Miasto

Dzieci w klasie
Ruszyła rekrutacja do pierwszych klas
6 lutego 2023 8:55
W poniedziałek 6 lutego rozpoczyna się rekrutacja do pierwszych klas szkół podstawowych w Tychach. Czas zgłoszeń mija 24 lutego 2023 r. o godz. 15:00.
Nowy parking Park&Ride otwarty
Nowy parking Park&Ride otwarty
3 lutego 2023 13:01
W środę, 1 lutego u zbiegu ulic Wyszyńskiego i Edukacji do użytku oddany został nowy parking typu "Parkuj i Jedź". Realizacja projektu była możliwa dzięki środkom unijnym pozyskanym w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.
Tyski Quiz Wiedzy
Tyski Quiz Wiedzy o samorządzie, mieście i nie tylko…
2 lutego 2023 16:09
Integracyjno-edukacyjna, dwujęzyczna gra karciana trafiła po feriach do tyskich szkół, w których uczą się ukraińskie dzieci i młodzież, a także Miejskiej Biblioteki Publicznej, Miejskiego Centrum Kultury i Punktu Pomocy Cudzoziemcom.
Obwieszczenie wojewody o wniesieniu odwołania od decyzji
Obwieszczenie wojewody o wniesieniu odwołania od decyzji
2 lutego 2023 15:58
Wojewoda śląski zawiadamia o wniesieniu odwołania do Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Warszawie od decyzji Wojewody Śląskiego nr 83/22 z dnia 30 grudnia 2022 r.
Rekrutacja do oddziałów klas czwartych sportowych
Rekrutacja do oddziałów klas czwartych sportowych
31 stycznia 2023 7:35
1 lutego 2023 r. rozpoczyna się rekrutacja do oddziałów klas czwartych sportowych na rok szkolny 2023/2024. Wnioski o przyjęcie wraz z wymaganymi dokumentami i oświadczeniami należy złożyć w terminie do 3 marca bezpośrednio w wybranej tyskiej publicznej szkole podstawowej prowadzącej oddziały sportowe.
Tychy os. A
Aktywne przeciwdziałanie bezrobociu - nabory w tyskim PUP
30 stycznia 2023 9:44
W Powiatowym Urzędzie Pracy w Tychach ruszyły nabory wniosków na aktywne formy przeciwdziałania bezrobociu.
Urząd Miasta Tychy i al. Niepodległości kadr z drona
Dyżur ZUS w Urzędzie Miasta
27 stycznia 2023 12:39
Pracownicy tyskiego ZUS będą w najbliższą środę oraz w czwartek dyżurowali w Urzędzie Miasta oraz w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tychach.
Urząd Miasta Tychy panorama z powietrza
Oceń urząd - zachęcamy do wypełniania ankiety
26 stycznia 2023 16:05
W trosce o wysoki poziom obsługi mieszkańców korzystających z urzędowego Biura Obsługi Klienta magistrat uruchomił internetową ankietę. Formularz pomoże urzędnikom nie tylko zapoznać się z opinią mieszkańców, ale przede wszystkim umożliwi lepsze dostosowanie usług do istniejących potrzeb.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Tychach
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Tychach
26 stycznia 2023 16:02
W niedzielę 29 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 31! W tym roku wydarzenie odbywa się pod hasłem: "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!". Tyski finał odbędzie się na Placu Baczyńskiego i w Pasażu Kultury Andromeda, ale to nie wszystko - już teraz trwają tyskie aukcje wspierające tegoroczny WOŚP.
Zdjęcie przestawiające zarys siedzącej przy biurku postaci, w tle otwarty laptop
Szkolenie z nowego systemu iPFRON+ w Katowicach
26 stycznia 2023 15:35
PFRON zaprasza na szkolenie z nowego systemu iPFRON+ w Katowicach. System iPFRON+ umożliwiać będzie składanie wniosków aplikacyjnych i rozliczanie środków dla wszystkich obecnych oraz przyszłych Programów Wsparcia PFRON, które realizowane są bezpośrednio przez Fundusz.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.