Miasto

Jezioro Paprocańskie
Ostrzeżenie meteorologiczne - upał
21 sierpnia 2023 12:51
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla naszego regionu, w tym dla Tychów, ostrzeżenie drugiego stopnia o upałach i temperaturach sięgających nawet do 32 stopni Celcjusza.
Ważna informacja dla pszczelarzy
Ważna informacja dla pszczelarzy
17 sierpnia 2023 9:40
Wojewoda Śląski wydał Rozporządzenie w sprawie zwalczania zgnilca amerykańskiego pszczół. Północno – zachodnia część miasta Tychy została ustalona jako "obszar zapowietrzony".
Wodny Plac Zabaw Tychy
Uwaga na upał. Temperatury sięgające ponad 30 stopni
14 sierpnia 2023 13:17
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla naszego regionu, w tym dla Tychów, ostrzeżenie drugiego stopnia o upałach i temperaturach sięgających nawet do 32 stopni Celcjusza.
Bezpiecznej drogi - ruszyła miejska kampania
Bezpiecznej drogi - ruszyła miejska kampania
14 sierpnia 2023 12:32
Urząd Miasta Tychy i Komenda Miejska Policji w Tychach rozpoczęła dziś (14 sierpnia) kampanię edukacyjną „Bezpiecznej drogi” poświęconą bezpieczeństwu tyszan w mieście. Akcja kierowana jest do wszystkich uczestników ruchu – a w szczególności do pieszych, użytkowników hulajnóg elektrycznych, rowerów i innych urządzeń takich jak np. rolki, deskorolki.
zdjęcie mammobusu
Bezpłatna mammografia w Tychach
11 sierpnia 2023 7:00
Zapraszamy tyszanki w wieku 50 – 69 lat na bezpłatne badania mammograficzne w mobilnej pracowni mammograficznej, które odbędą się 21 sierpnia w Tychach przy markecie Auchan (al. Bielska 107).
Trwa remont Teatru Małego
Trwa remont Teatru Małego
8 sierpnia 2023 15:29
Aktualnie przebudowywane są pomieszczenia biurowe i łazienki, wymieniane jest centralne ogrzewanie oraz instalacja wodno-kanalizacyjna. Na zewnątrz rozbudowywana jest część Młodzieżowego Domu Kultury, czyszczona jest elewacja oraz mozaika.
Uczestnicy miejskich wydarzeń upamiętniających 103. rocznicę wybuchu I Powstania Śląskiego w Tychach - 2022 rok
104. rocznica I Powstania Śląskiego w Tychach
7 sierpnia 2023 13:00
We wtorek 15 sierpnia i w czwartek 17 sierpnia w Tychach odbędą się uroczystości upamiętniające 104. rocznicę I Powstania Śląskiego. Oficjalnym obchodom w Urbanowicach, Paprocanach i Czułowie towarzyszyć będzie X Miejski Rajd Rowerowy Śladami Powstańców Śląskich organizowany 15 sierpnia przez Klub Turystyki Kolarskiej GRONIE w Tychach.
Letnia odsłona Portu Pieśni Pracy
Letnia odsłona Portu Pieśni Pracy
7 sierpnia 2023 12:35
Świetna wiadomość dla wszystkich miłośników szant i piosenek żeglarskich. Tychy ponownie staną się miastem portowym za sprawą festiwalu szantowego Port Pieśni Pracy, który potrwa trzy dni i odbędzie się na trzech różnych scenach.
Tour de Pologne - tyski odcinek
Tour de Pologne - tyski odcinek
4 sierpnia 2023 12:36
W sobotę 29 lipca rozpocznie się wyjątkowy, jubileuszowy 80. Tour de Pologne. Na starcie m.in. Rafał Majka czy Michał Kwiatkowski. 4 sierpnia, kolarze będą przejeżdżali m.in. przez miasto Tychy.
Tychy widok na os. A ujęcie z drona
Konsultacje społeczne
4 sierpnia 2023 12:34
Od 4 do 18 sierpnia trwają konsultacje społeczne w sprawie trybu i sposobu powoływania oraz odwoływania członków Zespołu Interdyscyplinarnego w Tychach.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.