Aktualności

Wakacje na sportowo
Wakacje na sportowo
13 lipca 2011 13:25
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Osiedlowe Centra Sportu przygotowały na okres wakacyjny zajęcia i imprezy sportowe. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem zajęć.
UEFA w Tychach
UEFA w Tychach
13 lipca 2011 8:31
W czwartek 7 lipca Tychy gościły przedstawiciela UEFA - Stephena Bakera. Pochodzący z Irlandii specjalista ds. murawy przeprowadzał dokładną analizę gruntu i kontrolował sprzęt wykorzystywany do pielęgnacji boiska.
Maturzyści z Tychów w czołówce
Maturzyści z Tychów w czołówce
11 lipca 2011 8:43
84,04 procent - tylu maturzystów szkół publicznych w Tychach zdało w tym roku egzamin dojrzałości. To najwyższy wynik w województwie śląskim wśród miast powiatowych.
Szachy na Baczyńskiego
Szachy na Baczyńskiego
8 lipca 2011 12:03
Kolejna niedziela na Placu Baczyńskiego jest dedykowana miłośnikom szachów. Miejskie Centrum Kultury zaprasza na rozgrywki 10 lipca od godz. 16.00.
5 Runda Samochodowych Mistrzostw Tychów 2011
5 Runda Samochodowych Mistrzostw Tychów 2011
8 lipca 2011 9:28
Automobilklub Ziemi Tyskiej zaprasza wszystkich miłośników sportów samochodowych na imprezę samochodową w ramach doskonalenia techniki jazdy. 5 Runda Samochodowych Mistrzostw Tychów 2011 rozpocznie się w niedzielę, 10 lipca, na torze Fiat Auto Poland, przy ul. Oświęcimskiej.
Nowe ceny biletów MZK
Nowe ceny biletów MZK
7 lipca 2011 8:55
Od 1 sierpnia obowiązywać będzie nowy cennik biletów MZK Tychy. Taką uchwałę podjęli na ostatniej sesji Rady Miasta tyscy radni. Wzrost stawki podatku VAT i wzrost cen paliwa w ostatnim czasie to główne przyczyny zmian, jakie wprowadza Miejski Zarząd Komunikacji w Tychach.
Sportowa niedziela w Paprocanach
Sportowa niedziela w Paprocanach
6 lipca 2011 9:48
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach oraz Stowarzyszenie Promocji Lekkiej Atletyki w Tychach, zapraszają w niedzielę 10 lipca nad Jezioro Paprocańskie.
Wakacyjny Turniej Amatorów w Siatkówce "4 na 4"
Wakacyjny Turniej Amatorów w Siatkówce "4 na 4"
5 lipca 2011 14:36
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach zaprasza w niedzielę 10 lipca na turniej amatorów w siatkówce. Impreza odbędzie się na boiskach do siatkówki plażowej, mieszczących się przy Stadionie Miejskim.
Nowe miejsca w żłobkach
Nowe miejsca w żłobkach
4 lipca 2011 15:31
Jeszcze w tym roku powstaną w Tychach dodatkowe miejsca w żłobkach, a rok później liczba nowych miejsc może zwiększyć się nawet dwukrotnie. Stało się to możliwe dzięki rządowemu programowi „Maluch”, do którego przystąpiło również Miasto Tychy.
Wakacje z biblioteką
Wakacje z biblioteką
4 lipca 2011 13:10
„Z książką dookoła świata” to hasło przewodnie tegorocznego lata w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tychach. Wszystkie filie dziecięce przygotowały szereg niespodzianek dla dzieci i młodych czytelników spędzających wakacje w mieście.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.