Aktualności

Wybory 2011 - szkolenia dla członków Obwodowych Komisji Wyborczych
Wybory 2011 - szkolenia dla członków Obwodowych Komisji Wyborczych
16 września 2011 10:35
Informujemy, że szkolenia dla członków Obwodowych Komisji Wyborczych – Wybory 2011 do Sejmu i Senatu RP, odbędą się w następujących terminach:
Zapraszamy Motyle Książkowe
Zapraszamy Motyle Książkowe
15 września 2011 13:07
Dziś, jak co czwartek, zapraszamy dzieci i rodziców na spotkanie Klubu Motyli Książkowych i wspólne czytanie książek.
XIV Międzynarodowy Tyski Bieg Uliczny
XIV Międzynarodowy Tyski Bieg Uliczny
15 września 2011 12:33
W sobotę (17 IX) kolejna edycja Międzynarodowego Tyskiego Biegu Ulicznego. To największa i najważniejsza impreza w kalendarzu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Co roku w imprezie bierze udział kilkuset dorosłych biegaczy. Dzieci i młodzież uczestniczą w biegach towarzyszących.
(Nie)ważny dowód?
(Nie)ważny dowód?
14 września 2011 15:01
W tym roku mija 10 lat, od kiedy stare papierowe dowody osobiste zastąpiły nowe, plastikowe karty. Wydział Spraw Obywatelskich UM Tychy apeluje do mieszkańców, by sprawdzili termin ważności swoich dowodów tożsamości.
Do biblioteki po zdrowie
Do biblioteki po zdrowie
14 września 2011 14:25
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do Czytelni Naukowej przy ul. Wyszyńskiego 27 na kolejny wykład z medycznego cyklu pt. "Do biblioteki po zdrowie".
Przez lata stał w miejscu – teraz znowu ruszył
Przez lata stał w miejscu – teraz znowu ruszył
14 września 2011 13:34
Chodzi o zegar, jaki zawisł na remontowanej właśnie nowej siedzibie Muzeum Miejskiego w Tychach. Na stuletnim budynku zegar był od początku, ale od ponad 60. lat nie chodził. Przy okazji remontu postanowiono go uruchomić- nie udało się, ale powstała wierna kopia, która od dwóch dni odmierza czas mieszkańcom miasta.
Dyskusyjne Kluby Książki
Dyskusyjne Kluby Książki
13 września 2011 13:20
Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach zaprasza na czytelnicze spotkania wszystkich pasjonatów książek - od września ruszają Dyskusyjne Kluby w poszczególnych filiach.
Teatr Konesera
Teatr Konesera
13 września 2011 12:50
W sezonie kulturalnym 2011/2012 na deskach tyskiego Teatru Małego będzie można obejrzeć najlepsze polskie spektakle w ramach Teatru Konesera. Pierwszy z nich zostanie wystawiony 17 września o godzinie 18.30.
Na tropie „ROBA” I Metropolitarna Gra Miejska
Na tropie „ROBA” I Metropolitarna Gra Miejska
13 września 2011 9:41
Najpierw były miejskie, teraz czas na metropolitalną. Chodzi o coraz bardziej popularne gry miejskie. Metropolia „Silesia” organizuje I Metropolitalną Grę Miejską „ Na tropie Roba”. – To niepowtarzalna okazja do poznania lub przypomnienia interesujących i ważnych miejsc związanych z kulturą, nauką i życiem społecznym całej Metropolii „Silesia” – podkreśla przewodniczący Górnośląskiego Związku Metropolitalnego, Dawid Kostempski.
Zapraszamy na konferencję
Zapraszamy na konferencję
12 września 2011 15:59
W imieniu Fundacji Internationaler Bund Polska zapraszamy przedstawicieli NGO pracujących z młodzieżą na konferencję kończącą projekt "Akademia Aktywności Społecznej".
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.