Miasto

miejski autobus
Zmiana trasy linii Sz2
5 grudnia 2022 12:29
Od 12 grudnia 2022 r. wprowadzone zostaną korekty rozkładu jazdy linii Sz2 i Sz3 oraz zmiana trasy przejazdu linii autobusowej Sz2. Do obsługi tej linii zostanie dołączona ulica Goździków.
Znamy wyniki VII Wojewódzkiego Konkursu Pieśni Patriotycznej i Historycznej oraz Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Jesteśmy z Polski”
Znamy wyniki VII Wojewódzkiego Konkursu Pieśni Patriotycznej i Historycznej oraz Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Jesteśmy z Polski”
2 grudnia 2022 13:14
W czwartek 1 grudnia w tyskiej Mediatece poznaliśmy laureatów VII Wojewódzkiego Konkursu Pieśni Patriotycznej i Historycznej „Nad nami Orzeł Biały” oraz Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Jesteśmy dumni z Polski”.
Tyski Społecznik Roku 2022
Tyski Społecznik Roku 2022
2 grudnia 2022 12:01
1 grudnia podczas gali zorganizowanej przez Fundację Rozwoju Ekonomii Społecznej w Pasażu Kultury Andromeda wręczono nagrody Tyski Społecznik Roku 2022. Tytuł Tyskiego Społecznika Roku 2022 w kategorii osoba przyznano Pani Dorocie Moryc - prezes Polski Związek Niewidomych w Tychach.
węgiel
Informacja w sprawie wniosków o węgiel
2 grudnia 2022 11:16
Urząd Miasta Tychy zakończył zbieranie wniosków o preferencyjny zakup węgla - EKOGROSZKU, ze względu na wyczerpanie całego zaoferowanego tonażu przez Polska Grupę Górniczą. W dalszym ciągu przyjmowane są wnioski na zakup węgla - ORZECH.
Maty przeciwsolne chroniące roślinność = montaż przez pracowników TZUK Tychy
Maty przeciwsolne dla ochrony roślinności
2 grudnia 2022 8:00
Trwa montaż mat chroniących przydrożne rośliny przed szkodliwym działaniem soli drogowej. W tym roku pracownicy Tyskiego Zakładu Usług Komunalnych zainstalują ponad 800 metrów mat zrobionych z bambusa i agrowłókniny.
Wyznaczone miejsce parkingowe dla hulajnogi elektrycznej
Parkingi dla hulajnóg
1 grudnia 2022 10:21
Miejski Zarząd Ulic i Mostów wyznaczył pierwsze miejsca parkingowe dla hulajnóg w Tychach. To próba uporządkowania przestrzeni miejskiej i upowszechnienia prawidłowego parkowania hulajnóg w mieście.
Dwie osoby na tafli lodowiska sezonowego w Tychach
Sezonowe lodowiska
1 grudnia 2022 7:30
W sobotę 3 grudnia rozpoczynają działalność sezonowe lodowiska w Tychach przy ul. Brzozowej oraz w Parku Miejskim Solidarności (przy Żyrafie). Dwa dni później (5 grudnia) otwarte zostanie sezonowe lodowisko na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany.
Urząd Miasta Tychy i al. Niepodległości kadr z drona
Konsultacje projektu uchwały
30 listopada 2022 13:32
Do 14 grudnia trwają konsultacje dotyczące projektu uchwały w sprawie zmiany Statutu i przedłużenia kadencji Tyskiej Rady Seniorów.
Montaż oświetlenia świątecznego na Starym Rynku w Tychach
Idą, idą Święta…
30 listopada 2022 12:30
Świąteczne iluminacje wracają na tyskie place, skwery i ulice. W mieście pojawią się m.in. choinki, kurtyny świetlne, oświetlenie latarni czy uliczne przewieszki. Montaż instalacji zakończy się w „Mikołajki” 6 grudnia
mikołajki
Mikołajki w Tychach
30 listopada 2022 10:20
Mikołajki już za kilka dni. Z tej okazji w najbliższych dniach w Tychach będą odbywały się m.in. spotkania z Mikołajem, spektakle teatralne, animacje i warsztaty o tematyce świątecznej. Sprawdź ofertę mikołajkową, jaką przygotowały tyskie instytucje. Szczegóły na: kultura.tychy.pl
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.