Miasto

Peron w Tychach
Miejskie "metro" w Tychach
23 marca 2023 14:53
Od soboty 1 kwietnia dostępne będą bilety kolejowe za złotówkę, dzięki którym pasażer będzie mógł przejechać jedną stację np. z Tychy Lodowisko do Tychy Grota-Roweckiego. Koleje Śląskie uruchomią pilotażowy program „metro” w Tychach na trzy miesiące i nie wykluczają rozszerzenia projektu na inne miasta.
Szkolenie z pierwszej pomocy  - zdjęcie ilustracyjne (osoba siedząca z notesem, w tle fantom)
II edycja Miejskiej Eskulapiady w Tychach
23 marca 2023 14:21
W poniedziałek 3 kwietnia w Zespole Szkół im. Orląt Lwowskich w Tychach (ZDZ w Katowicach ) odbędzie się II Miejska Eskulapiada. Do wydarzenia zgłaszać się mogą 3-osobowe drużyny mieszane - przedstawiciele 7 i 8 klas podstawowych.
Grafika promująca akcję Godzina dla Ziemi - element graficzny kuli ziemskiej, w tle panorama Tychów ze stadionem miejskim.
Godzina dla Ziemi w Tychach
23 marca 2023 12:38
W sobotę 25 marca w Tychach zgasną światła. Po raz kolejny miasto bierze udział w symbolicznej akcji WWF i gasi podświetlenie niektórych obiektów miejskich. W tym roku w godz. 20:30 - 21.30 wyłączone zostanie podświetlenie Stadionu Miejskiego oraz napisu "TYCHY" przy al. Niepodległości.
Przystanek autobusowy przy Urzędzie Miasta Tychy - citylighty z plakatem informującym o kampanii Miejskiego Rzecznika Konsumentów.
W marcu #kupujęzgłową
23 marca 2023 11:43
W marcu trwa kampania edukacyjna Miejskiego Rzecznika Konsumentów pn. #kupujęzgłową. Przez cały miesiąc w sieci publikowane będą porady dotyczące cyberbezpieczeństwa, Miejski Rzecznik Konsumentów spotka się z seniorami, będzie można również wziąć udział w konkursach.
Kot
Bezpłatna sterylizacja/kastracja i znakowanie kotów i psów w Tychach
22 marca 2023 12:19
Tyszanie będący właścicielami psów lub/i kotów mogą skorzystać z bezpłatnej ich sterylizacji/kastracji, a także elektronicznego znakowania swoich pupili.
Niebieskie niebo ze słońcem
Program CZYSTE POWIETRZE w Tychach
21 marca 2023 14:27
W ramach Programu Czyste Powietrze w Urzędzie Miasta Tychy został uruchomiony punkt konsultacyjno-informacyjny, w którym zainteresowani mieszkańcy mogą uzyskać informacje o zasadach Programu oraz materiały informacyjne, a także pomoc w złożeniu wniosków o dofinansowanie.
Czapki absolwentów na tle nieba.
Trwa rekrutacja w 20. jubileuszowej edycji Programu Kariera Polskiej Rady Biznesu
21 marca 2023 11:39
Od 1 marca 2023 r. studenci mogą zgłaszać się na staże w ramach 20. jubileuszowej edycji Programu Kariera Polskiej Rady Biznesu – największego tego typu programu stażowego dla studentów i absolwentów w Polsce. W tym roku 34 firmy przygotowały ponad 100 ofert w 14 miastach – m.in. w metropolii Górnośląskiej – dla studentów i absolwentów różnych kierunków i specjalizacji.
Remonty miejskich lokali mieszkaniowych dofinansowane
Remonty miejskich lokali mieszkaniowych dofinansowane
20 marca 2023 9:08
Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych pozyskał ponad 680 tysięcy złotych dofinansowania na przeprowadzenie remontów 25 lokali mieszkalnych będących w zasobach miasta Tychy. Dofinansowanie udzielane jest w ramach Rządowego Programu Bezzwrotnego Wsparcia Budownictwa z Funduszu Dopłat.
Tyska Gala Sportu - grafika promująca wydarzenie
Sportowe Wyróżnienia Prezydenta Miasta Tychy
17 marca 2023 10:44
Jesteś pod wrażeniem dokonań sportowca z naszego miasta lub doceniasz wysiłek wkładany w działalność sportową tyskiego trenera lub działacza?
Roboty drogowe
Remont DK 44 - będą utrudnienia na ul. Oświęcimskiej
15 marca 2023 13:43
W piątek, 17 marca ruszy kolejny etap remontu Drogi Krajowej Nr 44 - odcinek ul. Oświęcimskiej od skrzyżowania z ulicą Marzanny do węzła Wartogłowiec.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.