Miasto

Gala Złotych Masek 2022
Gala Złotych Masek 2022
6 kwietnia 2022 14:51
11 kwietnia o godz.: 18:00 na scenie Teatru Małego w Tychach odbędzie się Gala Złotych Masek oraz spektakl „Kto nas odwiedzi” w wykonaniu Jadwigi Jankowskiej–Cieślak i Jana Peszka.
Badania tyskich stref parkingowych
Badania tyskich stref parkingowych
6 kwietnia 2022 9:59
W Tychach trwają badania, które pomogą wskazać kierunki rozwoju miejskiej polityki parkingowej. Już w najbliższy czwartek (7 kwietnia), eksperci wyjdą na miasto, by spotkać się z osobami odwiedzającymi strefy płatnego parkowania i poznać ich opinie.
Stary budynek w nowej odsłonie
Stary budynek w nowej odsłonie
4 kwietnia 2022 15:01
Obiekt przy ul. Edukacji 11a, w którym znajdują się m.in. szkoła, przedszkole, Centrum Integracji Społecznej, Klub Seniora, Tyskie Centrum Wolontariatu, przeszedł gruntowną renowację.
Uwaga na oszustów
Uwaga na oszustów
4 kwietnia 2022 12:54
Tyskie służby mundurowe ostrzegają przed oszustwami i wyłudzeniami, które mogą wystąpić w związku z aktualną sytuacją w Europie i wojną w Ukrainie. Na oszustwa narażone są zwłaszcza osoby starsze.
Tężnia już działa
Tężnia już działa
1 kwietnia 2022 11:56
Po zimowej przerwie, w piątek 1 kwietnia, została uruchomiona tężnia solankowa w Rodzinnym Parku bł. Karoliny. Mieszkańcy mogą już korzystać ze zdrowotnych walorów solnego aerozolu.
Rowerowe Tychy
Rowerowe Tychy
1 kwietnia 2022 8:39
Od piątku, 1 kwietnia, tyszanie będą mogli ponownie korzystać z miejskiej wypożyczalni rowerów. Udostępnionych zostanie 60 rowerów, które będzie można wypożyczyć w 7 lokalizacjach.
Utrudnienia w ruchu na ul. Glinczańskiej
Utrudnienia w ruchu na ul. Glinczańskiej
31 marca 2022 11:33
Od poniedziałku 4 kwietnia do piątku 9 kwietnia na ul. Glinczańskiej wystąpią utrudnienia w ruchu. Na czas robót zapewnione zostały objazdy ulicami: Żwakowską, Harcerską, Begonii i Budowlanych.
Bezpłatna mammografia w Tychach
Bezpłatna mammografia w Tychach
30 marca 2022 15:11
Narodowy Instytut Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie – Państwowy Instytut Badawczy w Gliwicach zaprasza na bezpłatną cyfrową mammografię tyszanki w wieku 50-69 lat. Badania odbywać się będą 6, 7, 8 kwietnia przy sklepie E. Leclerc przy ul. Budowlanych 75.
Kolejne zielone przystanki w Tychach
Kolejne zielone przystanki w Tychach
30 marca 2022 12:52
Tyski Zakład Usług Komunalnych zakończył montaż dwóch „zielonych przystanków” - przy al. Niepodległości obok sklepu AZET oraz przy al. Piłsudskiego - Tychy Skałka.
Sportowe wyróżnienia prezydenta miasta
Sportowe wyróżnienia prezydenta miasta
29 marca 2022 11:33
Jeśli jesteś pod wrażeniem dokonań sportowych mieszkańca naszego miasta lub doceniasz wysiłek wkładany w działalność sportową tyskiego trenera lub działacza, zgłoś jego kandydaturę i pomóż mu w zdobyciu sportowego wyróżnienia Prezydenta Miasta Tychy.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.