Miasto

Spotkanie z mieszkańcami ul. Darwina 4
Spotkanie z mieszkańcami ul. Darwina 4
12 kwietnia 2024 13:36
W czwartek, 11 kwietnia w Urzędzie Miasta Tychy odbyło się spotkanie mieszkańców poszkodowanych w wyniku wybuchu gazu w budynku położonym przy ul. Darwina 4 z przedstawicielami urzędu miasta, MZBM, MOPS, zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej i Caritasu.
Urząd Miasta i al. NIepodległości - kadr z drona
II tura wyborów samorządowych
12 kwietnia 2024 12:56
II tura wyborów samorządowych odbędzie się 21 kwietnia 2024 roku. Tyszanie wybiorą Prezydenta Miasta Tychy.
Oddział Neurologiczny w Szpitalu Megrez w Tychach wznawia działalność
Oddział Neurologiczny w Szpitalu Megrez w Tychach wznawia działalność
12 kwietnia 2024 12:50
Oddział Neurologiczny w Szpitalu Megrez w Tychach wznawia działalność po przerwie. Partnerem Oddziału będzie wiodący w regionie ośrodek kliniczny - Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Szlak Miejski Tychy poszerzony o nowe punkty
Szlak Miejski Tychy poszerzony o nowe punkty
12 kwietnia 2024 10:15
Zakończył się montaż nowych elementów na Szlaku Miejskim Tychy. Do 23 tablic informacyjnych usytuowanych przy najciekawszych obiektach, w tym osiedlach dodano 5 pylonów w historycznych dzielnicach Tychów: Czułowie (2 pylony), Żwakowie (2 pylony) i Starych Tychach (1 pylon). To efekt współpracy pomysłodawczyni i pomysłodawców projektów złożonych w ramach Budżetu Obywatelskiego.
Mammobus IO Gliwice
Bezpłatna mammografia w Tychach
11 kwietnia 2024 17:23
Zapraszamy tyszanki w wieku 45 – 74 lat na bezpłatne badania mammograficzne w mobilnej pracowni mammograficznej, które odbędą się w dniach od 24 do 26 kwietnia przy sklepie E. Leclerc w Tychach.
Razem o autyzmie w Tychach
Razem o autyzmie w Tychach
11 kwietnia 2024 15:58
Kwiecień to Światowy Miesiąc Świadomości Autyzmu. Urząd Miasta Tychy przygotował akcję informacyjno-edukacyjną pn. "Razem o autyzmie" w ramach której odbędą się m.in. spotkania ze specjalistami, warsztaty, szkolenia czy wieczór filmowy.
XVI Tyski Festiwal Monodramu MoTyF
XVI Tyski Festiwal Monodramu MoTyF
11 kwietnia 2024 8:19
23 kwietnia rozpoczyna się XVI edycja Tyskiego Festiwalu Monodramu MoTyF. Tematem przewodnim prezentacji mistrzowskich w tym roku będzie "wykluczenie".
mammografia
Bezpłatna mammografia w Tychach
10 kwietnia 2024 13:56
Zapraszamy tyszanki w wieku 45 – 74 lat na bezpłatne badania mammograficzne w mobilnej pracowni mammograficznej, które odbędą się 14 maja przy markecie Kaufland w Tychach.
Dzielnica Tychów - Wartogłowiec (ujęcie z drona)
Konsultacje projektu uchwały
10 kwietnia 2024 8:20
Od 16 kwietnia do 31 maja 2024 roku odbywać się będą konsultacje w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ul. Dzwonkowej, Jaskrów i Marzanny w Tychach.
Pomoc miasta dla poszkodowanych w wybuchu przy ul. Darwina
Pomoc miasta dla poszkodowanych w wybuchu przy ul. Darwina
9 kwietnia 2024 14:47
Minął ponad tydzień od wybuchu w budynku przy ul. Darwina 4. Przedstawiamy aktualne informacje o świadczonej przez miasto pomocy.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.