Aktualności

Lekcja bezpieczeństwa drogowego dla ponad 600 tyskich uczniów

12.06.08

Ponad 600 uczniów tyskich szkół podstawowych wzięło dziś udział w specjalnym pokazie, podczas którego dowiadywali się, jak bezpiecznie zachować się na drodze.

„Gmina – tu wszystko się zaczyna”

10.06.08

Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy serdecznie zaprasza wolontariuszy i przedstawicieli działających w Tychach organizacji pozarządowych na ostatnie spotkanie w ramach programu „Gmina – tu wszystko się zaczyna”.

Kilkunastu młodych Niemców z wizytą w Urzędzie Miasta

09.06.08

Trwa wizyta młodzieży z Niemiec w Tychach. Dziś kilkunastu młodych ludzi gościło w Urzędzie Miasta.

Utrudnienia w ruchu

06.06.08

W związku z remontem nawierzchni ulicy Beskidzkiej w Tychach w dniach 10 i 11 czerwca nastąpi wyłączenie z ruchu wjazdu z ulicy Beskidzkiej z Dzwonkową.

Co grozi dziecku na drodze - pokaz dla tyskich uczniów szkół podstawowych

06.06.08

Co może grozić dziecku, gdy stoi za blisko jezdni i mija je rozpędzona ciężarówka, jak długo hamuje samochód osobowy a jak długo TIR, jakie jest pole widzenia z miejsca kierowcy ciężarówki czyli kiedy dzieci są widziane przez kierującego wielkim samochodem.

Samoobrona pod chmurką

05.06.08

Wszyscy, którzy chcą się nauczyć podstaw samoobrony, mają szansę na profesjonalne, bezpłatne lekcje.

Jubileusze tyskich szkół

05.06.08

Dwie szkoły świętują w najbliższych dniach swoje jubileusze.

Wizyta młodzieży z Niemiec w Tychach

05.06.08

Młodzi Niemcy z Berlina Marzahn-Hellersdorf będą gościć od 8-14 czerwca w Tychach.

Przedstawiciele PKOl w Tychach

04.06.08

Dziś w Tychach gościli przedstawiciele Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Ich wizyta związana jest z IX Zimowym Olimpijskim Festiwalem Młodzieży Europy Śląsk-Beskidy 2009, który odbędzie się m.in.w Tychach.

Jak pomagać ludziom przewlekle chorym - otwarta konferencja w UM Tychy

03.06.08

Jak zapobiegać nowotworom, jak pomagać osobom chorym na raka tego między innymi bedą mogli dowiedzieć się uczestnicy otwartej konferencji, która już 18 czerwca o godzinie 10.00 rozpocznie się w Urzędzie Miasta Tychy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×