Aktualności

Eko-Kiermasz dla zdrowia w Tychach
Eko-Kiermasz dla zdrowia w Tychach
29 marca 2012 11:01
Koło Miejskie PKE i Zespół Szkół nr 1 zapraszają w sobotę (31 marca) na spotkanie pt. "Eko-Kiermasz dla Zdrowia. W programie są m.in. wykłady, warsztaty, bezpłatne konsultacje dietetyczne i konkursy.
Tychy w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł
Tychy w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł
29 marca 2012 10:34
Tychy przystąpiły do największej ogólnopolskiej kampanii profilaktyczno-edukacyjnej Zachowaj Trzeźwy Umysł. Kampanijne zadania w 2012 roku realizują zarówno uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, a także dorośli. W projekcie bierze udział blisko 900 zaangażowanych gmin z całej Polski, podejmując aktywną profilaktykę.
Komunikacja autobusowa podczas procesji drogi krzyżowej
Komunikacja autobusowa podczas procesji drogi krzyżowej
29 marca 2012 10:04
Miejski Zarząd Komunikacji informuje, że w piątek 30 marca w godzinach od 19 do 21 nastąpią utrudnienia w ruchu autobusów i trolejbusów kursujących trasą odbywanej Drogi Krzyżowej w Tychach. Dotyczy to m.in. ulic: Kardynała Wyszyńskiego, Edukacji, Budowlanych, Bocheńskiego.
Piątkowy jazz w Miejskim Centrum Kultury
Piątkowy jazz w Miejskim Centrum Kultury
28 marca 2012 11:49
Miejskie Centrum Kultury zaprasza w piątek 30 marca na koncert grupy Stanisław Sroka Trio, z gościnnym udziałem Grzegorza Kapołki.
Kwiecień w Muzeum Miejskim
Kwiecień w Muzeum Miejskim
28 marca 2012 9:14
Muzeum Miejskie w kwietniu zaprasza do zwiedzania poszczególnych wystaw oraz do udziału w ogólnopolskim konkursie „Święty Krzysztof w sztuce ludowej”.
Wieczór filmowy w Klubie MCK Wilkowyje
Wieczór filmowy w Klubie MCK Wilkowyje
27 marca 2012 13:00
Klub MCK Wilkowyje zaprasza w środę 28 marca na wieczór filmowy. Tym razem obejrzeć będzie można duńsko-szwedzką produkcję "W lepszym świecie" w reżyserii Susanne Bier - zdobywcę ubiegłorocznego Oscara i Złotego Globu.
Korekta czasu przejazdu na linii E-1
Korekta czasu przejazdu na linii E-1
26 marca 2012 14:54
MZK informuje, że po przeanalizowaniu czasów przejazdów autobusów linii pośpiesznej E-1, kursujących w okresie przebudowy DK 1 trasą objazdową, od wtorku 27 marca 2012 r. wprowadzona zostanie korektę rozkładu jazdy, uwzględniającą skrócenie przejazdu na trasie Katowice – Tychy.
Popołudnie czwartkowe w Muzeum Miejskim
Popołudnie czwartkowe w Muzeum Miejskim
26 marca 2012 14:08
Muzeum Miejskie zaprasza na kolejne Popołudnie czwartkowe, podczas którego Piotr Matuszek z Archiwum Państwowego w Katowicach wygłosi prelekcję: "Tyskie okno na świat... Komunikacja kolejowa w I połowie XX wieku w Tychach".
Międzynarodowy Dzień Teatru w Tychach
Międzynarodowy Dzień Teatru w Tychach
26 marca 2012 12:45
Dwudniowe obchody Międzynarodowego Dnia Teatru w Tychach rozpoczną się 26 marca spektaklem "Kogut w rosole" Samuela Jokica, który w Teatrze Małym zaprezentuje zespół chorzowskiego Teatru Rozrywki. We wtorek 27 marca w Galerii "Obok" i Teatrze Małym otwarta zostanie wystawa pt. "Teatr może zaistnieć wszędzie".
Akcja "WIOSNA"
Akcja "WIOSNA"
26 marca 2012 9:40
29 marca (czwartek) o godzinie siódmej rano rusza wielkie sprzątanie miasta. To akcja zorganizowana już po raz kolejny przez Urząd Miasta Tychy.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.