Miasto

1 sierpnia w Tychach zawyją syreny
1 sierpnia w Tychach zawyją syreny
31 lipca 2023 7:00
W najbliższy wtorek 1 sierpnia o godzinie 17:00 w Tychach - podobnie, jak w wielu innych polskich miastach, zawyją syreny. To symboliczny hołd oddany bohaterom Powstania Warszawskiego w 79. rocznicę jego wybuchu.
Podsumowanie rywalizacji Rowerowa Stolica Polski 2023
Podsumowanie rywalizacji Rowerowa Stolica Polski 2023
29 lipca 2023 19:17
Dziś (29 lipca) na Dzikiej Plaży Paprocany podsumowano czerwcową rywalizację o tytuł Rowerowej Stolicy Polski 2023. Podczas wydarzenia poznaliśmy tyskich zwycięzców i wyróżnionych rywalizacji.
dzieci
Bezpieczne wakacje
28 lipca 2023 12:42
Corocznie na terenie woj. śląskiego prowadzona jest akcja pt. „Bezpieczne Wakacje”. Jej celem jest stworzenie bezpiecznych warunków wypoczynku dzieci i młodzieży na terenie woj. śląskiego.
laptop
e-Urząd Skarbowy dla organizacji
25 lipca 2023 11:23
Urząd Skarbowy w Tychach informuje, że w e-Urzędzie Skarbowym zostało uruchomione konto organizacji. Wszystkie organizacje, m.in. spółki, fundacje, stowarzyszenia, mogą korzystać z usług oferowanych do tej pory w e-US wyłącznie osobom fizycznym.
Tyski zabytek po remoncie
Tyski zabytek po remoncie
25 lipca 2023 9:51
Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Tychach zakończył termomodernizację budynku przy ul. Szkolnej 70. Obiekt ten jest wpisany do gminnej ewidencji zabytków i znajduje się w tyskiej dzielnicy Wilkowyje. Wybudowany został na początku XX wieku. Początkowo mieściła się w nim szkoła, a potem przedszkole. Obecnie użytkowany jako wielorodzinny budynek mieszkalny.
Tychy - ujęcie z drona,  stadion
Mecz Ligi Konferencji Europy UEFA w Tychach
25 lipca 2023 9:47
W czwartek 27 lipca o godzinie 19.30, na Stadionie Miejskim w Tychach odbędzie się mecz drugiej rundy kwalifikacyjnej Ligi Konferencji Europy UEFA. Gospodarzem meczu będzie FC „VORSKLA” (Poltava, Ukraina).
Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem
Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem
24 lipca 2023 12:09
Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie meteorologiczne drugiego stopnia przed burzami z gradem, które mogą wystąpić na terenie województwa śląskiego. Ostrzeżenie obowiązuje do godzin porannych 25 lipca.
Skrzyżowanie al. Niepodległości i ul. Wyszyńskiego, srebrne samochody skręcające w prawo, zielony sygnalizator
Odwołanie stanu epidemiologicznego - konieczność wykonania zaległych badań
24 lipca 2023 11:57
W związku z odwołaniem stanu epidemiologicznego (z dniem 1 lipca), wraca obowiązek wykonania zaległych badań lekarskich oraz szkoleń okresowych dla kierowców. Czas na uzupełnienie tych badań to 60 dni.
Skrzyżowanie ul. Wyszyńskiego i al. Niepodległości
Święcenie pojazdów w Tychach - czasowe zamknięcie ulic
24 lipca 2023 7:50
Coroczne święcenie pojazdów z okazji dnia świętego Krzysztofa odbędzie się w tym roku 30 lipca. W związku ze świętem czasowo zostanie zamknięty ruch na odcinkach ulic Wyszyńskiego i Edukacji.
Mozaika na budynku dawnego Zakładu Elektroniki Górniczej w Tychach, projekt i realizacja: Franciszek Wyleżuch, ok. 1969, fot. Patryk Oczko 2015
„Zabawa w mozaikę” - rodzinne warsztaty plastyczne w Muzeum Miejskim w Tychach
21 lipca 2023 10:00
W środę 26 lipca o godzinie 11.00 Muzeum Miejskie w Tychach zaprasza na warsztaty plastyczne towarzyszące wystawie „Vinicius Libardoni: Memento”. Uczestniczki i uczestnicy warsztatów stworzą mozaikę.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.