Aktualności

Turniej Amatorów w Siatkówce
Turniej Amatorów w Siatkówce
26 kwietnia 2012 10:45
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach zaprasza na wiosenny turniej amatorów w siatkówce. Rozgrywki odbędą się w dniach 5-6 maja w tyskiej Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego.
Majówka z Polską
Majówka z Polską
26 kwietnia 2012 10:27
W związku ze zbliżającymi się świętami: Flagi Rzeczypospolitej Polski, Świętem Polonii i Świętem Konstytucji 3 Maja przekazujemy apel Prezydenta Polski Bronisława Komorowskiego, o przyłączenie się do akcji "Majówka z Polską" i radosnego świętowania w dniach 2-3 maja.
Komunikacja w czasie długiego weekendu majowego
Komunikacja w czasie długiego weekendu majowego
25 kwietnia 2012 14:38
Miejski Zarząd Komunikacji informuje, że w środę 2 maja 2012 r. autobusy i trolejbusy MZK w Tychach będą kursować wg rozkładu jazdy obowiązującego w soboty.
Zamknięcie wjazdu w ul. Przemysłową w Tychach
Zamknięcie wjazdu w ul. Przemysłową w Tychach
24 kwietnia 2012 12:18
W związku z zamknięciem wjazdu z ul. Beskidzkiej w ul. Przemysłową w Tychach na czas robót drogowych, tj. od wtorku 24 kwietnia 2012 r. nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów linii 51, 75, 268, 273.
Akademia Obywatelska dla Seniora
Akademia Obywatelska dla Seniora
23 kwietnia 2012 13:40
Projekt „Akademia Obywatelska dla Seniora” realizowany jest przez Zabrzańskie Stowarzyszenie Kobiet i Ich Rodzin przy wsparciu Inkubatora Społecznej Przedsiębiorczości działającym przy Wydziale Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy. Mogą w nim brać udział osoby, które ukończyły 50 lat, są emerytami lub rencistami.
Blues w MCK
Blues w MCK
23 kwietnia 2012 9:45
Śląskie "Bluestracje" zawitają do Miejskiego Centrum Kultury w środę 25 kwietnia. Zapraszamy na koncert amerykańskiego tria Moreland & Arbuckle.
Profilaktyczne wykłady urologiczne dla mężczyzn
Profilaktyczne wykłady urologiczne dla mężczyzn
20 kwietnia 2012 13:26
Fundacja "Cicha nadzieja" działająca przy Szpitalu Miejskim w Tychach oraz Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy zapraszają we wtorek (24 kwietnia) o godzinie 12 na wykład "Przerost gruczołu krokowego u starszych mężczyzn i związane z tym problemy".
Koncerty Magdaleńskie w Tychach
Koncerty Magdaleńskie w Tychach
20 kwietnia 2012 12:41
W niedzielę 22 kwietnia rozpocznie się drugi sezon "Koncertów Magdaleńskich". Cykl spotkań z muzyką organową jest organizowany przez Miejskie Centrum Kultury i Henryka Jana Botora. Patronat nad koncertami objął ks. prob. Janusz Lasok.
Wiosenne sadzenie kwiatów w Tychach
Wiosenne sadzenie kwiatów w Tychach
20 kwietnia 2012 9:29
Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach rozpoczął nasadzenie kwiatów i pielęgnację zieleni. Posadzono ponad 8 tysięcy bratków.
„Małe ogródki” - Tychy ruszają z wyjątkową kampanią
„Małe ogródki” - Tychy ruszają z wyjątkową kampanią
20 kwietnia 2012 7:45
W 12 tyskich przedszkolach dzieci będą siały, sadziły, dbały o ogródek, a potem samodzielnie przygotowywały zdrowe posiłki z warzyw i owoców. To pierwsza taka kampania społeczna w Polsce, inspiracją dla Tychów był projekt amerykańskich studentów „Project Sprout” i wyniki badań Światowej Organizacji Zdrowia, z których wynika, że co piąte europejskie dziecko cierpi z powodu otyłości.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.