Aktualności

Wystawa w Muzeum Miejskim
Wystawa w Muzeum Miejskim
17 października 2011 14:01
Do 22 października można zwiedzać wystawę "To było tak... Z życia tyszan w latach 1950-1990". Na wystawie obok zdjęć i dokumentów zaprezentowane zostały przedmioty, sprzęty i pamiątki dokumentujące realia życia we wspomnianym okresie. Wstęp jest wolny.
Maria Czubaszek na finał X Tyskich Dni Literatury
Maria Czubaszek na finał X Tyskich Dni Literatury
14 października 2011 12:00
Na zakończenie jubileuszowych X Tyskich Dni Literatury zapraszamy na spotkanie z Marią Czubaszek w Zespole Szkół Muzycznych w sobotę (15 X) o 17.00.
Eko-Kiermasz dla zdrowia
Eko-Kiermasz dla zdrowia
13 października 2011 16:37
W sobotę 15 października w Zespole Szkół nr 1 odbędzie się „EKO Kiermasz Dla Zdrowia” pod patronatem Prezydenta Miasta Tychy. Organizatorami wydarzenia są: Polski Klub Ekologiczny oraz Zespół Szkół nr 1.
Nagroda Kazimierza Wielkiego dla Tychów
Nagroda Kazimierza Wielkiego dla Tychów
13 października 2011 9:58
W środę 12 października prezydent Andrzej Dziuba odebrał statuetkę im. Kazimierza Wielkiego przyznawaną przez miesięcznik samorządowy „Wspólnota". Statuetkę otrzymują samorządy, które wydają najwięcej pieniędzy na poprawę infrastruktury technicznej. Tychy znalazły się na 2. miejscu obok Zabrza i Świnoujścia.
Bezpłatne szkolenie dla kierowców
Bezpłatne szkolenie dla kierowców
13 października 2011 9:10
Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zaprasza na otwarte, bezpłatne szkolenie pn.”Odpowiedzialny kierowca” skierowane do kierowców lub osób, które dopiero uczą się w Szkole Jazdy.
Pola Nadziei w Tychach
Pola Nadziei w Tychach
12 października 2011 13:16
Dzisiaj w samo południe, zainaugurowano w Tychach X Ogólnopolską Akcję Hospicyjną „Pola Nadziei”.
Spotkania autorskie w ramach Tyskich Dni Literatury
Spotkania autorskie w ramach Tyskich Dni Literatury
11 października 2011 10:41
W środę 12 października zapraszamy na spotkania autorskie z Beatą Ostrowicką - autorką książek dla młodzieży oraz z Mariuszem Czubajem - autorem niezwykle poczytnych powieści kryminalnych. Spotkania odbywają się w ramach trwających X Tyskich Dni Literatury.
Trwają X Tyskie Dni Literatury
Trwają X Tyskie Dni Literatury
11 października 2011 10:24
Do 15 października trwają X Tyskie Dni Literatury. Już dziś spotkania autorskie z Katarzyną Kotowską i tyszanką Magdaleną Kulus oraz wieczorna wystawa malarstwa i grafiki tyszanina Krzysztofa Szali. Jutro zapraszamy na biblioterapię oraz spotkanie z teologiem i poetą - ks. Jerzym Szymikiem.
Październik Miesiącem Zdrowia
Październik Miesiącem Zdrowia
11 października 2011 9:15
Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy zaprasza tyszan do udziału w programie: "Październik Miesiącem Zdrowia", w ramach którego można skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji lekarskich.
Dzień Papieski w Tychach
Dzień Papieski w Tychach
7 października 2011 9:13
Miejskie Centrum Kultury zaprasza na niedzielny koncert "Missa Nova", upamiętniający wybór Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Koncert rozpocznie się w niedzielę 9 października o 19.00 w Kościele pw. św. Marii Magdaleny.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.