Miasto

Piec węglowy
Ostatnia szansa na dofinansowanie na wymianę kopciucha
12 czerwca 2023 14:35
Trwa ostatni etap naboru uzupełniającego w ramach Programu pn. Wymiana węglowych źródeł ciepła szansą na poprawę powietrza w Tychach etap I i II. Ostateczny termin przyjmowania wniosków mija 30 czerwca br., przy założeniu realizacji inwestycji maksymalnie do końca lipca 2023 roku.
Wyremontowany lokal przy ul. Estetycznej 3
Estetyczna 3 po przebudowie
12 czerwca 2023 14:07
Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Tychach zakończył przebudowę lokalu przy ul. Estetycznej 3. Dzięki inwestycji powstały dwa mieszkania o łącznej powierzchni ok. 87 m2, które powiększyły mieszkaniowy zasób gminy.
Urząd Miasta i al. NIepodległości - kadr z drona
Dzień Przedsiębiorcy w Tychach
Chcesz założyć działalność gospodarczą? Jesteś już przedsiębiorcą, potrzebujesz wsparcia? Zależy Ci na rozwoju firmy? W środę 21 czerwca w Urzędzie Miasta Tychy odbędzie się Dzień Przedsiębiorcy. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 11.00 - 14.00 w sali na I piętrze tyskiego magistratu.
Fortepian plenerowy – Dominik Strycharski i Grzegorz Tarwid
Fortepian plenerowy – Dominik Strycharski i Grzegorz Tarwid
7 czerwca 2023 12:49
W niedzielę 11 czerwca o godzinie 11.00 w ramach koncertów plenerowych na Placu Baczyńskiego wystąpi duet: Dominik Strycharski i Grzegorz Tarwid.
Fotograf robiący zdjęcia grupie ludzi - festiwal performance
XII Tyski Festiwal Performance - nowe media
5 czerwca 2023 12:53
Od 8 do 11 czerwca w Tychach odbędzie się XII Tyski Festiwal Performance. Podczas tegorocznej, dwunastej edycji, zobaczymy 25 wizji artystycznych w wykonaniu 40 artystów i artystek z kraju i zagranicy – Francji, Czech, Ukrainy i Niemiec.
AUKSO i Męski Zespół Muzyki Cerkiewnej Katapetasma - koncert z okazji Roku Jerzego Nowosielskiego
AUKSO i Męski Zespół Muzyki Cerkiewnej Katapetasma - koncert z okazji Roku Jerzego Nowosielskiego
5 czerwca 2023 10:17
Patronem 2023 roku jest jeden z najwybitniejszych malarzy polskich XX wieku, autor polichromii do wnętrza kościoła pw. Ducha Świętego w Tychach. W niedzielę 11 czerwca o g. 19.30, w kościele pw. Ducha św. w Tychach odbędzie się koncert jednej z najlepszych orkiestr kameralnych w Europie i 9-osobowego chóru czerpiącego z najstarszych tradycji śpiewu cerkiewnego.
Roboty drogowe
Remont ul. Tischnera
5 czerwca 2023 8:01
5 czerwca rozpoczyna się remont ulicy Księdza Tischnera w Tychach. Frezowana będzie jezdnia na całej długości drogi: od ul. Marszałka Piłsudskiego do ul. Sikorskiego.
Piknik Edukacyjny BĄDŹ BEZPIECZNY
Piknik Edukacyjny BĄDŹ BEZPIECZNY
2 czerwca 2023 11:00
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Tychach zaprasza na Piknik Edukacyjny Bądź Bezpieczny, który odbędzie się we wtorek, 6 czerwca 2023 roku w Parku Miejskim Solidarności w Tychach. W programie zaplanowano liczne atrakcje dla całych rodzin, które zaciekawią zarówno kilkuletnich miłośników straży pożarnej, ale ci nieco starsi - rodzice, czy dziadkowie znajdą coś dla siebie.
Perły samorządu 2023 - laureaci, wśród nagrodzonych Urszula Dryka - Skarbnik Miasta Tychy
Tychy perłą samorządu
2 czerwca 2023 8:42
Podczas Kongresu Perły Samorządu, który odbywa się w Gdyni poznaliśmy laureatów konkursu organizowanego przez Dziennik Gazetę Prawną. Urszula Dryka została Skarbnikiem Samorządu 2023. Tychy zajęły także 1. miejsce w Konkursie Samorządowy Lider komunikacji i promocji za realizowany w urzędzie miasta projekt „Urzędowo, ale zrozumiale!”.
Kacper Ogórek i Andrzej Dziuba
Nowy prezydent Tychów - Dzień Dziecka 2023
1 czerwca 2023 16:15
W Dzień Dziecka, na fotelu prezydenta Tychów zasiadł Kacper Ogórek - uczeń szóstej klasy Szkoły Podstawowej nr 40 im. gen. Jerzego Ziętka. Towarzyszył mu Łukasz Noras - uczeń siódmej klasy Szkoły Podstawowej nr 24 im. Himalaistów Polskich. Laureaci konkursu pn. "Gdybym był prezydentem Tychów" mieli okazję poznać zadania prezydenta miasta "od kuchni".
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.