Koryfeusz Muzyki Polskiej 2012 wręczono 1 października w Międzynarodowym Dniu Muzyki podczas uroczystej gali w Studio Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie.
Puchar Śląska Nordic Walking w Tychach
Puchar Śląska Nordic Walking w Tychach
3 października 2012 12:10
6 października (sobota) w Tychach na terenie OW Paprocany odbędzie się Puchar Śląska Nordic Walking. Trasa zawodów o długości 6,5 km przebiegać będzie wokół jeziora. Prowadzi zarówno leśnymi ścieżkami jak brukowanymi alejkami. Trasa bardzo ciekawa z uwagi na różnorodne otoczenie i zmieniające się podłoże.
Opóźnienia autobusów
Opóźnienia autobusów
3 października 2012 9:42
Miejski Zarząd Komunikacji w Tychach uprzejmie informuje, że w związku z przebudową ulicy Beskidzkiej (DK1) w Tychach występują duże opóźnienia w kursowaniu autobusów linii MZK.
Tyskie "Sokoły" u prezydenta
Tyskie "Sokoły" u prezydenta
2 października 2012 14:00
Podczas spotkania prezydent Andrzej Dziuba pogratulował drużynie Tychy Falcons awansu do finału drugoligowych rozgrywek, a tym samym zapewnienia prawa gry w najwyższej lidze - PLFA I w sezonie 2013.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.