Miasto

Maseczki dla mieszkańców

15.04.21

200 tysięcy darmowych maseczek od najbliższego piątku, 16 kwietnia będzie rozdawanych mieszkańcom Tychów.

Raport z konsultacji społecznych

15.04.21

Od 24 marca do 13 kwietnia br. trwały konsultacje regulaminu realizacji projektu grantowego pn. "Wymiana węglowych źródeł ciepła szansą na poprawę powietrza w Tychach". Przedstawiamy raport pokonsultacyjny.

Koronawirus - nieznaczne zmiany w obostrzeniach

14.04.21

Od poniedziałku 19 kwietnia przywrócona zostaje działalność żłobków i przedszkoli. Dozwolony będzie również sport na świeżym powietrzu. Pozostałe obostrzenia zostają przedłużone o kolejny tydzień.

Punkty Szczepień Masowych w Tychach

14.04.21

Od 29 marca samorządy w całej Polsce, przygotowują się do uruchomienia punktów szczepień masowych. W Tychach przygotowano dwa takie miejsca.

Bezpłatny program rehabilitacyjny dla mieszkańców Tychów i okolic

13.04.21

Trwa bezpłatny, regionalny program rehabilitacji osób z przewlekłymi chorobami układu kostno-stawowego i mięśniowego.

Rok 2020 na tyskich drogach

13.04.21

Mniej zdarzeń drogowych przy jednoczesnym dużym wzroście liczby samochodów. Tak prezentuje się miniony rok na tyskich drogach. Inżynierowie z MZUiM przygotowali szczegółowy raport bezpieczeństwa.

Konsultacje społeczne regulaminu projektu "Wymiana węglowych źródeł ciepła..."

13.04.21

Przypominamy, że do 13 kwietnia trwają konsultacje regulaminu realizacji projektu grantowego pn. "Wymiana węglowych źródeł ciepła szansą na poprawę powietrza w Tychach".

Krokusy, żonkile, tulipany – w Tychach już wiosna

09.04.21

Na trawnikach, w pasach drogowych czy terenach parkowych można podziwiać kwitnące rośliny cebulowe: krokusy, narcyzy, tulipany, a późną wiosną będzie można dostrzec kamasje oraz czosnki ozdobne. Roślinami cebulowymi obsadzono w sumie blisko 6,5 tys. m2 w mieście.

Podpórki dla rowerzystów

09.04.21

Tychy wprowadzają kolejne udogodnienia dla rowerzystów. Na pierwszych skrzyżowaniach zamontowano specjalne podpórki, które mają ułatwić płynną jazdę. Teraz, czekając na zielone światło, rowerzyści nie będą musieli już schodzić z jednośladu.

Klucz do dobrej przyszłości

08.04.21

Pod taką nazwą działa koło naukowe przy Szkole Podstawowej z oddziałami integracyjnymi im. Matki Teresy z Kalkuty w Tychach. Koło bierze udział w ogólnopolskim konkursie edukacyjnym "Być jak Ignacy".

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×