Aktualności

Zmiana rozkładu jazdy linii Pszczyna-Tychy-Kraków
Zmiana rozkładu jazdy linii Pszczyna-Tychy-Kraków
16 listopada 2011 13:25
PKS w Pszczynie Sp. z o. o. informuje, że z dniem 18 listopada 2011 ulega zmianie rozkład jazdy linii relacji Pszczyna - Tychy - Kraków.
Popołudnie czwartkowe w Muzeum Miejskim
Popołudnie czwartkowe w Muzeum Miejskim
16 listopada 2011 9:27
Muzeum Miejskie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Popołudnie czwartkowe", podczas którego wygłoszona zostanie prelekcja: "Pod opieką Świętego Mikołaja. Drewniane cerkwie łemkowskie w Beskidzie Niskim".
Mistrzostwa Świata Juniorów w Tychach
Mistrzostwa Świata Juniorów w Tychach
15 listopada 2011 14:57
To już pewne - grudniowe Mistrzostwa Świata w Hokeju na Lodzie do lat 20 odbędą się na Stadionie Zimowym w Tychach. Umowę w tej sprawie podpisali dziś Andrzej Dziuba - prezydent Tychów i Zdzisław Ingielewicz – prezes Polskiego Związku Hokeja na Lodzie.
Turniej Amatorów w Piłce Nożnej Halowej
Turniej Amatorów w Piłce Nożnej Halowej
14 listopada 2011 14:19
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje Turniej Amatorów w Piłce Nożnej Halowej w weekend 19-20 listopada na tyskiej Hali Sportowej.
Wystawy w Muzeum Miejskim
Wystawy w Muzeum Miejskim
14 listopada 2011 9:54
W Muzeum Miejskim można obecnie oglądać dwie wystawy fotografii. Od 17 listopada będzie też prezentowana wystawa ilustrująca doroczną obrzędowość na ziemi pszczyńskiej.
Wynajem domków na III Jarmark Bożonarodzeniowy
Wynajem domków na III Jarmark Bożonarodzeniowy
10 listopada 2011 8:43
Od 15 do 18 grudnia na Placu Baczyńskiego w Tychach będzie się odbywać III Jarmark Bożonarodzeniowy. Zainteresowane firmy handlowe, gastronomiczne i usługowe mogą skorzystać z oferty wynajmu drewnianego domku na czas trwania Jarmarku.
Obchody Święta Niepodległości w Tychach
Obchody Święta Niepodległości w Tychach
10 listopada 2011 8:22
Złożenie kwiatów pod pomnikiem Powstańca, msza św. w intencji Ojczyzny i monodram „Wieczny tułacz” w Teatrze Małym– tak w Tychach będą wyglądały obchody 93 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Muzyczny "Kopciuszek"
Muzyczny "Kopciuszek"
9 listopada 2011 9:26
W sobotnie popołudnie (12 XI) Teatr Mały zaprasza na przedstawienie dla najmłodszych widzów - Teatr A Priori z Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej wystawi baśń: "Kopciuszek".
Czeska delegacja w Tychach
Czeska delegacja w Tychach
8 listopada 2011 15:34
Dzisiaj (8 XI) w południe do Urzędu Miasta Tychy przyjechała delegacja Urzędu Miasta w Opawie i Karwinie w województwie morawsko – śląskim Republiki Czeskiej: dyrektor Oldrich Pašek, Josef Kokoška oraz Petr Bannert.
Kibicujemy z klasą  w Tychach
Kibicujemy z klasą w Tychach
8 listopada 2011 12:29
Urząd Miasta Tychy oraz Tyski Sport SA rozpoczynają realizację kampanii społecznej „Kibicujemy z klasą”.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.