Miasto

V Europejski Dzień Przeciwdziałania Włamaniom do Domów
V Europejski Dzień Przeciwdziałania Włamaniom do Domów
21 czerwca 2023 13:41
21 czerwca 2023 roku organizowany jest V Europejski Dzień Przeciwdziałania Włamaniom do Domów. Jego celem jest podniesienie świadomości społecznej dotyczącej zabezpieczenia domów i mieszkań przed włamaniami. Akcja organizowana jest z inicjatywy Europejskiej Sieci Zapobiegania Przestępczości (ang. – European Crime Prevention Network), działającej przy Komisji Europejskiej, i we współpracy z Europolem.
Urząd Miasta - kadr z drona
Konsultacje społeczne
21 czerwca 2023 12:09
Od 20 czerwca do 11 lipca trwają konsultacje w sprawie projektów uchwał - zmiany Statutów Osiedli.
Zagrodzone przejście - prace budowlane
Przebudowa ul. Biskupa Burschego
21 czerwca 2023 11:33
Trwa przebudowa ul. Biskupa Burschego od Potoku Tyskiego do skrzyżowania z ul. Mikołowską w Tychach. Po stronie wschodniej powstanie brakujący odcinek Wojewódzkiej Trasy Rowerowej Nr 1 (Katowice-Pszczyna), łączące istniejącą ścieżkę rowerową wzdłuż ul. Hlonda ze ścieżką rowerową przy ul. Dołowej.
Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem
Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem
21 czerwca 2023 8:27
Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie 2 stopnia przed burzami z gradem. Ostrzeżenie dotyczy 21 czerwca.
Współpraca Tychów z Politechniką Śląską
Współpraca Tychów z Politechniką Śląską
20 czerwca 2023 15:05
W tyskim magistracie podpisano umowę o współpracy z Politechniką Śląską w Gliwicach. Umowę z ramienia Miasta Tychy podpisał Maciej Gramatyka – z-ca prezydenta Tychów. Politechnikę Śląską reprezentował dr inż. Krzysztof Bodzek. Współpraca będzie dotyczyć obszaru dydaktyki, działalności badawczej, działalności naukowej oraz promocyjnej.
wodny plac Tychy
Ostrzeżenie meteorologiczne - upał
20 czerwca 2023 8:45
Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie 2 stopnia przed upałem. Ostrzeżenie obowiązuje w dniach 20 - 22 czerwca.
Nasadzenia kwiatowe przy ul. Grota-Roweckiego w Tychach
Letnie nasadzenia w Tychach
19 czerwca 2023 12:17
Zakończyła się obsada sezonowych, letnich rabat. W nasadzeniach pojawiły się między innymi: szałwie, werbeny, pacioreczniki, petunie, gaury, kosmosy, begonie, ostnice cieniutkie.
Ramię pacjenta przyjmującego szczepionkę
Bezpłatne szczepienia przeciw HPV
19 czerwca 2023 7:00
Od 1 czerwca można bezpłatnie zaszczepić przeciw HPV dzieci w wieku 12 i 13 lat. Powszechny program szczepień przeciw HPV realizuje założenia i cele Narodowej Strategii Onkologicznej na lata 2020-2030. Uzupełnia bezpłatny program szczepień ochronnych dla dzieci i młodzieży o szczepienie, które chroni przed chorobami wywołanymi przez HPV.
przystań wypożyczalni sprzętu wodnego na Paprocanach - ujęcie z drona
Rowerki wodne, kajaki i deski SUP - otwarcie wypożyczalni
16 czerwca 2023 13:42
Od soboty 17 czerwca swoją działalność rozpoczyna wypożyczalnia sprzętu pływającego na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany.
Rzemieślnik przy pracy
Tyscy rzemieślnicy w fotografii - wystawa w Oknie na kulturę
15 czerwca 2023 16:24
W środę 21 czerwca o godzinie 18.00 w tyskim Oknie na kulturę w Galerii Gemini Park Tychy odbędzie się wernisaż wystawy fotografii "Tyscy rzemieślnicy" w obiektywie Piotra Podsiadłego. Będzie to okazja do zapoznania się z sylwetkami osób zrzeszonych w Tyskiej Bazie Rzemieślników.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.