Miasto

Skwer przy ul. Skłodowskiej-Curie zmodernizowany
Skwer przy ul. Skłodowskiej-Curie zmodernizowany
28 kwietnia 2023 13:00
Teren istniejącego skweru przy ul. Skłodowskiej-Curie został zmodernizowany. Inwestycja obejmowała wymianę elementów małej architektury, modernizację alejek asfaltowych oraz aranżację zieleni.
Nowy dyrektor Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Tychach
Nowy dyrektor Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Tychach
28 kwietnia 2023 11:33
Arkadiusz Bąk z dniem 1 maja 2023 roku obejmuje stanowisko dyrektora Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Tychach. Zastępuje on Artura Kruczka, który rezygnuje z pracy w jednostce, po ponad 3 latach pełnienia tej funkcji.
Honorowi Dawcy Krwi wyróżnieni odznaką „Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu” podczas sesji Rady Miasta Tychy oraz - po prawej stronie Andrzej Dziuba Prezydent Tychów, po lewej stronie Barbara Konieczna - Przewodnicząca Rady Miasta Tychy
Honorowi Dawcy Krwi wyróżnieni
27 kwietnia 2023 15:15
Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta Tychy uroczyście wręczono odznaki „Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu”. Wyróżnienia przyznano 12 osobom, które oddały powyżej 20 litrów krwi.
Przystanek autobusowy na os. M
Komunikacja miejska w czasie długiego weekendu majowego
27 kwietnia 2023 9:36
Zarząd Transportu Metropolitalnego informuje o zasadach funkcjonowania komunikacji miejskiej w okresie od 1 do 3 maja.
Nowe solarisy w Tychach jeszcze w tym roku
Nowe solarisy w Tychach jeszcze w tym roku
25 kwietnia 2023 11:27
O 10 nowych solarisów IV generacji wzbogaci się flota PKM Tychy jeszcze w tym roku. We wtorek 25 kwietnia br. tyskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej podpisało umowę z firmą SOLARIS BUS & COACH sp. z o.o. na dostawę 10 autobusów klasy MAXI zasilanych olejem napędowym.
maszyny na placu budowy - remont drogi
Remont ul. Zaręby
24 kwietnia 2023 15:06
We wtorek, 25 kwietnia rozpocznie się remont nawierzchni ulicy Zaręby. Frezowany będzie odcinek od nr 36 do skrzyżowania z ul. Żółkiewskiego.
Panorama na Urząd Miasta Tychy i al. Niepodległości od strony zachodnio-północnej.
Dyżur ZUS w Urzędzie Miasta
24 kwietnia 2023 11:05
Pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Tychach będą dyżurowali w najbliższą środę, tj. 26 kwietnia w Urzędzie Miasta Tychy przy al. Niepodległości 49. Dyżur potrwa od godz. 11 do 14 w Biurze Obsługi Klienta na parterze budynku.
Zostaw 1,5% podatku dla tyskich organizacji pozarządowych
Zostaw 1,5% podatku dla tyskich organizacji pozarządowych
20 kwietnia 2023 17:09
Jak co roku zachęcamy mieszkańców do wspomagania działalności tyskich organizacji pozarządowych i przekazywania im części swojego podatku. W ubiegłym roku był to 1%, a w tym już 1,5% podatku.
Tyska Gala Kultury 2023
Nagrody Prezydenta Miasta Tychy w dziedzinie kultury przyznane
20 kwietnia 2023 13:31
Wczoraj, podczas Tyskiej Gali Kultury w sali koncertowej Mediateki przyznano coroczne Nagrody Prezydenta Miasta Tychy w dziedzinie kultury.
Od portfeli po busole, czyli Biuro Rzeczy Znalezionych w Tychach
Od portfeli po busole, czyli Biuro Rzeczy Znalezionych w Tychach
20 kwietnia 2023 11:12
Telefony komórkowe, portfele, dokumenty, pieniądze, rowery, plecaki, torby i torebki, kluczyki samochodowe, wózki dziecięce, a nawet foteliki samochodowe czy …busola artyleryjska. To tylko przykłady rzeczy, jakie trafiły do Biura Rzeczy Znalezionych w Tychach. Z roku na rok jest ich coraz więcej - na przełomie dwóch lat liczba oddawanych rzeczy do BRZ wzrosła o 50 %.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.