Aktualności

Informatyczny sukces tyskich gimnazjów
Informatyczny sukces tyskich gimnazjów
15 października 2012 10:57
Dwie tyskie szkoły zdobyły prestiżowe wyróżnienie, jakim jest Znak Jakości Interkl@sa 2012. Tym samym znalazły się w gronie 10 szkół z całej Polski nominowanych do tego wyróżnienia.
Gra miejska "Trzy sektory - jedno miasto"
Gra miejska "Trzy sektory - jedno miasto"
12 października 2012 12:37
Wczoraj (11 X) odbyła się w Tychach gra miejska "Trzy sektory - jedno miasto". Wzięło w niej udział 22 uczniów z tyskich szkół ponadgimnazjalnych.
Wielka klasyka w Cielmicach
Wielka klasyka w Cielmicach
12 października 2012 9:33
Tyski Chór Mieszany Presto Cantabile pod dyrekcją Dominiki Kawiorskiej, podobnie jak w roku ubiegłym zaprasza na cykl koncertów pod hasłem "Wielka klasyka w tyskich kościołach", w ramach którego tyscy chórzyści oraz soliści i muzycy Akademii Muzycznej w Katowicach prezentować będą wielkie dzieło Antonio Vivaldiego "Gloria", a także sakralne pieśni Mikołaja Gomółki i Józefa Świdra.
Sportowy weekend
Sportowy weekend
11 października 2012 14:43
Najbliższy weekend (13-14 X) to różnego rodzaju rozgrywki w tyskiej Hali Sportowej. Będzie można dopingować siatkarzy, koszykarzy oraz futsalistów!
Sobota z przewodnikiem
Sobota z przewodnikiem
11 października 2012 12:52
Jesień sprzyja wizytom w muzeum - zapraszamy na "Sobotę z przewodnikiem", czyli zwiedzanie wystawy "Profesor Kazimierz Wejchert. W stulecie urodzin".
Dołącz do TOZ
Dołącz do TOZ
11 października 2012 11:56
Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce - oddział w Tychach zaprasza do współpracy wszystkich, którzy mają czas i chęci, aby społecznie zaangażować się w pomoc bezdomnym i pokrzywdzonym przez ludzi zwierzętom.
Tychy na targach Expo Real
Tychy na targach Expo Real
10 października 2012 13:40
Tychy po raz pierwszy zaprezentowały się w Monachium na największych w Europie 15. Międzynarodowych Targach Inwestycji i Nieruchomości Komercyjnych EXPO REAL 2012.
Koncert Józefa Skrzeka dla hospicjum
Koncert Józefa Skrzeka dla hospicjum
10 października 2012 11:03
Serdecznie zapraszamy 12 października (piątek) na koncert Józefa Skrzeka, wybitnego kompozytora, wokalisty, od lat związanego ze Śląskiem.
Wystawa w "Prowizorce"
Wystawa w "Prowizorce"
10 października 2012 9:09
Do końca października w Galerii "Prowizorka" można oglądać wyroby z wikliny papierowej autorstwa Anny Szwed.
Tychy w czołówce rankingu tygodnika „Wspólnota”
Tychy w czołówce rankingu tygodnika „Wspólnota”
9 października 2012 14:48
Kolejny sukces Tychów. Miasto zajęło wysokie drugie miejsce w kategorii powiatów grodzkich w rankingu czasopisma samorządowego „Wspólnota”. Zestawienie dotyczyło wydatków inwestycyjnych samorządów w infrastrukturę techniczną w latach 2009-2011.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.