Miasto

Konsultacje projektu uchwały w sprawie przyjęcia „Gminnego Programu Wspierania Rodziny"

08.04.21

W dniach od 8 do 21 kwietnia 2021 roku odbędą się konsultacje projektu uchwały w sprawie przyjęcia „Gminnego Programu Wspierania Rodziny na lata 2021-2023”.

Rozbiórka „Zrembu” rozpoczęta

07.04.21

W środę, 7 kwietnia br. rozpoczęła się rozbiórka budynku „ZREMB” na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany w Tychach. Jego stan techniczny stale się pogarszał i koszt remontu przewyższał wartość obiektu, dlatego podjęto decyzję o rozbiórce.

Dzień Pracownika Służby Zdrowia

07.04.21

7 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia i Dzień Pracownika Służby Zdrowia. Składamy więc najlepsze życzenia tym, którzy na co dzień dbają o nasze zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie.

Daj się wysłuchać!

06.04.21

Ruszyły zapisy na serię wysłuchań publicznych dot. projektu Umowy Partnerstwa i poszczególnych programów krajowych przewidzianych w ramach nowego budżetu UE na lata 2021-2027. Pierwsze takie wysłuchanie odbędzie się już w środę 7 kwietnia br.

Bezpłatna mammografia w Tychach

06.04.21

Zapraszamy Panie w wieku 50-69 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi 22 kwietnia przy sklepie Auchan w Tychach.

Odbiór odpadów - termin zastępczy za 5 kwietnia

02.04.21

Informujemy, iż odbiór odpadów komunalnych z Gminy Tychy, przypadający według harmonogramu na dzień świąteczny 5 kwietnia (Poniedziałek Wielkanocny), zostanie zrealizowany w terminie zastępczym - 7 kwietnia.

Tężnia solankowa w Tychach już działa

02.04.21

Po zimowej przerwie, w piątek, 2 kwietnia, ruszyła tężnia solankowa w Rodzinnym Parku bł. Karoliny. Mieszkańcy mogą już korzystać ze zdrowotnych walorów solnego aerozolu, który wytwarza tężnia.

Zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych!

02.04.21

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wiele zdrowia i pogody ducha. Niech ten szczególny czas, spędzony z najbliższymi, będzie dla Państwa okresem prawdziwej radości.

„Żyrafa” zaświeci się na niebiesko z okazji Światowego Dnia Autyzmu

02.04.21

Dziś od 20.00 do 24.00 na znak solidarności z osobami dotkniętymi autyzmem, "Żyrafa” czyli pomnik Walki i Pracy w Parku Miejskim Solidarności w Tychach zostanie podświetlona na niebiesko.

Z wielkanocnym śniadaniem do potrzebujących

02.04.21

Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej wraz z tyskim samorządem chce wesprzeć osoby, które znalazły się w szczególnie trudnej sytuacji i nie będą mogły samodzielnie przygotować posiłków, w tym szczególnie tradycyjnego Śniadania Wielkanocnego.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×